2737
2734
عنوان

عسل درمانی و زخم رحم

| مشاهده متن کامل بحث + 465453 بازدید | 330 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

صفا جان، عزیزم ترسی‌ نداره منم اولش خیلی‌ می‌ترسیدم ولی‌ دلمو زدم به دریا و انجام دادم.امتحان کن مطمئن باش اگه سودی نداشت ضرری که نداره ولی‌ با یه عسل مطمئن.راستی‌ اسم کاربریت خیلی‌ قشنگه. موفق باشی‌ عزیز
2731
عزیزم من شبی دو تا اپلیکاتور عسل خالص رو با قاشق مرباخوری یا چایخوری رو آروم آروم می‌ریختم تو اپلیکاتور.حتما از قبل از یه نوار بهداشتی استفاده کن . بعد از عسل هم نباید بهیچ عنوان از جات بلندشی
2738
صفا جون می تونی قبل از استفاده یه مقدار عسل رو داخل رونت بمالی ببینی حساسیت می ده یا نه . من این کار رو از بچه های همین سایت شنیدم ولی خودم بدون تست عسل درمانی کردم خوشبختانه حساسیت نداشتم نتیجه هم گرفتم.
سلام من تازه واردم بچه ها من تواینترنت خیلی سرچ کردم ومطالب دوستان رو توتایپکها وقسمتهای مختلف خوندم بارها ئباره در مورد زخم رحم چندتا سوال دارم زخم رحم درسته یا زخم واژن؟ارکجا بفهمیم رخممون کجاست؟آیا اصلارخم باعث سقط یا زایمان زودرس میشه؟برام خیلی مهمه چون چندروزه خییییییییییییییییییییییییییییییییلی نگرانم بعد از یک سال ونیم رفتم برای چکاپ من اصلا ترشحات مشکوک نداشتم دکتر فت باورم نمیشه یه زخم نسبتا بزرگ داری من بدجوری ترسیدم
حالا نمیدونم چیکارکنم؟اما شاید همون عسل درمانی کنم وفریز نکنم به نظرتون کارم درسته؟
سلام دوستان من زخم نسبتا بزرگی دارم میخام از عسل استفاده کنم
اما یه سوال خیلی مهم دارم عسل خودش چون چسبناکه ممکنه مشکلی برای بارداری پیش بیاره وقتی ازش استفاده کردیم باید فورا از رحم خارج شه؟
2706