2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یه چیزه دیگه ایی این که خواهرم بعد 1 سال و نیم حامله شد اون 7 سال بود که ازدواج کرده بود تازه حامله شد البته گفتم که1 سال ونیم فقط پیشگیری نکرد من از اون واستون پرسیدم راستش اون ارومیه میرفت د. فریده سلطانی خیابان سرداران هست واقعا نمونه هست سنش خیلی بالاست 50 سالشه تجربه ی کاریش بسیار بالاست ولی باور کن د. ناهید هیچی نمی دونه
در ضمن عزیزم به نظر من باید یه کمیدیگه هم صبر کنی تا واقعا بهت ثابت بشه که دیگه حامله نمیشه بعد نگران باش و این رو بدون که استرس از اینکه این ماه هم حامله نشدم وای چرا چرا چرا خیلی تاثیر میزاره باور کن مال خواهرم اصلا انتظار نداشت در کمال بی خبری بود که حامله شد وقتی تست خرید دید که مثبته شوکه شده بود ان شالله شما هم به آرزوتون برسید
باز سلام لاله جون خوبی؟/
خوب که می دونی کیست داری شما اول دورهی قرصاتون رو طی کنید بعد منتظر باردار شدن باش البته این مدت باید پیشگیری کرد چون شاید اومدی و باردار شدی و شما ندونستی و داری این قرصها رو مصرف می کنی رو نی نیت اثر خیلی بد داره تو 3 ماههی اول بارداری هیچ دارو یی جایز نیست شما باید تحت نظر یه دکتر خوب باشی د. فریده سلطانی خیلی عالیه من تا حالا تعریف آن چنانی از د. ناهید نشنیدم ولی . امینی آره
عزیزم شما کجا زندگی میکنید ؟؟ و شغلتون چیه؟؟
لاله جون اصلا لازم نیست که به کسی بگید که تحت نظر دکتر هستید به فامیلاتون بگو اصلا به نی نی فکرم نمیکنم نه من نه شوشو
2706