2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
سال 87 کرمانشاهیه ما از تهران با هواپیما رفتیم کیش از اونجا با کشتی رفتیم بندر لنگه از اونجا با تاکسی رفتیم بندر عباس از اونجا با قطار رفتیم مشهد از مشهدم چون از قبل ماشینمون رو فرستاده بودیم مشهد از مشهد رفتیم شمال از شمال هم تهران
سلاو خوشکه جوانه کانم
بچه ها من از دیروز اینقد برا رونیا گریه کردم ..... دختر بیچارهمن یه ماهه مریضه چند بار بردمش دکتر همش میگفتن کولیک داره نمیدونم دلدرد داره گوشش در میکنه ...... تا اینکه دیروز از صب اصلا شیر نخورد شوهرم جواب ازمایشاتش رو گرفت همه چی نرمال بود داشتیم دیوونه میشدیم که بچم چشه که باباش اومد با چراغ قوه دهنش رو نگاه کرد دیدیم دو تا لکه تاول مانند زرد اخر سقف دهنشه ....... به دکتر معذرت میخوام بیشعورش زنگ زدم .گفت بیارش بردیم براش دارو داد .... عوضی نکرده بود خوب معاینش کنه اینجام همین دو تا متخصص رو داره که دوتاشونم متوجه نشدن . اینقد براش گریه کردم دختر بیچارم تو 15 روز فقط 200 گرم اضافه کرده خیلی ضعیف شده الان با قاشق بهش شیر میدم که کمتر اذیت میشه .. میخوام فردا ببرمش شهر خودمون همونجا پیش یه متخصص خوب ...
2706