2726
عنوان

رنگ موی شرابی گیاهی

17247 بازدید | 6 پست
سلام دوستان کسی نمی دونه چجوری می شه رنگ موی شرابی گیاهی درست کرد؟‌ من شنیدم ترکیب حنا و چغندر شرابی میشه اما کسی هست که امتحان کرده باشه؟ چون من نمیخوام رنگ موی شیمیایی بزنم اما این رنگ و دوست دارم و میخوام پایین موهام یکم شرابی شه و پایه ی موهای خودم مشکی رو به قهوه ایه !‌ قبلا هم حنا و روناس رو امتحان کردم رنگش انگار یه جورایی قهوه ای شد تا شرابی. لطفا تجربه هاتونو با من درمیون بذارید راجب رنگ موی گیاهی :)‌ ممنون :)‌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ببین به پایه ی موهات بستگی داره معمولا فقط موهای سفید و قرمز میکنه حنا اونم نه هر حنایی :دی حنای خوب این روزا کم گیر میاد این حناهایی که تو عطاریا هستن زیاد خوب نیستن. من پایه ی موهام مشکیه مثلا اگه اندازه ی دو لیوان حنا بریزی حدودا سه قاشق روناس ریختم. می گم رو موی هر کس فرق داره باید انقد آزمایش و امتحان کنی تا دستت بیاد چی رو موهات خوب در میاد. میخوای چه رنگی بشه؟ من میخواستم شرابی شه که نشد. حالا می خوام این هفته با چغندر امتحان کنم که شرابی شه. شما میخوای چه رنگی بشه ؟
یادم رفت بگم !‌ ببین من خیلی تو این سایتای خارجی گشتم راجب حنا خیلی مطلب خوندم. این جور که من فهمیدم برای اینکه حنا بهتر رنگ بده اگه بتونی یه روز بذاریش تو سرکه یا آبلیمو (آب جوش هم باهاش مخلوط کنی)‌ بهتر رنگ خودشو باز می کنه. بعد از یه روز موادی که میخوای توش قاطی کنی رو دوباره با آب جوش توش بریز (چون معمولا وقتی یه روز بمونه خشک میشه)‌ و قاطی کن و مثلا روغن بادوم و مواد تقویتی قاطیش کن و بذار رو سرت 5 ساعت به بالا بمونه. هرچی بیشتر موند بهتر رنگ میده. به پایه ی رنگ موت هم توجه کن و هرچی تیره تر باشه دیرتر رنگ باز می کنه !‌مواد تقویتی هم که می تونی بهش اضافه کنی تخم مرغ و مورد نخود (moord) و انواع روغن های گیاهیه. برای اینکه شرابی بشه با روناس قهوه هم می تونی بریزی. ریواس هم شنیدم تاثیر داره اما نزدم تا حالا. در ضمن برای من حالت روتین داره چون من هر ماه یه بار میذارم برای تقویت مو و کلف تر شدن ساقه مو . فاصله ش بهتره هر یه ماه یه بار باشه تا مو خشک نشه برا احتیاط.