2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام فائزه جون
وای من دیر رسیدم صبح خیلی کار داشتم ،راستی من خیلی هوس پنیر طرفای خودمون رو کردم (پنیری کوپه ی)ولی سنندج گیر نمیاد باید تا عید صبر کنم که برگردم مهاباد و سیر بشم ازش راستی تو دوران بارداری بد نیست خوردنش؟
2728
سلام فائزه جون
وای من دیر رسیدم صبح خیلی کار داشتم ،راستی من خیلی هوس پنیر طرفای خودمون رو کردم (پنیری کوپه ی)ولی سنندج گیر نمیاد باید تا عید صبر کنم که برگردم مهاباد و سیر بشم ازش راستی تو دوران بارداری بد نیست خوردنش؟
سلام دوست جونیا خوبین خوشین؟؟؟؟؟؟؟؟؟ فائزه جون یه تمبر 1000 تومنی زدم رفتن مهاباد اما انگار امشب همسایه ها با همکارا میخان بیان ...
خوب شماها چطورین گلاله جون زود زود بیا منم از مهاباد یه کم دورم ..راستی خونه عموم اینا همه سنندجه خیلی قشنگه اونا شهرک بهاران با خیابان وحدتن اگه درست یادم مونده باشه

گلاله جون فکر نکنم که وقتی حامله ای بد باشه ولی به بچه ی پایین تر 6 یا 7 سال نمیشه داد چون که باعث خنگی بچه میشه این حرف دکیه؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!
لاله جون شما خوبید ؟خوشی؟ عزیزم چرا استرس داری ؟؟ خیلی بده !!!!!!! باید ریلکس باشی و استراحت و چیزای خوب بخور............. پسته رو تو برنامه ی روزانه ات حذف نکن ......البته پسته ی خام
وایییییییییییییی چه قدر تنهام اگه هونیا خوابه این پیشه ی منه که همیشه تنها میمونم بعضی وقتا میرم بیدارش میکنم تازگی ها هم خیلی شلوغ شده از رو تخت پایین مییاد از رو پله پایین میاد البته عقب عقب میاد یه پاشو زمین میزاره بعد اون یکی پاشو میزاره خیلی شیطون و دوست داشتنیه من عاشقشم
2706