2410
2553
من از امروز شروع کردم به یس خوندن
شنیدم 40 روز باید خوند
کسی از این کار حاجت گرفته؟
اگه دعای خوب دیگه ای هم میشناسید بهم بگید
من میخوام و تا آخر امسال به خواستم رسیدم!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
توتفرنگی جونم مهم اینه که دلتو واقعا ببری پیش خود خدا.واقعا ازش بخوای نمیگم اینا دعاها اثر نداره حتما اثر داره من هم از همین یاسین خیلی‌ معجزه‌ها دیدم.اما میگم هر دعایی میتونه معجزه کنه یه صلوات که از ته قلبت باشه باور کن بهترین معجزس.با خدا عهد کن کارو که واست خیلی‌ سخته انجام بده میبینی‌ که زود جواب میگیری.

مثلا اگه واست سخته نماز بخونی.

بگو خدا من باهات عهد می‌کنم به عشق خودت نمازمو می‌خونم توام لطف کن حاجت منو بده که بزرگی‌ که من فدای خدای جیگرطلا بشم.بوس بوس خدایی.

2714
توت فرنگی جون اصلا بهش شک نکن.....فقط با اداب ختم بخونش حتما جواب میگیری.......میگن تو سوره های دیگه هر کلمه یه موکل(فرشته)داره در صورتیکه سوره یس هر حرفش یه موکل داره....برای کمک به خواننده سوره...و خدا هم درباره سوره های قران گفته (ما هو الشفاء و رحمه للعالمین.........
گر می نخوری طعنه مزن مستان را... بنیاد مکن تو حیله و دستانرا **تو غره بدان مشو که می مینخوری... صد لقمه خوری که می غلام‌ست آنرا (خیام)
معمولا واسه این اداب ختم 40روزه میگیرند
برای هر حاجتی که در ذهن داری با وضو رو به قبله شروع به تلاوت سوره مبارکه یاسین کن حاجت خود را در سه جا از خدای مهربان بخواه یکی بعد از مُبین (سوره یس 7 مبین دارد....به هر کدام رسیدی دستت را مشت کن وحاجتت را در نظر بیار)و بعد از فلک یسبحون و
سوم بعد از سلام قولا من رب الرحیم چون به این آیه رسیدی34 بار تکرار کن
بعد از ان سوره را تا اخر بخوان و تمام کن و چون از سوره فارغ شدی بگو" سُبحان المُفرِّج عن کُل مَحزُون سبحان المُخلِّص عَن کُلِّ مَسجون سبحان المُنَفِّسَ عَن کُلَ مدیون سبحان العالِم عَن کُلِ مَکنون سبحان مَن جَعَلَ خَزائنَهُ بَینَ الکافَ و النُّون سبحان مَن اِذا اَرادَ شَیئاً اَن یقولَ لهُ کُن فَیکون فسبحان الذی بِیَدِه ملکوتُ کلِّ شَئٍ و الیهِ تُرجعون بعد از این دعای شریف بگو " اللهم افتِح لی اَبوابَ رحمتک و ابوابَ خزائِنِکَ بِحَق سوره یس و تَفَضُّلِکَ وکَرَمِکَ یاارحم الراحمین

در اخر101 بار بگو یا مُفَرِّجَ الهَمِّ فَرِّج این کار را انجام دادی شک نکن که خدا بسیار قادر است

گر می نخوری طعنه مزن مستان را... بنیاد مکن تو حیله و دستانرا **تو غره بدان مشو که می مینخوری... صد لقمه خوری که می غلام‌ست آنرا (خیام)

سلام  خانما.گلسا جون من امشب سوره یاسین رو شروع کردم تا ۴۰روز بخونم الان دیدم تو سایت زدین باید این دعا هارو بعداز خاندن بگم و بعدازکلمه مبین حاجتم رو بگم...من از نحوه ای خوندنش خبر نداشتم خاستم ببین اگه همینجوری قراعتش کنم مشکلی هست یانه...اینجوری بخونم قبوله؟

2706