2733
2739
عنوان

عسل درمانی و زخم رحم

| مشاهده متن کامل بحث + 465889 بازدید | 331 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عسل فقط پونیک من همیشه از پونیک مصرف میکنم الان ١٠ ساله
خیلی تقلبیشم زیاده حواستون باشه برند پونک یا پانیکا یا مشابه اینا نگیرید اگر توی مغازه گیرتون نیومد با شماره ٠٩١٢٥٠٦٠٣٢٥ تماس بگیرید راهنماییتون میکنند
خدایا شکرت برای اینکه منو لایق دونستی دوباره مادر شم.
2728
سلام ،
از همه بخاطر مطالب مفیدی که گذاشتن متشکرم.
من مرتب به عفونت دچار می شدم که بعد از خوندن تجربیات بقیه عسل درمانی رو شروع کردم وخدارو شکر خیلی بهتر شدم .برای همه آرزوی سلامتی دارم.
سلام به همه
من 6 ماه درگیر بودم 2 تا دکتر به من گفتن زخم دارم اما هیچ علامتی نداشتم کلی دارو مصرف کردم اما هر بار می گفتن خوب نشده آخرین بار بهم گفتن باید فریز کنم منم می ترسیدم کلی تو نت سرچ کردم و بدیاش زیاد بود و .... به مدت 3 شب عسل درمانی کردم و رفتم دکتر معاینه کرد گفت مشکلی نداری همه چی نرمال پاپ اسمیر دادم هیچ نوع زخمی دیده نشد آزمایش دادم هیچ نوع عفونتی نبود
یک سال مشکل شوزش ادرار وسط دوره داشتم که خدارو شکر حل شد فکر می کنم عسل معجزه می کنه
خدای بزرگ و مهربونم مرسی که لطفت رو شامل حال من کردی پسر عزیزمو به خودت می سپرم حافظش باش [smiley]s/sm06.gif[/smiley] [smiley]s/sm06.gif[/smiley]
2740
سلام خانوما
من تازه بااین سایت اشنا شدم
شش ماهه که فهمیدم زخم دهانه رحم وعفونت دارم عفونت رو همون موقع درمان کردم اما بخاطر ترس از عواقب احتمالی فریز کردن زخمم رو درمان نکردم حالا میترسم این وقفه دردرمان برام مضر باشه خیلی نگرانم
خدایا!
کمکم کن؛ پیمانی را که در طوفان با تو بستم در آرامش فراموش
نکنم
آره عزیزم، دکتر بهم گفت باید فریز کنی ولی ترسیدم عوارض داشته باشه
به مدت 2 هفته عسل و آبلیمو بصورت واژینال تزریق کردم، دیگه نمیدونم خوب شده یا نه باید برم پیش دکترم
خدایا منو بحال خودم رها نکن
دکتر من گفته خانومایی که تا حالا حامله نشدن و زایمان نکردن نباید فریز بشن ممکنه برای بارداری ضرر داشته باشه ولی اگه یه شکم زایمان کرده باشین واسه دومی ضرر نداره.
گول دکترهای پول دوستو نخورین دوست من قبل تز حاملگی فریز کرد بعدش تا باردار شد چند بار سقط کرد
2706