2703
2553
مامانای مهربون سلام. من 39 هفته 4 روزمه . دیگه خسته شدم چی کار کنم که نی نیم زودتر بیاد؟ می گن پیاده روی، رابطه جنسی زایمانو جلو می ندازه. روغن کرچک هم شنیدم. کسی بوده که دیر دردش گرفته باشه دکتر چه پیشنهادی داده؟
Lilypie Maternity tickers

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
هروقت خودش دلش بخواد میاد عجله نکن یه وقت خدایی نکرده یه کاری میکنی پشیمون میشیا.
یاد سهراب بخیر آن که تا لحظه ی خاموشی گفت: تو مرا یادکنی یا نکنی من به یادت هستم آرزویم همه سرسبزی توست.
تو کلاسای بارداری که میرفتم یه نقطه ای رو دست بهمون گفت روزی چند بار فشار بدیم گفت ثابت شده تو شروع دردای زایمان موثره
تقریبا اونجایی که انگشت شصت به دست وصل میشه یه حالت گودی مانند داره پیداش کن چند ثانیه فشار بده و ولش کن
فروشگاه اینرنتی 30 سبد دارای نماد اعتماد الکترونیک و ضمانت بازگشت کالا پوشاک بچگانه خارجی صابون های تزئینی میوه ای زیورآلات لوازم آرایشی ***هدیه ویژه 30 هزار تومانی فقط تا آخر شهریور ماه*** با خرید بالای 100 هزار تومان از سایت ما ، 30 هزارتومان از ما هدیه بگیرید. http://30sabad.com
2714
ولی نهایتش هم دردات شروع نشد وقتی 40 هفته بشی برات آمپول فشار میزنند نگران نباش وقتی نی نی به دنیا بیاد انقدر مشغولت میکنه که همه اینا یادت میره
فروشگاه اینرنتی 30 سبد دارای نماد اعتماد الکترونیک و ضمانت بازگشت کالا پوشاک بچگانه خارجی صابون های تزئینی میوه ای زیورآلات لوازم آرایشی ***هدیه ویژه 30 هزار تومانی فقط تا آخر شهریور ماه*** با خرید بالای 100 هزار تومان از سایت ما ، 30 هزارتومان از ما هدیه بگیرید. http://30sabad.com
آره دکترم معاینم کرده لگنم خوبه و سایز بچه هم همین طور دکترم هفته پیش معاینه کرد و گفت دیگه نهایتاً تا امشب زایمان می کنم ولی هیچ علامتی ندارم و خبری نیست آوا جان
Lilypie Maternity tickers
تو که ٣٩ هفته تحمل کردی و سه چهار روز هم روش البته درکت میکنما خیلی این آخریا آدم خسته میشه ولی چاره ای نیست منم ٣٩هفته و ٥روزگی سزارین کردم.
یاد سهراب بخیر آن که تا لحظه ی خاموشی گفت: تو مرا یادکنی یا نکنی من به یادت هستم آرزویم همه سرسبزی توست.
من تو هفته 40 بودم و بچم نمیومد...خیلی پیاده روی میکردم...ولی اثر نداشت...تا بالاخره روغن کرچک خوردم....صبح یه قوطی از این قوطی های شربت میخوردم و بعد هر دو ساعت یه قرص کرچک میخوردم ...صبح روز دوم هم همیت کارو کردم و بعد هر 3ساعت یک بار میرفتم زیر دوش شکممو ماساژ میدادم....بعد ظهر روز دوم دردم شروع شد
حمید همسر مهربونم...زهرا دختر نازنینم...دوستتون دارم.....تمام دنیا یه طرف شما دو تا یه طرف...زنده باشید ان شالله
2706