2703
2553
عنوان

****آرایشگاه عالییییییییی به تفکیک مناطق****

| مشاهده متن کامل بحث + 466027 بازدید | 1625 پست
مینا جون مهتاب کار لایتش خیلی خوبه.البته همه آرایشگراشون لایت کار میکنن. چون مراسمت 5 شنبه هست احتمالا کمی شلوغ باشه . میتونی زودتر بری. من برای عروسی خواهر شوهرم، ساعت 10 رفتم و 12 و نیم حاضر بودم. چون اون موقع خلوت تره و تازه یه سری ها 1 و یا 2 میان ولی ببین آرایشگاه چه ساعتی رو بهت پیشنهاد میده . چون 5 شنبه هست و احتمالا شلوغه زود برو گلم. بعدا بیا بگو راضی بودی یا نه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام ، مریم جون مرسی جواب دادی ولی من امروز دیدم تازه چی نوشتی در هر صورت من روز پنجشنبه اول رفتم گلها واقعا شلوغ بود به طوریکه اصلا نمیتونستن جواب بدن بیشتر از 10 - 15 نفر دم صندوق ایستاده بودن و با وجود اینکه 3 تا منشی داشتن باز نمیتونستن جوابگو باشن اینقدر که شلوغ بود .
من هم نمیدونستم تا این حد شلوغه ساعت حدود 12 بود رفتم خلاصه اومدم بیرون رفتم گل آرا اونجا هم شلوغ بود ولی نه به اندازه گلها

من ساعت 12 رفتم ساعت یک ربع به 7 اومدم بیرون خیلی شلوغ بود و با سمانه میکاپ داشتم کلا کارش خوب بود ولی اینقدر سرشون شلوغ بود و خسته شده بودن دیگه آخریها را خیلی با دقت کار نمی کردن در کل تو سالن هر کس من را دید گفت خوب درستت کردن ولی اون انتظاری را که داشتم نبود . در ضمن تو این شلوغی خیلی خسته شدم فکر کنم ارزش این همه معطلی را نداشت خیلی خانوما بودن که خیلی زودتر از من هم آمده بودن اونجا ولی کمی قبل از من حاضر شدن و رفتن .
شینیون با سارا داشتم که خیلی خوب درست کرد و برخوردش هم با اینکه سرش شلوغ بود خیلی خوب بود .

کار زینب را هم اونجا دیدم چون همونجا کنار سمانه کار میکرد، به نظرم کار زینب خیلی خوب بود و بهتر از سمانه بود .

من آرایش ویژه داشتم 50هزار تومان و موهام هم شینیون 13 هزار تومان و موی اضافه 30 هزار تومان و یک جفت گل سر کوچیک را 5000 تومان حساب کرد کلا شد 98 هزار تومان
مینا جون مبارک باشه، خوشحالم که راضی بودی، اون یه ذره ای هم که اون چیزی که میخواستی نشد هم بزار برای

شلوغی و خستگیشون، 5شنبه و جمعه ها واقعا شلووووووووغه،

من خودم هر دفعه رفتم زیر دست سمانه برای میکاپ راضی بلند شدم، و خودم به شخصه میکاپش رو از زینب و المیرا

بیشتر می پسندم و قبول دارم ، و بنظرم خوش اخلاق تر از المیرا و پریسا ست، اخلاق زینب رو نمیدونم چه جوریه اما

فکر کنم اونم خوش اخلاق باشه.
2720
مرسی سودا جان ، من میدونستم روز پنج شنبه شلوغه ولی نمیدونستم تا این حد وگرنه صبح اول وقت میرفتم که هم اونا کمتر خسته باشن و هم اینکه خودم زودتر حاضر بشم فکرش را نمیکردم که تا این حد شلوغ باشه .

باور کن من 7 ساعت تو آرایشگاه بودم که فقط دو ساعت کار داشتم 5 ساعت تو آرایشگاه معطل بودم حتی صندلی نبود که آدم بشینه این باعث شد که اگر مراسم دیگه ای باشه من این آرایشگاه نرم چون معطلی اش زیاده . به نظر من سیستم کاری آرایشگاه خوب نیست ، برای اینک از قبل وقت نمیدن و هر کی میاد بهش نه نمیگن و این طوری میشه به خاطر پول هیچ مشتری را رد نمیکنن . حالا اصلا مهم نیست مشتری بیچاره چقدر معطل بشه اونجا
مریم جان مرسی لطف کردی من امروز پستت را خوندم و نمیدونستم باید صبح اول وقت برم آرایشگاه وقتی که رفتم خیلی شلوغ بود و تمام برنامه هام به هم ریخت چون قرار بود بریم عکاسی عکس بندازیم ولی چون دیر حاضرشدم نشد .
عروس ما خیلی خوب شده بود ولی نمیدونم کجا رفته بود به ما نگفته فعلا اگر خبر دار شدم بهتون میگم
2714
از این نظر قبول دارم که وقت نمیدن و مشتری یه جورایی به حال خودش رها شده ست، من برای سالگرد ازدواجم وقت

