نی نی سایت > تبادل نظر > متفرقه > عمومي > درد شانه و كتف

موضوع: درد شانه و كتف + اظهار نظر

کاربران حاضر: 0 کاربر و 0 مهمان
مامان مهري پست ها : 110عضویت:1389/2/21
1389/11/9 - 4:41 عصر
من حدود شش ماهه كه كتف و شانه و دست راستم درد ميكنه، سه بار رفتم دكتر ولي ميگن درد ماهيچه اي و دارويي نداره و با ورزش خوب ميشه، درست ميگن ورزش خيلي موثره اما من تا درد دارم يه مدت خوب ورزش ميكنم بعد كه خوب شد دوباره تنبلي مي كنم ميشه اونايي كه اين مشكلا داشتن يه راه حل پيشنهاد كنن برا اينكه وقتي دردم كم ميشه، ورزش يادم نره. كسي اينجوري بوده كه اينقدر طول بكشه بعد خودش خوب شه؟
مامان ماني پست ها : 4885عضویت:1388/10/28
1389/11/10 - 8:12 صبح
من استخر رفتم خيلي بهترم .
پالوما پست ها : 1055عضویت:1389/8/4
1389/11/10 - 11:29 عصر
يه سونوگرافي براي سنگ صفرا بده اميدوارم مشكلي نباشه
مامان سبحان پست ها : 1086عضویت:1389/3/21
1389/11/11 - 2:47 صبح
من اين مشكلو داشتم با فيزيوتراپي خوب شدم
افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد حسبنا الله و نعم الوکیل نعم المولی و نعم النصیر
دوست قديمي شما پست ها : 19087عضویت:1387/6/18
1389/11/11 - 1:40 عصر
سلام عزيزم من اين مشكلو داشتم و هنوز دارم سالهاست...درمونش همون ورزشه و لا غير. يعني اگر پزشك رفتي و آزمايشات لازم رو دادي و گفته چيزي نيست فقط بايد ورزشهايي كه كمر بند شانه اي رو قوي مي كنه ادامه بدي. لازم نيست ورزش سنگين انجام بدي. براي بهبود درد شانع ات فقط بايد ورزش هاي مربوط به كتف و شانه رو انجام بدي كه خيلي راحته و وقت خاصي نمي گيره. بماند كه خود من هم كه دارم مي گم متاسفانه گاهي يك دفعه چند هفته اي فراموشم مي شه و درد دوباره عود مي كنه. اول بهتره علتشو پيدا كني. همونطور كه دوستان گفتند كار سنگين يا پوزيشن نادرست در هنگام برخي كار ها وقتي طولاني مدت انجام بشه باعث درد مزمن شانه مي شه. من حودم كار كشيدن بيش از حد از خودم ( رفت و امد با اتوبوس + كشيدن بار سنگين) باعثش شد. البته مشكلات روحي هم اول انگار روي شونه ام اثر ميذاره. اما راه حل قطعيش ورزش هاي قوي كننده ماهيچه هاي گردن و شانه است.فيزيوتراپي براي كسي كه دردش در اثر ضعف ماهيچه است مثل من و شما هيچ كارايي دائمي نداره. بهتره وقت و پولتو هدر ندي چون من 51 جلسه فيزيوتراپي هم رفته ام. بهترين راهش اينه كه شده يك جلسه در هفته يك كلاس ورزش ثبت نام كني كه مجبوري هم شده ورزش كني.البته نرمش هاي ساده اي داره ولي نوشتني خيلي سخته اگر حضوري بود برات انجام ميدادم ياد بگيري. اگر تو اينترنت چيزي يافتم برات ميذارم. سلامت باشي...مي دونم بد درديه...
نسيم پست ها : 1139عضویت:1389/11/10
1389/11/11 - 1:56 عصر
سلام مامان مهري من هم 5يا 6 سال شايدم بيشتر باشه كه درگيرم.البته من گردنم هم درد مي كنه چند بارهم دكتر رفتم .همشون گفتن اسپاسم عضلانيه.گفتن ورزش كن. براي من ورزش ها هم خيلي موثر نبود. اولش با انداخت كيف سنگين شروع شد بعد هم بد خوابيدن. يعني روي كتف راستم مي خوابم.هر چي هم تو روز ورزش مي كنم شب باز با خوابيدن روي اون كتفم از بين مي ره. اگه مي توني پوزيشن هاي نادرست را در زندگي روزمره حذف كن.مواد غذايي حاوي منيزيم هم به عملكرد عضلات كمك مي كنه. لبنيات هم خوبه... اما تاثير قطعي نداره. اين يكي از بدترين دردهايي كه وجود داره.
"اكرم" پست ها : 614عضویت:1389/8/3
1389/11/11 - 3:07 عصر
منم سالهاس اين درد رو دارم به من هم گفتم كه از ماهيچم هست دردش............ داوودي عزيز ميشه بگي رفت و امد با اتوبوس چه تاثيري ميذاره؟؟؟
به من هم گفتن بايد ورزش كنم .....من يه كوچولو كه كار ميكنم كتفم درد ميگيره ......... واقعا درد طاقت فرسايي هست
دوست قديمي شما پست ها : 19087عضویت:1387/6/18
1389/11/11 - 3:11 عصر
سلام اتوبوس تاثير مستقيم نداره منظورم روند فرسايشي و خسته كننده اي بود كه ساعت ها نشستن تو اتوبوس ايجاد مي كنه و بعدش هم باركشي كتاب ها و وسايل و رفت و امد با اون همه وسيله...منظورم خستگي و پوزيشن نادرست بود عزيزم
"اكرم" پست ها : 614عضویت:1389/8/3
1389/11/11 - 3:21 عصر
اوكي....مرسي........
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: