2733
2734
عایا؟
من 32 روز بعد زایمان لکه بینیم تبدیل به خونریزی شد که پریود حسابش کردم. پریودم ده روزه اس . از روز چهل و دوم بعد زایمان خونریزی شدید دارم. رفتم پیش ماما قرص متیل ارگونوین داد بهم برای قطع خونریزی. اما از پریروز تا حالا هیچ فرقی نکرده. کسی میتونه کمکی کنه؟
فردا هم میرم دکتر

درضمن من زایمانم کاملا طبیعی بوده. جفت خودش در اومده کسی به زور درش نیاورده که تیکه ای ازش بمونه. فردا میرم.
اما واقعا کم آوردم دیگه خسته شدم
محمدم شنبه ساعت هفت صبح به دنیا اومد... 9/9/92

Pregnancy%20ticker
سلام عزیزم منم قرار بود نهم نی نیم و به دنیا بیارم که نشد!!!!!!

مبارکه نی نیت

خانمی خواهر منم طبیعی به دنیا آورد اما خونریزیش قطع نشد و یک دفعه زیاد شد سریع بردیمش دکتر بیچاره دوباره رفت اتاق عمل و ....نگو یه تیکه از جفت مونده بوده!!!!

نمی خوام بترسونمت شاید چیز دیگه ایه اما برو دکتر و حتما یه سونو بده
خدایا شکر😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خدا بخیر کنه
من سر بچمو تو تاکسی به دنیا آوردم تنش رو تو اورژانس... جفت رو هم تو بخش زایمان خارج کردن ازم...

تا روز 32 لکه بینی شده بودا... بعد یه هو بیشتر شد. حالا خدا رو شکر فردا مامانم از مشهد میاد تهران تا شنبه پیشمه اگه کارم به عمل بکشه پیشم میمونه

Pregnancy%20ticker
2738
گلابتون کاش لکه بینی بود باز قابل تحمل بود. این عین خونریزیه پریوده. هی باید برا نماز برم غسل کنم. کسی هم نیس بچمو نگه داره تا من از حموم برگردم بچه از گریه سیاه شده

Pregnancy%20ticker