2733
2734

این تاپیک از زحمات دوست عزیزمون پریناز شکل گرفته .....با تشکر از پریناز عزیز

تــــــــو بنویس ...

از دلتنگی هایت، از دردهایت ، از حــــرف هایت ...

هرچه میخواهد دل تنگت بگو !
...................................................................

بحث آزاد در مورد ناباروی و مشکلات ناشی از آن ؛ تا در این مورد از تجربیات هم استفاده کنیم.

کسانی که مشکل بارداری دارن و تحت درمانن هر چی دلشون میخواد بگن.......اینجا همه چی آزاده..........

ما اینجاییم برای درد و دل کردن؛ وقت گذرونی؛ و از تجربیات هم استفاده کردن.

این تاپیک خصوصی نیست و مربوط به مبحث خاصی نمیشه؛ اینجا عمومی هست و در مورد هر مشکلی که به ناباروری مربوط میشه بحث میکنیم.

بحث آزاد؛ اصلا همه چی آزاده........

با تشکر از همه شما.
خانواده ۴ نفره در انتظار ۶ نفره شدن و مامان دو دوقلو هاااااا شدن 
نام ـــ سن ـــ محل سکونت ـــ مرکز مورد مراجعه برای درمان ـــ دلیل ناباروری(خود و همسرتان) ـــ مراحل درمان ــ مدت ازدواج ــ مدت اقدام

پریناز ـ 34 ـ کرج ـ قبلا بیمارستان صارم ولی در حال حاضر مطب خصوصی ـ عدم تخمک گذاری و کم تحرکی اسپرم ـ 6ماه طبیعی بدون دارو. یکسال دارو درمانی و اقدام طبیعی ؛ 2بار iui ناموفق ــ 4سال ازدواج ــ 2 سال اقدام ـــ 31 مرداد آزمایش بتا <100 جنسیت نی نی دختر -پریا خانوم 21اسفند 92پا به دنیا گذاشتن

عسل بانوووو ـ 25 ـ نیشابور ـ منتصریه مشهد ـ عدم تخمک گذاری و تعداد کم اسپرم ـ یک iui منجر به سقط و دو سیکل ای یو ای ناموفق در حال حاضر در سیکل میکرو ــ 2 سال ازدواج - 2 سال اقدام جنسیت نی نی دختر- نازگل خانوم 22 مرداد 93 پا به دنیا گذاشتن

مامان فاطمه و علی- 32 - مرکز منتصریه مشهد - تخمک گذاری ضعیف و کم تحرکی اسپرم-یه بار حاملگی خارج رحم و درمان با آمپول - پنج بار ای یو ای ناموفق -ای یو ای دوم سقط ــ در حال حاضر در سیکل میکرو -5ساله ازدواج ــ 3ساله اقدام

فاطمه ش، ۲۸ ، تهران، رویان، کم تحرکی و مورفولوژی پایین اسپرم، دو دوبار ای یو ای ناموفق ، مهرماه سیکل میکرو، آذرماه انتقال ، ۳جنین فریز ، ۴ سال ازدواج، ۱/۵ سال اقدام جنسیت نی نی پسر-آقا امیر محمد 12 شهریور 93 پا به دنیا گذاشتن

لوسی - 28 - تهران - مطب خصوصی - چسبندگی لوله رحم و کم تحرکی اسپرم - دو بار ای یو ای ناموفق -درحال حاضر در سیکل میکرو - هفت سال ازدواج - پنج سال اقدام.

شیما. 33 سال. تهران. مطب خصوصی. تنبلی تخمدان. سه بار سقط .در حال حاضر در سیکل میکرو . 1/5 سال ازدواج . 9 ماه اقدام جنسیت نی نی پسر مامان دوقلوها....25 ساله ....تهران ......رویان ......خودم pco و همسرم کم تحرکی و اینرمال بالا ......3 بار ای یو ای ناموفق ، یک سیکل ای یو ای کنسل شده ، یک سیکل میکرو کنسل شده .... در حال حاضر اقدام برای میکرو ..... 6 سال ازدواج ....6 سال اقدام جنسیت نی نی ها پسر-آقا پسرها 24 دی 93 پا به دنیا گذاشتن

فاطمه رضایی . 28 . کرج . 2 بار آی یو آی منفی . دکتر عارفی بیمارستان بهمن . عدم تخمک گذاری و جدیدا هم مورفولوژی شوشو پایین اومده . 2 سال ازدواج . 1.5 سال اقدام جنسیت نی نی پسر-اقا محمد مهدی 22 تیر 93 پا به دنیا گذاشتن

ارنیکا . 25 . مشهد . pco .مرکز منتصریه مشهد .یک سیکل ای یو ای کنسل شده .3سال ازدواج . 1 سال اقدام جنسیت نی نی پسر-آقا کوروش 8 مهر 93 پا به دنیا گذاشتن

