2733
2734
عنوان

با شوهرتون مثل یه پادشاه رفتار کنید تا با شما مثل یه ملکه رفتار کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 877283 بازدید | 27041 پست
من یک پیشنهاد دارم .....یک مرتبه وقتی داری مها رو دکتر می بری از مادر شوهر و یا یکی از افراد خانواده شوهرت که خیلی حرف می زنن رو ازشون خیلی محترمانه خواهش کن با شما بیان حتما وقتی داخل اتاق دکتر می ری همراه خودت ببرش تا بشنوه شما چیکار کردین و نظر دکترها چیه بلکه از حرف زدن زیادی بیافتن....
وقتی تو مطب دکتر کلی معطل بشن و تعداد زیادی بچه با مشکلات بدتر از مها ببینن دیگه حرفی برای گفتن ندارند.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راستب برای خط تلفنم که بهتون دادم یه مشکلی �یش اومده اگه تماسی داشتین و من نتونستم جواب بدم شرمندتونم خیلی زود مشکلشو بر طرف میکنم
خیلی دلم میخواد باهاتون حرف بزنم اما باید برم و بی خیال حرفایی بشم که تو دلم جا مونده
بوس و باییییییییییییییییییییییییییییییییی
دوستای زمهربونم
الهی فدات شم مامان نیکان اگه بدونی چه افکاری دارن میفهمی که من با اونا تو عصر حجرم انگار فقط خودشونن که همه چیزمو میدونن
مامان مهربونشو که دیگه نگو باورتون میشه که ادعا میکنه دخترمو بیشتر از من دوست داره
2731
مثلآ داشتم میرفتما
از بس که شما محبت دارین نمیتونم ازتون دل بکنم
امیدوارم فردا بتونم با انرزی مثبت بیام پیشتون امروز که خیلی داغونم
به هر حال فردا هم روز خداست
من خودمو به خودش سپردم و هر کس رو که میگه من در حق بچم کوتاهی میکنم به خدا واگذار کردم اون خودش در سر شاهده که من کم نمیذارم برای امانتی که بهم داده
سلام شهره جون خوبی عزیزم مرسی از نیت خوبت برای همه ما .آخه چرا اینجوری میکنن یه بار قاطع جلوشون وایسا .آخه میدونی عزیزم نجابت زیادم خوب نیست بعضی وقتها مردم میشن دایه مهربانتر از مادر .چه آدمهایی پیدا میشن برو چند روز بچرو بذار اونجا بگو شما بیشتر بهش میرسین بسم اله
2738
شهره جون به نظرم حسابی رو شوهرت کار کن خودتو بزن به مظلومی اونو گندش کن بهش بگو خوشحالم که تو فهمیده ای منو درک میکنی تنها امیدم تویی .فقط تو هستی که میدونی من چقدر برا بچه زحمت میکشم و ناراحتشم .خدا رو شکر که تورو دارم یکم هم گریه کن قاطیش
مامان نیکان هنوز اون خانم رو ندیدم گویا هنوز از دبی نیومده .......
درباره اون شربت هم بهت اس میدم .....

شهره جون خوبی؟ به خانواده شوهرت کاری نداشته باش رو شوهرت کار کن . جلوی شوهرت اصلا درباره خانواده اش و نظری که دارن چیزی نگو . حساسش نکن فقط رو مخش کار کن که دو تایی هر چی در توان دارید برای بچه انجام دادید و از این به بعد هم هر کاری از دستتون بر میاد انجام میدید........
متاسفانه تو این مورد حرفای دیگران خیلی رو مردا اثر میذاره ....... باید با دقت همه رو خنثی کنی .....

غزل جون چرا میخوای بری مشاوره ؟؟؟؟؟؟؟؟ مگه مشکلی داری ؟ این مسائل برای همه پیش میاد ....
البته من شخصا به مشاورها اعتماد ندارم بر طبق شواهدی که دیدم همش میخوان خانمها رو آروم کنن و آقایون رو پر رو ......
اصلا اصلا به شوهرت نگو چون برداشت خوبی نخواهد داشت ....... به نظرم خیلی داری همه چیز رو سخت میکنی برای خودت و همین باعثمیشه اضطراب پیدا کنی ...... تو دختر عاقلی هستی خودت باش بهتر و بیشتر نتیجه میگیری ....
2706