2703
2716
عنوان

****آرایشگاه عالییییییییی به تفکیک مناطق****

| مشاهده متن کامل بحث + 466027 بازدید | 1625 پست
آره سودا جون

البته این میون یکی دو نفر اومدن و گفتن به درد نمیخوره که برداشت شخصیه من اینه که تبلیغ منفی بوده چون من به خیلی ها از دوست آشنا و همسایه معرفی کردم ...هر کی رفته راضی اومده ...در هر حال ممکنه اونا هم سلیقه شون تامین نشده ...نمیدونم ..ولی چون به نسبت منطقه کارهاشون خیلی خوبه...مثلا همین رزیقه جون برداشتن ابروش ممکنه نیم ساعت طول بکشه چون دقیق در میاره و با دقت و خوب متناسب با چهره...یا مثلا کارهاش شینیون و آرایش و کوپشون...

من به هر کی گفتم رفته راضیه...البته به بچه های سایت کاری ندارم...تو دور و بری ها و همسایه و فامیل و عروسی برادر شوهرم هم عروس یعنی جاری بیچارم رفت همین ارایشگاه که خیلی اروپایی آرایشش کرده بود....عکش رو هم دارم
**** سکوت، گاهی بهترین تحقــــیر است...! ****

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سودا جان مش گل آرا چطوره ،‌ کارشون خوبه ،‌ قیمتش چطور اطلاعی داری چون احتمالا برای عروسی هفته دیگه برم اونجا برای میکاپ میخوام ببینم کار مششون چطوره اگر هم قیمتش مناسب باشه برم همونجا
2720
مینا جون گل آرا پارسال فویلی 5000 میگرفت، من خودم اونجا لایت نکرئم اما رنگ انجام دادم، خوبه،

یکی از دوستام پیش سمیرا لایت کرد و خیلی راضی بود، من خودم کارش رو ندیدم، اما همیشه مشتری زیاد دارن
سلام دوستان

من هفتهٔ دیگه دارم میام ایران. هنوز دلم واسهٔ آرایشگاه برای عروسی برادرم قرص نیست

منطقیه پاتریس هست مامانم.در مورد فرخنده خیلی‌ توی این تاپیک حرفش بود. بعضی‌‌ها میگن عالیه و بعضی‌ هم میگن معمولی‌ و آرایش غلیظ.

بیشتر می‌خوام بدونم بهترین میکپ ارتیستشون کیه

واقعا ممنون میشم که منو راهنمائی کنین.

قربونت سودا جون

خوشحالم که دوستان راضی بودن..حالا این وسط چند نفر هم به ما تیکه چسبوندن که از این آرایشگاه پورسانت میگیری که تعریف میکنی و ....؟؟؟ولی عیب نداره خوشحالم بچه ها رفتن راضی بودن
**** سکوت، گاهی بهترین تحقــــیر است...! ****
سودا جان سلام ،‌ من دیروز رفتم گل آرا برای مش پرسیدم همون فویلی 5000 تومان بود، من را معرفی کردن به خانمی به اسم فائزه نمدونم کارش خوبه یا نه . تو اسمش را شنیدی یا کارش را دیدی
2714
عشق سبز جون مهم اینه که تو تاپیک ما حسن نیت تو دوستم ثابت شد، بازم ممنون

++

مینا جون کار فائزه و سمیرا خوبه تو یه Level هستن، کار سمیرا هم خوبه، دوست من پیش سمیرا لایت کرد

من پیش فائزه دکلره کردم پیش سمیرا کار رنگ انجام دادم، بنظرم کارشون خیلی باهم فرقی نداره

++

چه رنگی میخوای لایت کنی مینا؟؟

++

مامان نی نی جون من اصلا در مورد آرایشگاه فرخنده اطلاعاتی ندارم جز اینکه تو همین سایت بچه ها ازش تعریف کردن

فکر کنم باید کمی صبر کنی تا دوستامون بیان و نظراتشون رو بگن،

راستی عروسی برادرتون هم پیشاپیش مبارک باشه، امیدوارم خوشبخت بشن

نمیدونم چه رنگی کنم شما من را راهنمائی کنین پوست صورتم گندمی روشن هست و کلا هر وقت مش کردم بهم خیلی می اومده بیشتر هم رنگ کرم استخوانی مش کردم حالا نمیدونم الان چی رنگی کنم بعد به نظر شما مش کنم یا هایلایت
بنظر من هایلایت بکن مینا، هم دخترونه تر هست، هم اینکه سن رو اونقدر بالا نمی بره،

لایت بژ، عسلی، نسکافه ای، طلایی اینا همشون خوشگلن، با آرایشگری که میخواد لایت رو انجام بده مشورت کنی

فکر کنم بهتر باشه، چون هم از نزدیک چهره ات رو میبینه هم تجربه کاری بیشتری داره مینا جون

++

امیدوارم اونطور بشه که دوست داری
ممنون روناک جون. الان هم همون جاست؟

آخه میدونی‌ موضوع اینه که الان چند نفر هستن که میگن آزیتا اربابان :))

من خودم ۱ آرایشگاه رفتم تو جردن، خیابان گٔل آذین، پلاک ۲۹. باهشونم حرف زدم و آلبوم هارو دیدم.

ولی‌ الان چند تا آدرسِ مختلف دارم میگیرم از بقیه. می‌خوام مطمئن شم که کدوم آزیتای واقعی‌ هستن :(
2706