آمیتیس_32 _کرج_بیمارستان لاله تهران...دکتر افلاطونیان_pcoهستم_2بار iui انجام دادم_بار اول سقط شد_بار دوم هم 7 روز دیگه باید برم از.... 12سال ازدواج .....4ساله اقدام ـــ با دومین IUI باردار جنسیت نی نی پسر-آقا سورن 16فروردین 93 پا به دنیا گذاشتن

تک ستاره ــ 28 ــ اصفهان-کلینیک ناباروری مشتاق-کم تحرکی ومورفولوژی نامناسب-جراح واریکوسل ویک آی یو آی ناموفق درچهار سال پیش -آی وی اف ناموفق -9سال ازدواج- 8سال اقدام

ماری92 ــ 29 ــ تهران ــ همسر عمل واریکوسل و خودمpco ــ ده مرداد اولین iuiکنسل شده ــ هفت شهریور دومین iui کنسل شده ــ 7 سال ازدواج ــ 5 سال اقدام ــ 30شهریور بتا 104 جنست نی نی دختر-ترنم خانوم 7 اردیبهشت 93پا به دنیا گذاشتن

مامانی 63،سن 29، تهران، مطب خصوصی، خودم به نظر مشکل ندارم ولی همسرم هم تعداد اسپرم های نرمالش کمه و قبلاً کم تحرکی هم داشت البته تعدادشم کم بود که خوب شد. -سه بار ای یو ای ناموفق- بهمن ماه لاپاراسکوپی با دکتر افلاطونیان -در حال حاضر در سیکل میکرو - 6 سال ازدواج- 3 سال اقدام

نجمه - 24 -اصفهان مطب خصوصی نه من ونه شوهرم مشکل خاصی نداشتیم یکسال بدون درمان و یکسال با دارو به صورت مرتب -دو بار ای یو ای ناموفق -درحال حاضر در سیکل میکرو- 3 سال - 2سال اقدام

نیلو - 28 - بیمارستان مادر یزد - pco هستم دارو درمانی و لاپاراسکوپی - 5 سال ازدواج- 3 سال اقدام

افــــــروز-21ساله-شیراز-پی سی او هستم-درمان با hcg- سه ساله ازدواج- 4ماه اقدام....

ستاره(مامانی)...25...همدان...مرکزخاصی نمیرم فعلا تحت نظر دکتر زنان وزایمان خودمم...دوتاسقط...شوشو عمل واریکوسل.....4ساله ازدواج ...11ماه از سقط دومم میگذره 2ماهه اقدام کردم واسه سومی جنسیت نی نی پسر -آقا مهدی 24 مهر 93 پا به دنیا گذاشتن

ناری1392- 23 -تبریز -مطب خصوصی-خودم pco همسری واریکوسل چپ -دارو درمانی اقدام طبیعی -2سال ازدواج- 1.5سال اقدام

کلاه قرمزی....21 ..... در حال حاضر زیر نظر رویان ...خودم یه کوچولو تنبلی تخمدان و کم کاری تیرویید همسرم هم کم تحرکی اسپرم ....دارو درمانی و طب سنتی به مدت یکسال ...یک سیکل ای یو ای کتسل شده ، یک بار ای یو ای ناموفق ...در حال حاضر در سیکل میکرو ... 5سال ازدواج..... 4 سال اقدام

عسل....30 ....آذربایجان غربی....مرکز ناباروری کوثر.... همسرم واریکوسل داشت که عمل کرد(با اینکه وضعش بدتر هم شد) خودمpcos تنبلی تخمدان و fshبالا ..... لاپاراسکوپی 3 بار iui منفی و یک ivf منفی ... 12 سال ازدواج ....12 سال اقدام

فیریها_23 -مرکز رویان_تهران_تحرک اسپرم _در سیکل میکرو _2ساله ازدواج کردیم_20ماهه اقدامیم جنسیت نی نی دختر- خانوم کوچولو 11 بهمن 93 پا به دنیا گذاشتن

مرضیه-26 - ساری - اندومتریوز-شوشو سالم-بارداری خارج رحمی و دو بار ای یو ای ناموفق و یک سقط -2.5 مدت ازدواج2 سال منتظر جنسیت نی نی پسر

ماه بانو جون.24 سال.تهران.1 سال اقدام.گفتن مشکلی نیست هیچ کدوممون.درحال حاضر طب سنتی .3 ساله ازدواج کردم.1 سال بدون درمان فقط این ماه اخر امپول و کلومیفن.