مانیکور داشتم، فیش هم گرفته بودم اصلااااا فرصت نشد که انجام بدم، قبل از ابرو برداشتم صدام کرده بود منم رفتم

برای ابرو و گفتم مانیکور رو بعدا میام، بعدش که اومدم گفت من صدات کردم (با یه لحن جالبیییییی) منم دیرم شده بود

انجام ندادم و اومدم، البته چون صبح درگیر کار شدم خودم یه کم دیر رفتم، من 10.30 آرایشگاه بودم که باید زودتر

می رفتم، 3 آماده شدم
متاسفانه آرایشگاه هایی که اسم در کردن همینطورین اصلا هیچ احترامی برای مشتریشون قائل نیستن. ما هم اگه به خودمون ارزش میدیم اگه همچین برخوردی دیدیم دیگه نباید بریم اونجا. این نظر منه شما رو نمیدونم.
شادی جون من هم کاملا با شما موافقم، اما نوع برخورد سمانه با من که همیشه خوب و دوست داشتنی بوده و

برای همین من جندباری میشه که پیشش میرم، ابروکاراشون هم خوش برخوردن، سارا و مینا هم که کار براشینگ و

شنیون انجام میدن هم با مشتری با احترام برخورد می کنن
سودا جان برخورد سارا (شینیون کار) عالی بود و با حوصله بود حتی وقتی کارهاش تمام شده بود و میخواست زودتر بره اومد یکی یکی سر زد به اونایی که موهاشون را درست کرده بود و پرسید کاری ندارن و حتی یکی که کمی کارش مونده بود را به همکارش سپرد و رفت .
سمانه هم خوب بود من برخورد خاصی باهاش نداشتم به خصوص که اولین بار بود میدیمش ولی در کل خوب بود

اما سیستم کار آرایشگاه مورد انتقاده چرا از قبل شماره نمیده که هر کی سر وقت خودش بیاد و این همه معطل نشه من 7 ساعت تو آرایشگاه بودم که 5 ساعتش را واقعا علاف بودم و خسته شدم حتی صندلی نبود که آدم بشینه اگر من میدونستم خوب شماره گرفته بودم یا زودتر می اومدم یا اینکه دیرتر خلاصه یک جوری که 5 ساعت وقتم الکی هدر نره
به خاطر پول همه کار میکنن این طوری بیشتر مشتری میگیرن چون هر کس میاد دیگه رد نمیکنن

به خود آرایشگرها هم خیلی فشار میاد چون اون روز یک سره داشتن کار میکردن
سلام بچه ها
من تازه عضو شدم و عروسیم شهریوره. کسی از شماها تا حالا عروس بانوی الوندو از نزدیک دیده؟ من دنبال آرایش لایتم و می خوام از مواد خوب هم استفاده کنه واسم. بین زیبا نگار، بانوی الوند، صدف و نامی تو خ دروس کدومو تایید می کنید؟ می خوام زیر 800 در بیاد اگه بشه. میشه؟
مینا جون کاملا باهات موافقم، اگه سر تایم وقت بدن خیلیییییی بهتره

++

Moolian جون اول بهتون تبریک میگم، امیدوارم خوشبخت بشین،

در مورد آرایشگاه بانوی الوند من چیزی نمیدونم، اما در مورد زیبا نگار دوستانی دارم که رفتن و کارشون رو از نزدیک

دیدن راضی نبودن، اگه آرایشگاه صدف میدون محسنی رو منظورت هست من تعریف رنگ و لایتش رو شنیدم اما کار

عروسش رو نمیدونم،

بنظر من لیستی از آرایشگاههای خوب رو در بیار و یکی دو روز وقت بزار برو از نزدیک کارشون رو ببین هرکدوم که

پسندیدی یه روز دیگه برو و عروساشون رو از نزدیک ببین، اینطوری می تونی بهتر تصمیم بگیری چون واقعا

میکاپ سلیقه ای هست و هرکسی یه تعریفی داره، و اینکه چهره ها هم متفاوته و نتیجه ها هم مطمئنا متفاوت

هست برای همین هرکسی برای خودش بهتر میتونه تصمیم بگیره تا دیگران.

در ضمن مطمئنا میتونی آرایشگاه خوبی با این قیمتی که میخوای هزینه کنی پیدا کنی.

موفق باشی عروس خانوم.
seveda جون خیلی ممنون.
راستش ایران نیستم:)) نمی تونم برم از نزدیک ببینم. از خواهرم می خوام که بره آلبوم هاشون رو ببینه ولی خوب سلیقه هامون دقیقا یکی نیست. امیدوارم بتونم از راه دور و ندیده یه خوبشو انتخاب کنم.
کلی مرسی:)
2706