2737
2734
عنوان

عمل واریکوسل...مراقبتهای قبل و بعد از عمل

| مشاهده متن کامل بحث + 133508 بازدید | 122 پست
همسر من هم عمل واریکوسل اونهم از درجه 3 و روی بیضه چپ داشت. اولش اسپرم ها نرمال نبودند اما همسرم خوب شد و ما 5 ماه پیش باردار شدیم که البته جنین مرد و من کورتاژ کردم ولی دکترم گفت که این هیچ ربطی به واریکوسل همسرم نداشته. ناراحت نباشیدو توکل به خدا
لباس نوزاد، کودک و تزئینات تولدها و مراسم شما www.hanavashop.com شماره تماس: 09195149322

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مریمی جون بازم خداروشکر که از فاز ناباروری بدر اومدید.... انشااله که یه نی نی سالم هم خدا بهتون میده...البته من شنیدم که بعضی از دکترها مشکوکند که واریکوسل با سقط در ارتباط هست یا نه؟
2728
2738
یلدا جون واریکوسل هیچ ربطی به سقط نداره. من اینو از دکترم که مثل چشمام بهش اعتماد دارم پرسیدم. هیچ ربطی نداره.
لباس نوزاد، کودک و تزئینات تولدها و مراسم شما www.hanavashop.com شماره تماس: 09195149322
سلام خانوماهای عزیز منم مشکل شما رو دارم ............. شوهرم 22 اذر عمب دو طرفه انجام داد تعدادش خوب بود تحرکش 3 بود امروز اولین از بعد از عمل انجام شد به لطف خدا تحرکش به 60 رسیده بود دکتر گفت عالیه خیلی خوشحالم توکلتون به خدا باشه
CafeMom Tickers
2706