نورا_21_قزوین_مطب خصوصی_3 سال ازدواج_ مهر ماه یک سقط _ از بهمن مجدداً ماه اقدام جنسیت نی نی دختر

هلیا -سن23- کاشان - مطب خصوصی -لاپاراسکوپی - دارو درمانی- تنبلی تخمدان- 4 سال ازدواج -6 ماه اقدام جنسیت نی نی ها پسر-متاسفانه رفتن پیش فرشته ها

شقایق (همین) -23 -شهریار- -تحت نظر بیمارستان صارم شوشو سالم خودمpco- شش سال ازدواج -2 سال درمان 1سال اقدام

رویا(گریه های بی امان ) -28 ساله-زنجان-پزشک متخصص -تنبلی تخمدان-دارو درمانی با قرصای کلومفین-متفورمین-لترزول-استرادیول-یک ونیم سال ازدواج -یک ماه اقدام جنسیت نی نی پسر-آقا مهراد 26 ابان 93 پا به دنیا گذاشتن

النا- 23- تهران-مطب خصوصی(دکتر فریزر کاظمی)- بدون مشکل هستیم-آمپول و قرص کلومفین؛ مدروکسی پروزسترون- 5 سال ازدواج- 3سال اقدام جنسیت نی نی دختر - آنیتا خانوم 25 تیر 93 پا به دنیا گذاشتن

رها.....24 سال سن....تهران.....بیمارستان نجمیه...دکتر پیرایش....تنبلی تخمدان....4سال ازدواج ....13ماه انتظارجنسیت نی نی پسر - آقا محمد امین 20 بهمن 93 پا به دنیا گذاشتن

هلو - 25- اصفهان - مطب خصوصی - خودم کم کاری تخمدان شوشو سالم - متفورمین - 5سال ازدواج - 4ماه در حال اقدام

یاسمین...27 سالمه...اهواز ...3سال ازدواج...2سال اقدام کردم...آخرین آزمایشها نرمال بودن ففط پرولاکتین من کمی بالا بود دکترم گفت باید ای یو ای کنم اما این ماه طبیعی اقدام کردم هرچی خدا بخواد

(یاسمین)ارزو-22-زنجان-مطب خصوصی-نمیدونم مشکل دارم یانه-دارودرمانی هم فعلاچیزی مصرف نمیکنم فقط اسیدفولیک-16ماه ازدواج کردم-1ماه اقدام

جیگر و ببعی- 23ساله -خوزستان -شوشو کم تحرکی و تعدا کم اسپرم خودم سالم -دوبار ای یو ای ناموفق -2سال ازدواج -2ساله اقدامم

شهنا -28-اردبیل-نمیدونم مشکل داریم یا نه -دو سقط -یک دوره قرص لتروزل-6 سال ازدواج -6 ماه اقدام جنسی نی نی پسر -متاسفانه رفت پیش فرشته ها

آدینه ــ 32 ــ تهران ــ بیمارستان لاله ــ خودم یک لوله بسته شوهرم سالم ــ یک بار حاملگی خارج رحم . یه لقاح نیمه که با قرص از بین رفت. دو سال پیش ای یو ای ناموفق . 5 سال ازدواج . 5 سال اقدام

حنانه - 29 - شهسوار - مطب خصوصی - نداشتن اسپرم فقط استفاده از دارو - 6سال ازدواج - 5 سال اقدام

سایا-25 - اصفهان- مطب خصوصی- اسپرم ضعیف- 7ماه طبیعی 7 ماه دارو درمانی- 4.5 سال ازدواج - 14 ماهه اقدام

نگار_23 _اصفهان_مطب خصوصی_همسرم واریکوسل عمل کرده وضعیف بودن اسپرم_خودم7 ماه دارو و یک بار iui کنسل شده_4 سال ازدواج_4 سال اقدام.ی .

آنه ـ 27 ـ تبریز ـ مطب خصوصی ـ 4 سال ازدواج با احتساب دوره عقد -3ماه اقدام ـ اول دی یک سقط

تهمینه- 27 ساله- تهران- رویان- خودم pco و شوشو یه کم اسپرمش ضعیفه- یه بار آی یو آی کردم که سقط شد- 3 سال ازدواج- 1 سال اقدام

رقیه(مامی جوجوک)-26-شمال-نازایی فاطمه زهرای بابل-خودم کیست دارم وهمسرم کم تحرکی اسپرم-ای یو ای دوبار ناموفق داشتم همسرمم عمل کرد- در حال حاضر در سیکل میکرو -8سال-8سال

بیبی بیبی ،27 ساله،تهران ؛ نامنظم بودن پری.مطب خصوصی ، 2.5 ازدوج، 9 ماه اقدام

مهسا(در انتظار نی نی)-23ساله-مازندران-خودم تنبلی تخمدان خفیف وشوهرم واریکوسل داره وتعدادوشکل وتحرک اسپرمش مشکل داره - فعلا بلا تکلیف و در حال صبر کردنیم -7ماه ازدواج-7 ماه اقدام

سارا 29 ساله /مرکز ناباروری مشتاق اصفهان/ابتدا مشکلی نداشتم خودم 2سال جلوگیری کردم/2/5 سال دارو مصرف کردم/فروردین امسال متوجه چسبندگی شدم لاپارا کردم/ماه پیش لتروزول و گونال اف استفاده کردم همه چی نرمال بود ولی نشد/اینماه بدون دارو در حال اقدام هستم

