2733
2739
عنوان

تأثیر امواج موبایل بر روی سقط جنین

24181 بازدید | 22 پست
آیا کسی از مادرای عزیز بر اثر امواج الکترومغناطیسی جنین خود را از دست داده ؟ از چه طریقی مطلع شدند که سقط به این دلیل بوده؟ آیا علائم خاصی داشتند؟ اون علائم چی چه مواردی بوده؟
در این مورد چه اطلاعاتی دارید؟
خدای بزرگ خودت می دونی تو دلم چی میگذره اگه لایقش هستم امیدمو نا امید نکن
اگرچه ضررهای تلفن های همراه به عموم مردم گوشزد می شود، اما واقعا نمی توان از آن استفاده نکرد. بنابراین می توان با رعایت نکات زیر ضررهای آن را به حداقل رساند:
حتی المقدور از ارسال پیامک به جای صحبت کردن استفاده کنید، زیرا اشعه های کمتری تولید کرده و کمتر آسیب می رساند.
در صورتی که می خواهید از تلفن همراه استفاده کنید، از دستگاههای هندزفیری استفاده کنید و از چسباندن مستقیم گوشی تلفن به گوش، خودداری کنید.
گوشی تلفن همراه خود را در فاصله دوری از بدن خود قرار دهید تا از تشعشات آن در امان باشید.
گوشی تلفن همراه را به هیچ وجه داخل اتاق خواب نبرید، چرا که به هنگام خواب مغز شما قابلیت بیشتری برای دریافت امواج دارد.
خطر امواج هنگام صحبت کردن از هر زمان دیگر بیشتر است . زیرا این امواج همواره در حال کم و زیاد شدن هستند.
خانم های باردار باید حداقل ۲ متر با تلفن همراه فاصله داشته باشند.
هنگام ارسال MMS یا پیام تصویری ، خطر امواج ۱۰۰۰ برابر بیشتر است .
وقتی که می خواهید با تلفن همراه به کسی زنگ بزنید، تا زمانی که ارتباط بر قرار نشده و شخص در آن طرف خط شروع به صحبت نکرده، تلفن همراه را نزدیک گوش خود نگیرید. زیرا در این مدت تلفن همراه از توان فرستادن سیگنال معادل با دو وات یا ۳۳ دسی بل استفاده می کند.
تا حد ممکن از صحبت کردن با گوشی تلفن همراه بپرهیزید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
امروزه با پیشرفت تکنولوژی امواج جزو لاینفک زندگی بشر گردیده، همین امر باعث بروز بیماریهای بدون دلیل روحی و جسمی بسیار شده که به زندگی بشر تزریق گردیده. ما در زندگی روزمره در محیط کار و خانه و مدرسه در معرض میدان الکتریکی و مغناطیسی هستیم. میدانهای مغناطیسی و الکتریکی به وسیله خطوط نیرو ، تجهیزات الکتریکی ، تلفن های بیسیم، امواج موبایل ، فرهای مایکروویو و شبکه های بیسیم داخلی واینترنت و.... تولید می شود.
درون تمام ارگانیزمهای زنده، جریان الکتریکی و میدانهای الکتریکی با منشاء داخلی وجود داردکه امواج آلوده خارجی باعث اختلال در نظم آنها شده و کنترل فیزیولوژیکی سیستمهای عصبی، عضلانی و فعالیت سلولی را تغییر داده و موجب تغییر در تکامل و ترمیم بافتها می گردد . میدانهای الکترومغناطیسی ابتدا موجب سرگیجه، وزوز گوش، ضعف و خستگی و تار شدن دید چشم و خواب آلودگی هنگام کار شده و در دراز مدت باعث عوارضی نظیر تغییر ترکیبات خون ،اختلال در سیستمهای عصبی عضلانی، (نوروماسکولار)، دگرگونی ژنتیکی و آسییب دیدن DNA، بروز سرطانهایی چون لنفوم، لوسمی، طومورهای مغزی، سرطان غدد بزاقی و اختلال در رشد جنین و باروری در زنان و عقیمی موقت مردان می‌شود.
رعایت نکات ایمنی و آموزش در محیط کار ، زندگی و مدرسه ، خصوصا مادران باردار و استفاده از تجهیزاتی که دارای حداقل میزان انتشار امواج الکترومغناطیسی و اطلاع در مورد بهداشت امواج ، و جهت ایمن سازی در برابر امواج می تواند به میزان زیادی از عوارض بوجو آمده جلوگیری نماید.
یک جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی گفت: امواج تلفن همراه و پارازیت‌های ماهواره‌ای احتمال سقط جنین در سه ماهه اول حاملگی را افزایش می‌دهد.
آتوسا جان من محل کارم در کنارش یک آنتن بزرگ ایرانسل هست و چون خونمون هم غرب تهرانه و این روزا بسیار پارازیت زیاده دکترم گفت دوباره یه پیک سقط تو این چند ماه اخیر براش اومده و تو سه روز کاری 18 نفر سقط داشته که یکیش من بودم البته من قلب جنین رو دیده بودم تو سونو های قبل به یکبار وایستاده ...
زندگی یعنی خوشبختی ناشی از خستگی ها.
نرگس جان امیدوارم به زودی باردار بشی و خدا یه نی نی سالم بهت هدیه بده :-*
عزیزم از کجا متوجه شدی به خاطر پارازیت بوده ؟؟؟
علائم خاصی داشته ؟
گزارش های پزشکی حاکی از آن است که امواج تلفن همراه روی ضربان قلب جنین پیش از تولد و پس از آن تاثیر می گذارد.
این گزارشات بخشی از نتایج مطالعات علمی 15 ساله در مورد تاثیر تلفن همراه بر سلامت افراد است و در مجله پزشکی "بیماری های مسری " در دانمارک به چاپ رسیده و در آن 13 هزار مادر در دوران بارداری مورد بررسی قرار گرفته اند.
بر اساس این مطالعات استفاده حتی دو تا سه بار در روز از تلفن همراه توسط مادران باردار می تواند مشکلاتی مانند پیش فعالی و اختلالات رفتاری را در کودکان به دنبال داشته باشد.
یکی از بدترین چیزها برای جنینی که در شکم مادر است، امواج الکترومغناطیسی موبایل است. بدن جنین هنوز بافت خوب و کاملی را به خود نگرفته و بسیار حساس است. امواج موبایل منجر به کاهش عکس‌العمل مولکولی در بدن جنین می‌شود.
این مسأله باعث ضعیف شدن سیستم‌های مختلف بدن می‌شود که شاید هنگامی که فرزند به دنیا آمد در آن دیده نشود، ولی پس از سال‌ها بیماری‌های مختلفی خود را نشان دهند
2706