2733
2734
آخرین پریودم 27 اردیبهشت بوده که رو ابن حساب امروز 34 هفته و 2 روزمه
امروز رفتم سونو
Bpd 86mm
Hc 304mm
Fl 66 mm
سن جنین مطابق با lmp 34هفته و یک روز
لیکن بر اساس ac 269mm حدود31 هفته و یک روز

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم نگران نباش AC نشان دهنده دور شکم جنینه که معمولا رشدش کمتره واسه منم همینجور بود واسه یکی دو تا دیگه از دوستامم همینطور من که خیلی غصه خوردمو گریه کردم ولی خدا رو شکر به خیر گذشت
خداوندا خودت مواظب فرشته های کوچولوت که سپردیشون دست من باش.خدایا خیلی دوست دارم تو همیشه و همه جا هوامو داشتی دوسسسسسسسسسسست دارم خدا
2728
2738
نه عزیزم چیزی نگفت دکتر من و سونویی که من میرفتم خیلی منو میترسوندن هیچ وقت از سونوی دکتر اکرمی نمیگذرم اونقدر که منو حرص داد و هی میگفت IUGR , هست و باید بچه رو زود به دنیا بیاری ولی من فقط با استراحت و خوردن چیزای مقوی بچمو تا آخر نگه داشتم عزیزم تو هم استرس نداشته باش اصلا چیزی نیست فقط استراحت کن و چیزای مقوی مث کباب بخور ایشاله نی نیت سالم میاد بغلت
خداوندا خودت مواظب فرشته های کوچولوت که سپردیشون دست من باش.خدایا خیلی دوست دارم تو همیشه و همه جا هوامو داشتی دوسسسسسسسسسسست دارم خدا
نیکی جون من هم شکمم خیلی کوچولوئه.....ولی نگران نباش...نی نیت دنیا بیاد حسابی شیر میخوره تا توپولی بشه.

در ضمن این دکترای سونوگرافی هم خیلی بیمزه تشریف دارن.الکی ادم و میترسونن....

دکتره من بهم گفت اشکال نداره نی نی شکمش کوچولوئه خوبه که کمر باریک باشه.بزرگ بشه احتیاج به رژیم نداره
2706