الهام همتی _31سال سن_ آذربایجان غربی _دکتر کارگر مطلق_ علت ناباوری تنبلی تخمدان _5 ساله ازدواج _5 سال انتظار

نسیم ـــ سن 29ـــ محل سکونت تهران ــ مرکز مورد مراجعه برای درمان دکتر پاکروش ـــ من قاتل اسپرم های شوشو هستم ـــ مراحل درمان ای وی اف به زودی ان شالله ــ مدت ازدواج9 سال ــ مدت اقدام 8 سال

سونیا. 29 .اهواز. مرکز ناباروری مشتاق اصفهان. همسر کم تحرکی اسپرم . اقدام برای درمان میکرو . 6 ساله ازدواج . 5 ساله اقدام

سوگند_26سال_شمال_بدون مشکل _6سال ازدواج _1.5سال اقدام جنسیت نی نی پسر

زری _ 28 ساله _ شیراز _ تنبلی تخمدان _ نزدیک 3 سال ازدواج _یک سال اقدام

زهره_ بیرجند _ دکتر افلاطونیان یزد _ اول گفتن تنبلی تخمدان الان میگن مشکلی ندارم _لوله راست پیچیدگی دارد _ 4سال ازدواج _ 4 سال اقدام

سمینا - 30 سال - تهران - بیمارستان بهمن (دکتر عارفی و سحر خیز ) - مشکل من pco و کم کاری تیرویید مشکل همسرم تعداد کم اسپرم و کم تحرکی - یک بار ای یو ای نا موفق تشخیص دکتر تنها راه بارداری ای وی اف که هنوز اقدام نشده - 6 سال ازدواج - 1/5 سال اقدام جنسیت نی نی ها دو دختر و یک پسر

پگاه (مشکی پوش)-28-قم- مرکز ناباروری قم -شوهرم مشکلی نداره خودمم آزمایش دادم باید جواباش بیاد -3 بار سقط - 6سال ازدواج -3 سال اقدام جنسیت نی نی ها دختر و پسر

ویدا (ای کاش)-24-تهران - مطب خصوصی -بدون مشکل فقط پری نامنظم - لتروزول و کلومفین - دوسال ازدواج - سه ماه اقدام

آلاله - 26 - تهران - دکتر کی پور - چسبندگی رحمو ضعیف بودن اسپرم شوشو -یه بار ای یو ای ناموفق- یک میکرو ناموفق - 3/5 سال ازدواج - 2 سال اقدام

مریم (ماریوس)- 29- اراک -مطب دکتر مشایخی-بدون علت لاپارسکوپی کیست تخمدان، عکس رنگی ،مصرف لتروزول و کلومفین ،4 سال ازدواج - 3 سال اقدام

مامان مرمر(مریم)...24 سال..به زودی قزوین..مطب خصوصی..خودم پلی کیستیک همسرم مورفولوژی و تحرک پایین...فقط متفورمین همسرمم یه ماهه عمل کرده کلموفین با ویتامین و پنتوکسی فیلین میخوره...5 سال ازدواج...نه ماه اقدام.یه سقط 5 خرداد به علت حاملگی پوچ مامی جوجو-تهران-بار اول شایامهر الان بیمارستان مهر - همسرم آزو اسپرم ،خودم مشکلی نداشتم - یک بار میکرو ناموفق - در حال حاضر در سیکل میکروی دوم - 5 سال ازدواج - 2/5 سال اقدام
دوستان حتماً حتماً این متن پایین رو بخونید ...

ام سلمه به حضرت محمد گفت: مردان همه خوبى‌‏ها را بردند، پس چه چیزى براى زنان بیچاره هست؟ پیامبر فرمود: آرى اگر زن حامله شود او به سان روزه‌دار شب زنده‌دارى است که با جان و مال در راه خدا جهاد مى‌‏کند و چون زایمان کند پاداشى دارد که از بس بزرگ است نمى‌‏داند آن پاداش چیست و چون شیر مى‌‏دهد در برابر هر مکیدن براى او مشابه یک آزاد سازى از فرزندان اسماعیل است و چون از شیر دادن فارغ گردد فرشته‌‏اى بر پهلوى او مى‌‏زند و مى‌‏گوید: از نو آغاز به کار کن که بخشیده شده‌‏اى�

�درباره قصّه حضرت آدم و حوّاء (ع) آمده است ... خداوند فرمود:
هر زنى که درد زایمان او را بگیرد پاداش شهید برایش مى‌‏نویسم و اگر سالم بماند و زایمان کند گناهانش را برایش مى‌‏آمرزم گرچه به اندازه کف دریا و ریگ بیابان و برگ درختان باشد .

دوستان عزیز اگه توی دوست و آشنا و فامیل کسی رو دارین که زایمانش نزدیکه؛ بهش بگین ما رو هم دعا کنه؛ چون صد در صد دعاش مستجاب میشه.

