2733
2734
عنوان

عسل درمانی و زخم رحم

| مشاهده متن کامل بحث + 465523 بازدید | 330 پست
مهسا جان من عسل چند گیاه صد در صد طبیعی میخوام من عفونت دارم زخم دهانه داشتم فریز کردم کیست هم دارم و مشکل نازایی ایا عسل واسه درمان اینها خوبه اگر عسل شما طبیعی طبیعی هست اگر بخواهید واسه اصفهان بفرستید چقدر میشه به
خدایا خیلی مهربونی 
من یک بار وقتی مجرد بودم قارچی شدم که اون موقه رفتم دکتر وبا مصرف پماد کلوتریمازول خوب شدم تا اینه بعد از ازدواجم بدنم به لباس زیرم حساس شده در ظاهر فقط خارش و قرمزی پوست دارم این دفعه اومدم یه کاری که از سایت خوندم انجام دادم عالی بود اول عسل به بدنم مالیدم بعدش که شستم ماست ، ماست مثل انتی بیوتیک عمل میکنه چون دارای باکتری های مفیده البته باید ماستتون ساده باشه نه طعم دار مثلا نعنایی ....
عزت شاه و گدا زیر زمین یکسان است /می کند خاک برای همه کس جا خالی...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام بچه ها من 3 سال پیش به. خاطر زخم رحم فریز کردم و هنوز باردار هم نشدم و 5 ماه پیش به خاطر کیست و چسبندگی شدید و اندمتریوز لاپاراسکوپی کردم و سه دوره هم امپول دیرلین زدم که پری نشم تا اندومتریوز دوباره عود نکنه حالا بعد از سه دوره پری شدم روز سه پری پیش دکتم رفتم دکترم گفت هر دو طرف کیست کوچیک دارم که قرص ال دی بهم داد و گت پری که شدی از روز ۵ تا۹ لتروزول بخوروم و از ۱۰ تا ۱۲ امپول سینال اف روز ۲ تا به بازوم بزنم و روز ۱۳ برم سونو اما من احساس میکنم عفونت دارم و تکرر ادرار وسوزش ادرار دارم این هست که خواستم عسل درمانی رو امتحان کنم یه جا خوندم که شبی ۲۰ سی سی از سرنگ را باید عسل پر کنیم وارد واژن کنیم ۲۰ سی سی خیلی نیست واینکه با توجه به اینکه من چسبندی شدید داشتم و کیست هم دارم عسل باعث چسبندگی نشه باعث کیست نشه اگه کسی از روش و میزان استفاده از واژینال عسل اطلاع و تجربه دقیق داره تو رو خد دا به من بگه من دیگه فرصتی واسه بارداری ندارم شرایط سختی دارم منتظرم
خدایا خیلی مهربونی 
من دیشب واژینال عسل کردم داخل واژن تا ته نکردم و از بیست سی سی کمتر ریختم ترسیدم و بعد از ریختن کمی اول سوخت اما بعد خوب شد و با اینکه از جام بلند نشدم همه عسل اومد بیرون با توجه به چسبندگی و کیستی که داشتم و لاپارا کردم ایا واسم ضرر نداره اصلا اینکه همش دیشب اومد بیرون فایده داره من میخوام یک شب در میان بزنم
خدایا خیلی مهربونی 
2728
من یه بار دو سه روزتزریق عسل کردم ولی بعدش لکه بینی پیدا کردم و دلدرد پریودی منم ترسیدم ولش کردم کسی بوده اینجوری بشه؟
به اینستاگرامم سر بزنید خیلی چیزای خوشگلی واسه نینی هاتون و تزیین سیسمونیشون هست Http://instagram.com/beautybabyroom
سلام من دیشب دکتر زنان بودم ازش پرسیدم که واژینال عسل چطوره؟؟؟ اونم تاکید کرد که به هیچ وجه این کار نکن خیلی کار خطرناکیه گفت عسل بخور اصلا هم باعث سقط نمیشه ولی واژینال عسل محیط طبیعی واژن دستکاری میکنه
همه دنیا بخواد تو بگی نه ............. نخواد تو بگی آره تموم!!!!!!
سلام من زخممو فریز کردم تازه خوب شده بود ولی بازم احساس میکردم یه کوچولو عفونت دارم.مظالب شما رو خوندم سه شب از عسل استفاده کردم روز سوم رحمم خیلی درد گرفته بود.ترسیدم.یعنی چیزی شده/چرا اینطوری شد؟
2738
سلام بچه ها خوب هستید ؟ خواستم تجربه خودمو بگم. من یه زخم بزرگ و عفونت مزمن داشتم و چند ماه بود داشتم با داروی شیمیایی درمان میکردم اما هیچ تاثیری نداشت. تا اینکه به ستوه آمدم و بعدش با این تا÷یک آشنا شدم اولش یه کم شک داشتم اما بعد از دو هفته استفاده از عسل روزی ده سی سی و در کنارش داروهایی که دکتر داده بود را هم استفاده میکردم رفتم دکتر گفت زخمت خیلی ججمع شده و کوچیک شده و بعد از سه هفته از اون زخمم تموم شده بود و فقط کمی عفونت دارم که همچنان دارم عسل را ادامه میدم واقعا معجزه کرد
خدا جون خودت مواظب هدیه ای که به ما دادی باش ممنون از لطف بیکرانت
2706