2733
2734
من چون شوهرم تقریباً کارش آزاده و فقط بیمه تامین اجتماعی داریم و مقداری هم پول (حدود 5میلیون تومان)

الان در هفته اول ماه سوم بارداریم هستم وشهریور یا اواخر مرداد سال آینده ایشالله زایمان دارم.(اینجوری بهم گفتن)

کمکم کنین تا یه بیمارستان خوب و کم هزینه برای زایمانم پیدا کنم

این پول رو شوهرم میگه برای زایمانت کنار گذاشتم اما من دلم نمیاد این پول رو که دو سه سال کار کرده و جمع کرده رو تویه یکی دو روز بدم به این دکترهای !!!

الان هم پیش یه خانم دکتر میرم که ویزیتش 12 تومنه و بخاطر ویزیت کمش من این خانم دکتر رو انتخاب کردم. البته مومن هم هست که خدا خیرش بده.

لطفا کمکم کنین که بهترین تصمیم چیه؟ و چیکار کنم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
زن دایی من پارسال بیمارستان گلستان زایمان کرد راضی بود. اونم فقط تامین اجتماعی داشت. دو ماه پیش منم برای خودم زنگ زدم همین بیمارستان سوال کردم گفتن هزینه زایمان سزارین با ابیمه تامین اجتماعی 750 تومنه. دستمزد دکتر هم جداست.
دخملی (مامان نی نی) جان

ممنون که قابل دونستی و نظر دادی عزیزم

اونطوری که من تحقیق کردم میلاد کمترین هزینه رو داره اما متاسفانه اونجا طبیعی زایمان میکنن و من نمیخام چون طبیعی نمیتونم بنا به شرایط لگنی که دارم میلاد نمی تونم زایمان کنم مگر اینکه سزارین کنند که اون هم دست من نیست.

اما بیمارستانهای دیگه رو هم الان سرچ میکنم عزیزم

لطف کردی

دوستان دیگه نظراتشون رو بگن ممنون میشم.

کمی از لحاظ اقتصادی ضعیف هستیم وگرنه میرفتم بیمارستانهای خصوصی نزدیک خونمون (غرب تهران)...

2738
بیمارستان گلستان:

تهران، بزرگراه صیاد شیرازی، گلستان پنجم، جنب کمیته امداد، بیمارستان گلستان

22549001-2 ، 22549096-7

بیمارستان گلستان وابسته به نداجا می باشد.

متاسفانه سایت نداره باید زنگ بزنم اسم دکترهاش رو و هزینه زایمان رو بپرسم.
کسی هست اونجا زایمان کرده باشه.

منتظر راهنماییهاتون هستم
2706