از حضرت امام جعفر صادق علیه السلام منقول است که هرگاه کسى را فرزند دیر بهمرسد این دعا را بخواند:

اَلّلهُمَّ لا تَذْرْنى فَرِدا وَاَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ وَحیدا وَحْشا فَیَقْصُرُ شکْرى عَنْ تَفَکرُّى بَلْ هَبْ لى عاقِبَةَ صِدْقٍ ذُکُورا وَ اَ نَاثا آنَسُ بِهِمْ مِنَ الْوَحْدَةٍ وَاَسْکُنُ اِلَیْهِمْ مِنَ الْوَحْدَةِ وَاَشْکُرُکَ عِنْدَ تَمامِ النِّعْمَةِ یا وَهّابُ یا عَظیمُ یا مُعْظِمْ ثُمَّ اَعْطِنى فى کُلِّ عافیَةٍ شُکْرا حَتّى تُبْلِغُنى مِنْها رِضْوانَکَ فى صِدْقِ الْحَدیثِ وَاَداءِ اْلاَ مانَةِ وَ وَفاءٍ بِالْعَهْدِ. در حدیث حسن دیگر فرمود که براى طلب فرزند در سجده این دوآیه را بخواند رَبِّ هَبْ لى مِنْ لَدُنْکَ ذُرّیَةً طَیِّبَةً اِنَّکَ سَمیعُ الدُّعاءِ رَبِّ لاتَذَرْنى فَرْدا وَاَنْتَ خَیْر الْواِرِثینَ. و در روایت دیگر فرمود که هر که خواهد زنش حامله شود بعداز نماز جمعه دو رکعت نماز بکند و رکوع و سجود را طول بدهد پس بگوید:اَلّلهُمَّ اِنّى اَسْاءَلُکَ بِماسَاءَلَکَ بِهِ زَکَرِیّا رَبِّ لا تَذَرْنى فَرْدا وَاَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ اَلّلهُمَّ هَبْ لى مِنْ لَدُنْکَ ذُرّیَةً طَیِّبَةً اِنَّکَ سَمیعُ الدُّعاءِ اَلّلهُمَّ بِاِسْمِکَ اِسْتَحْلَلْتُها وَفى اَمَانَتِکَ اَخَذْتُها فِاِنْ قَضَیْتَ فى رَحِمَها وَلَدافَاجْعَلْهُ غُلاما مُبارَکا زَکِیا وَلا تَجْعَلْ لِلشَّیطانِ فیهِ شَرَکا وَلانَصیبا.
در روایت دیگر منقول است که ابرش کلبى بحضرت امام محمد باقر علیه السلام عرض کرد که مرا فرزند نمیشود فرمود که در هر روز یا هر شب صد مرتبه استغفار کن و بهتر آنستکه اَسْتَغْفُرِاللّهَ رَبّى وَاَتُوبُ اِلَیهِ بگوید.

در حدیث دیگر از آنحضرت منقول است که هر صبح و شام هفتاد نوبت سُبْحا نَ اللّه پس ده نوبت اَسْتَغْفِرُاللّهَ رَبّى وَاَتوُبُ اِلَیهِ پس نُه نوبت سُبْحانَ اللّهِ پس یک نوبت اَسْتَغْفِرُاللّهَ رَبّى وَاَتوُبُ اِلَیهِ بگوید راوى میگوید که جمع کثیر باین عمل مداومت کردند و فرزندان بسیار بهم رسانیدند و در هر یک از این ها بگفتن اَسْتَغْفِرُاللّهَ تنها اکتفا میتوان کرد.

در روایت دیگر از حضرت امام جعفر صادق علیه السلام منقول است که از براى فرزند در هر سحر صد مرتبه استغفار بکن و اگر شبى فراموش کنى در وقت دیگر قضا کن وشخص دیگر بآنحضرت شکایت کرد که مرا فرزند نمیشود فرمود که چون اراده جماع کنى بگو اَلّلهُمَّ اِنْ رَزَقْتَنى ذَکَرا سَمَیْتُهُ مُحَمّدا. در حدیث دیگر منقول است شخصى بخدمت امام رضا علیه السلام شکایت کرد که همیشه بیمارم و مرا فرزند نمیشود فرمود که در خانه خود صدا باذان گفتن بلند کن چنان کرد بدنش صحیح شد و فرزندان بسیار بهمرسانید.

