2726
سلام دوتای خوبم
من میخوام برم نجمیه برای زایمان طبیعی اما دکتر خوب نمیشناسم ممنون میشم معرفی کنین
اگه تجربه ای دارین خوب یا بد هم بگین و زایمان طبیعی بودین یا سزارین؟ هزینه هم بگید
ممنونم
خدایا شکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام عزیزم دکتر ماه می خوای طرفدار زایمان طبیعی خانوم نفیسه کاشانی زادست من میخوام نجمیه با ایشون زایمان کنم .خوش اخلاق با ایمان و ماهر .عاشقشم.
خوشبختی داشتن بیشترین ها و بهترین ها نیست ،خوشبختی رضایت از وضعیت موجود وداشتن آرامش است .
فرزانه جون ممنونم.دکتر ماموریان اصفهانی مطبش کجاست?هزینه جدا هم میگیره?شما بیمه ات چیه چقدر خرجت میشه?طبیعی میخوای?وای ببخش اینقدر سوال کردم زایمانت نزدیکه?ممنونم عزیزم
خدایا شکرت
فرزانه جون ممنونم.دکتر ماموریان اصفهانی مطبش کجاست?هزینه جدا هم میگیره?شما بیمه ات چیه چقدر خرجت میشه?طبیعی میخوای?وای ببخش اینقدر سوال کردم زایمانت نزدیکه?ممنونم عزیزم
خدایا شکرت
elia313 جونم ازت ممنونم. مطب دکتر کاشانی زاده کجاست عزیزم. شما بیمه ای ؟ خرجت چقدر میشه؟ الیا جونم من برات دعا میکنم تو رو خدا بیای بهم خبر بدی منتظرم
خدایا شکرت
پرمید جان من چون دو قلو هستم و به صورت عرضی قرار گرفتن نمیتونم طبیعی .....ولی بیشتر مریضای خانوم دکتر طبیعی هستند ....واقعاً عالی و مهربونن تو بیمارستانای دیگه هم هستن مثل بهمن مصطفی خمینی نیکان .....زیر میزی هم نمیگیرن البته فقط در صورتی که نجمیه و بهمن و نیکان باشی ....من میرم بهمن ازادش میشه 3 تومن که من چون 2تان 500 اضافه میشه ولی نجمیه فکر کنم کمتر باشه مطبش هم بالاتر از پل سید خندان روبرو پارک شریعتی تلفنش هم تا نت سرچ کنی هست
ممنونم فرزانه جون پدرم قراره بیمه ارتشمون کنه من تو نجمیه هزینه ام چقدر میشه؟ خیلی دوست دارم زایمانم طبیعی باشه اما بعضی دکترها الکی بهانه میارن و آخرش سزارین میشه
خدایا شکرت
2706