2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من مهر امسال زایمان کردم ، اورژانسی ساعت ١١ شب ، دکتر خیلی خیلی زود خودشو رسوند حتی زودتر از من تو اتاق عمل بود پرستارا داشتن منو اماده میکردن واسه اتاق هی میومد صدا میزد مریض منو بیارید و من خیالم راحت بود که دکتر آماده و سرحال زودتر از من تو اتاقه ، خیلی آرامش داشت و کارشو عالی انجام داد، جای عملم عالیه با اینکه ٤ ماه بیشتر نگذشته یه قسمت هاییش محو شده و بقیش هم خیلی صاف و مرتبه، توی اتاق عمل خیلی مهربون وخوش اخلاقه فرداش هم زود میاد دستورات لازم رو میده
کادر اتاق عمل فوق العاده مهربون بودن
کادر بخش زنان هم خیلی مهربون بودن و خوب رسیدگی میکردن هروقت هم برای کاری صداشون میکردیم سریع میومدن فقط کادر نظافتشون دیوونم کردن ساعت ١١ شب یادشون میومد که باید بیان سطلها رو خالی کنن تق و توق میومدن در سطلهای فلزی رو بهم میزدن و میرفتن حالا ادم تازه بعد کلی درد روزانه شب خوابش برده یهو از خواب میپری بعدم همه کادر چه پرستار چه نظافت کار در اتاق رو که بستی شب و نصفه شب میکوبوندنو میزدن بهم آدم سه فاز میشد تو خواب بغیر از این دو مورد بقیش عالی بود�
Lilypie First Birthday tickers