در حدیث دیگر از حضرت امام جعفر صادق علیه السلام منقول است که شخصى شکایت کرد که مرا فرزند نمیشود حضرت فرمود که چون خواهیکه به نزد زن خود بروى این سه آیه را بخوان انشاءِ اللّه خدا ترا فرزندى روزى میکند:وَذَا النّونِ اِذْ ذَهَبَ مُغاضِبا فَظَنَّ اَنْ لَنْ نَقْدِرَ عَلَیهِ فَنادى فى الظلُّماتِ اَنْ لااِلهَ اِلاّ اَنْتَ سُبْحانَکَ اِنّى کُنْتُ مِنَ الظّالِمینَ فَاسْتَجَبْنا لَهُ وَ نَجَّیْناهُ مِنَ الْغَمّ وَکَذلِکَ نُنْجى الْمُؤْمنینَ وَزَکَرِیّا اِذْ نادى رَبَّهُ رَبِّ لا تَذَرْنى فَرْدا وَاَنْتَ خَیْرُ الْوارِثَینَ. در حدیث دیگر فرمود که هر که را فرزند نشود نیت کند که اگر مرا فرزند بشود على نام خواهم کرد و اگر چنین کند خدا او را پسرى روزى کند. از حضرت امام زین العابدین علیه السلام منقول است که هر که این دعا را بسیار بخواند هر چه خواهد از مال و فرزند و خیر دنیا و آخرت خدا باو عطا فرماید رَبِّ لا تَذَرْنى فَرْدا وَاَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ وَاجْعَلْ لى مِنْ لَدُنْکَ وَلّیِا یَرثُنى فى حَیوتى وَیَسْتَغْفِرُلى بَعْدَ مَوْتى وَاجْعَلْهُ خَلْقا سَویّا وَلا تَجْعَلْ لِلشَّیطانِ فیهِ نَصیبا اَلّلهُمَّ اِنّى اءَسْتَغْفِرُکَ وَ اَتوُبُ اِلَیکَ اِنَّکَ اَنْتَ الْغَفُوُر الْرَحیمُ و از براى فرزند هفتاد مرتبه این دعا بخواند.

برای طلب حاجت و خواسته ی قلبیتون به این دعاها مداومت داشته باشید.

هر کس سه مرتبه در بامداد و سه مرتبه در آخر روز این صلوات را بخواند؛
گناهانش آمرزیده شود؛
شادی او همیشه باشد؛
دعایش مستجاب گردد؛
زوزیش فراخ شود؛
بر دشمن یاری یابد؛
و در بهشت از رفیقان محمد صلی الله علیه و آله باشد؛
و هر که بخواند مسرور کند محمد و آل محمد علیه السلام را

اللهم صل علی محمد و آل محمد فِی الاولین
و صلّ علی محمد و آل محمد فی الاخرین
وصلّ علی محمد وآل محمد فی المَلَاءِ الأَعلی
و صلّ علی محمد و آل محمد فی المُرسَلین
اللّهم اَعطِ محمد الوَسیلةَ و الشرفَ و الفضیلةَ و الدَرجةَ الکبیرةَ
اللّهم اِنی آمنتُ بِمحمدٍ و اله
و لم ارهُ فَلا تَحرِمنی یوم القیمةُ رؤیتهُ
و ارزُقنی صُحبتهُ و تَوَفَّنی علی ملَّتِهِ
وسِقنی مِن حَوضِهِ مَشرَبآً رَوِیاً سآئِقاً هَنیئاً لا اَظمَأُ بَعدَهُ اَبَداً اِنَّکَ علی کّلِ شَئٍ قدیر
اللهم کَما آمَنتُ بمحمدٍ صلی اللهُ علیه و آلهِ
و لم اَ رَهُ فَاَرِنی فی الجِنانِ وَجهَهُ
اللهم بَلِّغ روحَ محمدٍ عنّی تَحِیَةً کثیرةً و سلاما

دعای جامع دنیا و آخرت جهت حوائج دنیوی و اخروی

بسم الله الرحمن الرحیم
یا من اظهر الجمیل و ستر القبیح و لم یحتکَ سترَ عنی
یا کریم العفوِ یا حسن التجاوزِ یا واسع المغفرةِ
یا باسط الیدینِ بالرَّحمة یا صاحب کلِ نجوی یا منتهی کل شکوی
یا کریم الصَّفحِ یا عظیم المنِّ یا مبتدئَ کلّ نعمةِ قبلَ اِستحقاقها
یا ربّاهُ یا سیّداه یا مولَیاهُ یا غایَتاه یا غِیاثاه
صل عل محمد و آل محمد و اسئلکَ ان لا تجعَلَنی فی النار
آنگاه حاجت خود را بخواهید

دعا برای حاجات مهم و اندوه و بلاهای سخت و امر عظیم و دشوار

بحق یاسین و القرآن الحکیم و بحق طاها و القرآن العظیم
یا من یَقدرُعلی حوائجِ السآئلین یا من یعلمُ ما فی الضّمیر
یا مُنَفِسَاً عَنِ المَکروبین یا مُفَرِجَاً عن المغمومین
یا راحم الشَیخِ الکبیر یا یا رازق الطفل الصغیر یا من لا یحتاجُ الی التفسیر
صل علی محمد و آل محمد وَاَفعَل بی کذا و کذا
به جای کذا و کذا حاجت خود را بگویید.

