2703
2713
عنوان

عسل درمانی و زخم رحم

464473 بازدید | 330 پست
دوستانی که زخم رحم دارن وبه دارو یا فریز کردن زخم جواب ندان پیشنهادمیکنم حتما از عسل استفاده کنن.شاهدش خود من بودم که سالها گرفتار زخم و عفونت رحم بودم و علیرغم رعایت بهداشت،نشستن درجوش شیرین یا سرکه و کلی‌ دارو نتیجه از درمان نگرفتم و کاملا نومید بودم اما با انجام واژینال عسل کاملا خوب خوب شدم.به دوستان پیشنهاد می‌کنم اگه گرفتار این بیماری سمج هستند حتما از عسل بهره بگیرید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم باید عسل رو خالص مصرف کنی‌ با آب رقیق نکنی‌.اگه با آب رقیق بشه میریزه اما اگه خالص مصرف بشه کمتر میریزه اما همون قدری که باقی‌ می‌مونه کار خودش رو میکنه.عسل خالص مصرف کن گلم.
2720
عزیزم اولش دردی سوزشی خارشی نداری موقع استفاده؟
برای زنان باردار چی ؟مصرف بشه؟

تو روخدا برام خیلی مهمه ...2 ساله قارچ دارم...هیچ چی جوابم رو نمی ده!
امام علی(ع) در نامه ای خطاب به مالک اشتر: ای مالک!شباهنگام کسی را در حال گناه دیدی صبح به آن چشم نگاهش نکن، شاید سحرگاه توبه کرده باشد و تو ندانی!
دردر سوزشی چیزی داشتی موقع استفاده؟چند شب استفادش کردی؟
امام علی(ع) در نامه ای خطاب به مالک اشتر: ای مالک!شباهنگام کسی را در حال گناه دیدی صبح به آن چشم نگاهش نکن، شاید سحرگاه توبه کرده باشد و تو ندانی!
آره نیلوفر جون راست میگه.من هم عفونت داشتم البته خوب شده بودم اما وقتی‌ عسل زدم خیلی‌ بهتر شدم البته میگم نمیموند آخه نیلوفر جان عسلش طبیعیه طبیعی‌ بود از سرعین برام آورد بودن حتا بستبندیش هم معلوم بود طبیعیه.
2714
بابا یکی جواب منو بده لطفاً
نیلوفر جون برای عفونت مزمن قارچی هم میتونیم استفاده کنیم؟من اکثر اوقات ترشحات بدبو دارم (که البته یک ماهیه که خارش هم بهش اضافه شده؟
درسته ! زمونه عوض شده . اما خدا ، همون خداست و ارزش ها ، همون ارزش های گذشته.
مهربان جان من زخم دهانه رحم داشتم ترشحات زرد رنگ و بد بو اما خارش نداشتم.اما اگه جای تو بودم حتما استفاده می‌کردم چون عسل طبیعی و خالص هیچ ضرری نداره ممکنه.بعضی‌‌ها میگن وقتی‌ استفاده کردیم کمی‌ ترشحات زیادتر میشه و کمی‌ سوزش داشتند اما به مرور کم و کمتر میشه اما من از همون اول با استفاده از عسل سوزش نداشتم.
2706