2737
2739
سلام دوستای خوبم
ممنون میشم اگه تجربه تو بیمارستان میلاد دارید بگید خوب بوده یا نه سزارین بودید یا طبیعی با کدوم دکتر من پرونده تشکیل دادم اما دودلم که برم یا نه بعضیا میگن خوبه بعضیا میگن نه خواهش میکنم راهنماییم کنین
دوست داشتم خصوصی میرفتم مطب یکی از دکترای میلاد و با خودش میرفتم میلاد دستمزدم میدادم اما نمیدونم کسی از دکترا این کارو میکنن یا نه.من حتما طبیعی میخوام
خدایا شکرت
سلام
ما تو درمانگاه تامین اجتماعی پرونده تشکیل دادیم اما برا زایمان میلاد پذیرش شدیم... اونجا هم اگه دستتون بره تو جیب، بهتون میرسن.
متاهل ، بابای حسین..مشاور حقوقی خانواده و جرائم رایانه ای ..t.me/afshin_norouzi54 .. @afshin_norouzi

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زندایی من قرار بود میلاد زایمان طبیعی کنه که بچه ش خیلی بزرگ بود و ما 8 بهش گفتن نمیتونی طبیعی زایمان کنی.
خلاصه تو تاریخی که واسه سزارین گفته بودن رفت و بهش آمپول فشار میزدن با اینکه میدونستن نمیتونه طبیعی زایمان کنه اما آمپول میزدن که دردش بگیره بعد که داشت دور از جونش میمرد ببرنش واسه سزارین.شب بیچاره به داییم زنگ زده بود گریه میکرد داییمم رفت بیمارستانشونو رو سرشون خراب کرد و هر چی مدارک داشت پاره کرد و زنش و برداشت و رفت یه بیمارستان دیگه.
خیال کن که غزالم،بیا و ضامن من شو...
2731
عزیزم من انجا زایمان کردم بعد از 12ساعت درد طبیعی اخر سزارین شدم رسیدگیشون عالی ولی فقط بدیشون اینه اولویت اول طبیعی تا دم مرگ میری اگه نتونی سزارینی ولی اگه بخوام بچه دوم بیارم که سزارین بشم حتما میلاد رو میرم چون همه رسیدگیشونو دوستداشتم فقط از الان بگم حتما درخواست اتاق خصوصی کن اگه خواستی همراهت کسی بمونه چون یچاره مامان من انقدر تو این 2 روز رو صندلی خوابید کمردرد گرفت
هرگز کوچیک شدن رو بهانه ی نبخشیدن قرار نده چون اگه قراربود کسی با بخشیدن کوچیک بشه، خدا اینقدر بزرگ نبود..........
2738
من بیمارستان میلاد آشنا دارم نمیدونم با وجود آشنا خوبه یا نه؟
راستی عزیزم من واسه دکتر مطب شخصی خودشون میرم دکترم با میلاد قرار داد داره واسه زایمان میلاد هم میره ولی دستمزد جدا میگیره
2706