دعا برای حوائج دنیا و آخرت

اللهم انی اسئلُکَ بِجَلالِکَ و جمالِکَ و کَرَمِکَ اَن تفعَلَ بی کذا و کذا

دعا برای حوائج دنیا و آخرت

اللهم ربِّ السماوات السَبع و ما بَینَهُنَّ و ربِ العرش العظیم
و ربَّ جبرئیل و میکائیل و اسرافیل و ربَّ القرآن العظیم
و ربَّ محمدٍخاتمِ النَبییّنَ انی اسئلُکَ بِالّذی تَقومُ بِهِ السماءِ
و بِهِ تَقومُ الارضَ و بِهِ تُفَرِقُ بَینَ الجَمع و بِهِ تَجمیعُ بین المُتِفَرِّق
و بِهِ تَرزُقُ اَلاَحیآءَ و بِهِ اَحصَیتُ عَدَدَ الرِّمالِ وَ وَزنَ الجِبالَ وَ کَیلَ وَکیلَ البُحور
پس صلوات میفرستی بر محمد و آل محمد و میخواهی حاجت خود را واصرار میکنی در طلب حاجت خود

دعای سریع الاجابه

اللهم انی اسئلک باسمک العظیم الاعظم الاجل الاکرم المحزون المکنون
النور الحق البرهان المبین الذی هو نور مع نور و نور من نور و نور فی نور و نور علی کل نور و نور
فوق کل نور و نور تُضیئُ به کلُّ ظلمةٍ و یُکسَرُ به کل شدةٍ و کل شیطان مَرید و کل جبار عَنید لا تَقَرُّ
به ارضٌ و لا یقومُ به سماءٌ و یا من به کل خائفٍ و یَبطُلُ به سحرُ کلِّ ساحرٍ و بغیُ کل ِ باغٍ و حسَدُ
کل حاسدٍ و یَتَصَدِّعُ لِعَظَمتهِ البرُّ و البحرُ و یَستَقِلُّ به الفُلکُ حینَ یَتَکَلَّمُ به المَلَکُ فلا ِکونُ لِلمَوجِ علیه سبیلٌ
وهو اسمُکَ الاعظمُ الاجلُّ الاجَل النورُ الاکبرُ الذی سَمَّیتُ به نفسَکَ واستَوَیتَ به علی عرشِکَ و اَتَوَجِّهُ
اِلَیکَ بمحمدٍ و اهل بیتهِ و اسئلُکَ بکَ و بهم ان تصلّیَ علی محمدٍ و آل محمد و ان تفعلَ بی کذا و کذا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تجربیات دوستان عزیزمون در باردار شدن

پریناز :

دوستان گلم میخوام یکی از تجربیاتمو بگم که بعد از خواست خدا مطمئنم این مورد باعث بارداریم شد.

شنیدین که میگن اسپرم حدود 2 تا 3 ماه طول میکشه که ساخته بشه؟؟؟

شوهر از اول اردیبهشت تا نیمه ی خرداد یک رژیم گیاهی رو مصرف کرد که درمورش زیاد شنیده بودیم.

تیر ماه که iui کردم و منفی شد؛ به این نتیجه رسیدیم که 3 ماه قبلش میشه فروردین که هیچ دارویی مصرف نکرده بوده. و iui قبلیمم که توی اردیبهشت بود و اصلا نمونه ش خوب نبود 3ماه قبلش میشه بهمن که بازم دارویی مصرف نکرده بود.

خلاصه این دو ماهو نیم که دارو مصرف کرد؛ بعد از لطف و خواست خدا من احتمال خیلی زیادی میدم که نتیجه مثبت این داروهای گیاهی بوده.

حالا چی میخورد؟؟؟

هر روز صبح و شب یک معجون پرملاته تشکیل شده از شیر و عسل؛ خرنوب؛بهمن سرخ و سفید؛ پودر ایمپوتنسی هلسی و لبوب کبیر و زنجبیل .
هر روز جوشونده ی کاسنی و خارخاسک. ویتامین ث؛ روی؛ ای؛ فولیک اسید و سلنیوم.

شوهرم آخر ادیبهشت آزمایش داد وضعش خوب شده بود و آخر خرداد هم آزمایش داد و خیلی بهتر شده بود. و فکر میکنم اگه آخر تیر آزمایش میداد دکتر میگفت وضعیت اسپرمات طبیعی و یا نرمال هست برای بارداری.

به نظر من این موارد باعث شد حرکت اسپرما؛ تعداد و مرفولوژی شوهرم خوب بشه و من طبیعی باردار بشم.البته این نظر شخصیه منه.

خرنوبی که من تهیه کردم؛ خشک شده بود(تازه ش تو ایران پیدا نمیشه) . بهمن سرخ و سفیدم که یکمی مثل زنجبیل میمون و لی خیلی خیلی سفتره.( این دوتا خیلی کمیابن ولی من بعد از گشتن کل عطاریهای کرج؛ یک عطاری توی مرکز شهر که عمده فروشه تونستم تهیه کنم.)
خرنوبو اون به اسم شاخ بز میفروخت(البته یک کلوب هست که یک خانومی خربوب میفروشه. چون گیاهش واسه ترکیه هستش میره و از ترکیه میاره و بچه ها هم ازش میخرن)

پودر ایمپوتنسی هلسی هم که اکثر عطاری ها دارن؛ لبوب کبیر و یک دکنر سنتی بهمون داد. ( که اگه تو اینترنت سرچ کنید؛ فروش اینترنتی هم داره)

نسبت خرنوب به بقیشون 1 به 5 باشه.

