2733
2734
اینکه این 2 روز چی بخورم که تقویت شم؟
روش بی حسی بهتره یا بیهوشی؟
وسایل مورد نیاز برای بیمارستان؟
و هر چی می دونین بگین
من تجربه ندارم فقط برای توواتریساجون ارزوی سلامتی دارم توهم برای حاجت من دعاکن گلم
اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم....میشه براشادی روح پدرم وهمه رفتگان یه فاتحه و صلوات بفرستید....ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بی حسی بودم خیلی خوب بود . همون موقع میتونی بچه رو ببینی و اینکه دردای شدید بعد از عمل رو حس نمیکنی .
امیدوارم زایمان خوبی داشته باشی
وسایل هم بستگی به بیمارستانت داره . من صارم بودم همه چی خودشون دادن
2728
هستی جان ؛ جدی بی حسی بهتره ؟ شما بعدش سردرد نداشتی ؟
رادین جان روز چهارشنبه 27 فروردین 93 با اومدنش به این دنیا دلمون رو شاد کرد ی سورپرایز واقعی یعنی منتظر دومی نباشی و خودش بیادددد ؛ منتظر دومیش هستم
سلام انشاالله زایمانت و به سلامتی بگذرونی.روز قبل زایمانت اصلا غذای سنگین نخور که بعد زایمان شکمت راحت کار کنه تا کار نکنه مرخصت نمیکنن.حتما با خودت کمپوت گلابی و آناناس ببر زود شکم و راه میندازن.پوشک بزرگ با خودت ببر .این چند روزو سوپ بخور روغن زیتونم بخور برای منم سر زایمانت دعا کن راستی من بی حس بودم میگن خیلیییییییییییی بهتر از بیهوشیه کامله بیهوشیه کامل به مغز جنین آسیب میزنه بعدش بی حسی لحظه ی به دنیا اومدن نی نیت و میبینی که بعدا این لحظه رو با تمام دنیا عوضش نمیکنی.برای منم خیلی دعا کن مرسیییییییییی.
Lilypie Premature Baby tickers
2738
منم خیلی ترسوام . در این حد که تو زایشگاه اول پرسیدم اینجا به من آمپولم میزنید یا نه ولی باور کن اصلا ترسناک نیست . حتی الان یادم نمیاد تو اتاق عمل دقیقا به چی فکر میکردم . انگار همه چی یه خواب بوده
منم خیلی ترسوام . در این حد که تو زایشگاه اول پرسیدم اینجا به من آمپولم میزنید یا نه ولی باور کن اصلا ترسناک نیست . حتی الان یادم نمیاد تو اتاق عمل دقیقا به چی فکر میکردم . انگار همه چی یه خواب بوده
2706