2733
2734
سلام دوستای خوبم
اگه تجربه دارید لطفا بگید نجمیه بهتره یا چمران از نظر تجهیزات ورفتار ماما ها چون من میخوام طبیعی باشم و امکاناتی که برای نی نی داره هزینه رو هم بگید.
ممنونم از را هنماییهاتون :)
خدایا شکرت
من بیمارستان چمران شهریور پارسال زایمان کردم اتاق خصوصی هم گرفتم با دفترچه نیروهای مسلح حدود صد و چهل تومن در اومد شایدم کمتر و بسیار بسیار عالی بود من هشت ماه قبلش بیمارستان خصوصی خاتم الاابیا سقط کرده بودم و بگم از چمران راضی ترم باورت نمیشه برخورد پرستاراش و خدمه اش بسیار عالی بود و دکتر مژگان شهاب الدینی هم تو اون بیمارستان هست
البته من به واسطه دکترم که تو اون بیمارستان زایمان میکرد آشنا شدم و دکترمم عالی بود و مطبش فلکه صادقیه است عالیه
خدایا به خاطر وجود سید حسین در کنارم ازت ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پرمید جون حتما اگه خدا خواست بعد از زایمانم میام واست میگم چطوری بود.راستی تایپیک منصوره رو بخون حتما خیلی کمکت میکنه.
خوشبختی داشتن بیشترین ها و بهترین ها نیست ،خوشبختی رضایت از وضعیت موجود وداشتن آرامش است .
2728
elia313 جونم بسلامتی ایشالله نینی گلتو بغل کنی کی هست زایمانت ایشالله ? توروخدا یادت نره بیای بگی من میام سر میزنم برات دعا میکنم من بجای تو ذوق دارم .واااای
خدایا شکرت
حتما پرمید جوم .محتاج دعا هستم شدید.حتما ان شالله واست دعا میکنم.صفحه اول اون لینکو حتما بخون بفیشم خاطرات و اطلاعات بچه ها هستش در مورد طبیعی خیلی کمک کرد به من .خدا منصوره رو خیرش بده.
خوشبختی داشتن بیشترین ها و بهترین ها نیست ،خوشبختی رضایت از وضعیت موجود وداشتن آرامش است .
2738