من اینا باهم آسیاب کردم و با شیر و عشل داغ مخلوط میکردم و میگزاشتم نار تا سرد بشه و بعدش میدادم شوهرم میخورد.

جوشونده ی برگ و ریشه کاسنی و خارخاسک هم که یک قاشق غذا خوری سر خالی برای یک لیوان.

معجون بالا چون خیلی گرم هستند کاسنی و خارخاسک مصلح اونا هستش و باید حتما مصرف بشه.

شوهر من سه روز از اون معجون خورد ولی کاسنی و خارخاسک نخورد؛ از گرمی زبون کوچیکش آویزون شده بود توی حلقش به حدی که نمیتونست حرف بزنه.

خواستم با شما هم در میون بگزارم که اگه مایل باشید شما هم استفاده کنید.امیدوارم برای شما هم نتیجه بخش باشه.

راستی قرصهای اسپرولینا و کلرولا هم خیلی مفیده. میتونید برای اطلاعات بیشتر به این تاپیکها سر بزنید.

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=529225

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=529225

خودمم قطره ویتاگنوس. رازیانه. تخم هویج. آویشن و پودر تقویت تخمدان هلسی میخوردم.

2731
2738
ماه گذشته دخترم بستری شد بیمارستان دخترم بیقراری میکرد بردمش تو راهرو بیمارستان راهش ببرم دیدم یه خانمی رو صندلی تو راهرو نشسته که باردار بود و ماهه هشت بود بهم گفت دیابت بارداری دارم وبستری شدم . سنش حدود 39 تا 40 میخورد بهش گفتم بچه چندمتونه ؟ گفت اولمه تعجب کردم گفت این بچه رو خدا در اوجه ناامیدی بعد از 19 سال نا باروری بهمون داده من وهمسرم از نظر دکترا هرگز بچه دار نمیشدیم ما هم دیگه امیدی نداشتیم و سالها بو دیگه دکتر نرفتم پریودم عقب افتاد رفتم دکتر گفتم دلم درد میکنه و امپول داد زدم که پرید شم ولی نشد دو باره رفتم دکتر اونموقع دیگه تو ماهه سوم بود که پریود نشده بودم و دکتر برام سون نوشت که علتشو بدونه رفتم سونو رو تخت خوابیدم دکتر سونو گفت خب جنین شما الان 13 هفتس اینم قلبش ومن گفتم نه خانم دکتر اشتباه میکنین من 19 ساله باردار نمیشم و در حالی که اشک میریختم نمیتونستم باور کنم که خدا در وقت خودش دعامو مستجاب کرده
اتلیه تخصصی کودک وانیا یزد با دکورهای جدید و خدمات ویژه (عکاسی از نوزاد در منزل ) نمونه کارها در سایت www.vaniaphoto.ir
اینو نوشتم که بگم صبر خدا زیاده و ما از ایندمون خبر نداریم این موضوعی که پیش اومد منو به قدرت خدا معتقد تر کرد و میدونم که خدا هممونو دوست داره و بنا به حکمته خودش با ما رفتار میکنه از خدا بهترینا رو میخوام برای همتون
اتلیه تخصصی کودک وانیا یزد با دکورهای جدید و خدمات ویژه (عکاسی از نوزاد در منزل ) نمونه کارها در سایت www.vaniaphoto.ir
اَلّلهُمَّ لا تَذْرْنى فَرِدا وَاَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ وَحیدا وَحْشا فَیَقْصُرُ شکْرى عَنْ تَفَکرُّى بَلْ هَبْ لى عاقِبَةَ صِدْقٍ ذُکُورا وَ اَ نَاثا آنَسُ بِهِمْ مِنَ الْوَحْدَةٍ وَاَسْکُنُ اِلَیْهِمْ مِنَ الْوَحْدَةِ وَاَشْکُرُکَ عِنْدَ تَمامِ النِّعْمَةِ یا وَهّابُ یا عَظیمُ یا مُعْظِمْ ثُمَّ اَعْطِنى فى کُلِّ عافیَةٍ شُکْرا حَتّى تُبْلِغُنى مِنْها رِضْوانَکَ فى صِدْقِ الْحَدیثِ وَاَداءِ اْلاَ مانَةِ وَ وَفاءٍ بِالْعَهْدِ.

به امید مامان شدن همه منتظرا
یا صاحب الزمان***چو بشکفد ز لبت غنچه های سبز دعا‍‍،،،تو را به فاطمه سوگند التماس دعا.

خدا جونم شکرت.به خاطر همه چی.
2706