2726
عنوان

****آرایشگاه عالییییییییی به تفکیک مناطق****

| مشاهده متن کامل بحث + 466290 بازدید | 1625 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مامان آرمین اسپوزا رو من شنیدم که خوبه اما خودم نرفتم،

آرایشگاه سارا تو هروی رو یکی از آشناها میره برای کار ابرو و راضیه منم دیدم خوشم اومد، اما خودم نرفتم
2728
sevda جان اومدم ازت تشکر کنم بابت معرفی پارس پرنسس ... با تعریفای شما من رفتم پیش سمیرا برای ابروم .... واقعاً خاننوووووووووم بود ... ابروهام رو هم خوب برداشت ...
بازم ممنون
خوشحال میشم از کارام دیدن کنید
www.aartt.blogfa.com
گلگون جون در مورد کار فریبا تو سالن پرنسس

راستش من عید رفتم پیشش برای موهام حالا نمیدونم سرش شلوغ بود خیلی خوشم نیومد از نوع برخوردش

الان که شما میگی خیلی ماهههههههه شاید من اشتباه کردم یا سرش شلوغ بوده

قیمتی هم که من گفت خیلیییییی آنرمال بود، واسه دکوپاژ پایین موهام که تا سر شونه هامه 170 قیمت داد

++

خواهر شما پیشش لایت انجام داده؟؟ قیمتاش همین رنجی هست که به من داده یا اون موقع چون عید بوده یه چیزی

گفته؟؟
خواهش میکنم مامان آرمین جون،

اگه برات پاسدارن گلستان 10 هم مناسب هست بهت سمیرا تو سالن پرنسس هم پیشنهاد میدم، گلگون جون هم

پیش ایشون رفتن و خیلی راضی هستن
سودا من باهاش برخورد زیادی نداشتم فقط تعریفش رو از خواهرم شنیدم و اینکه رنگ موهاش ثابت موند و بدرنگ نشد

البته قیمتی که به خواهرم میگه چون همیشه پیشش می رفته و از مشتری های قدیمیشه با قیمت سالن فرق داره فکر کنم 150 می گیره

البته هر دفعه که برا ریشه میره کل مو رو فویل می پیچه ولی کمتر حساب میکنه ...
www.aartt.blogfa.com
من امروز که رفتم پیشش یه خانومه هم اومده بود رنگش رو پسندیدم قشنگ بود ... شما مگه چه رنگی کردی که خوشت نیومد ؟؟ از رنگش یا از خودش ؟؟
www.aartt.blogfa.com
آره دیگه مشتری ثابتش هست، پس خوشبحال خواهرت گلگون

ممنون عزیزم از توضیحاتت، یه موقع خودت هم پیشش رفتی بیا و بگو برامون که راضی بودی و چه جوری بوده

2706