2737
2734
عنوان

اگه میخواین تخمک اهدایی بگیرین یا قبلا گرفتین بیاین اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 347363 بازدید | 6231 پست
بچه هایی که میخوان تهران انتقال بدن ممکنه من بتونم کسی رو براشون پیدا کنم.اگه رویان میخوان انجام بدن که فرقی نمیکنه، وگرنه گروه خونیشونو بگن.
خداوند همچون نفس کشیدن همراه توست: آرام، ساکت، همیشه.
این خانم گروه خونیش A+ هست،2 سال پیش یک بار انتقال داده.شوهر داره و یه بچه.میدونین که رویان اصراری بر مطلقه یا بیوه بودن دونر نداره.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

منم 37سالمه ذخیره تخمدان کم.15 ساله ازدواج کردم.اهدایی گرفتم 13 جنین تشکیل شد .4بار انتقال ناموفق.دفعه آخر 5 جنین (2تا بلاستوو3تا )معمولی داشتم که 1بلاستو انتقال دادند وگفتند دیگه جنین نداری .حالا نمی دونم ادامه بدم دوباره از نو شروع کنم یا نه؟
تمام خوبی ها را برایت آرزو می کنم نه خوشی ها را؛ زیرا خوشی آن است که تو می خواهی؛ و خوبی آن است که خدا برای تو می خواهد ...
عاتکه جون اطلاعاتتو وارد کردم. اگه دوست داری بگو کجا انجام دادی و چه تجربه هایی داری. در مورد اینکه دوباره انجام بدی یا نه، باید خودت و همسرت تصمیم بگیری. شاید یه عامل مزاحمی وجود داشته مثل استرس یا .... که مانع موفقیت آمیز بودن انتقالات شده. شاید هم تخمکایی که گرفتی مرغوبیت نداشتن.به هر حال به نظر من اول ببین چرا موفق نشدی و بعد با توکل به خدا دوباره انجامش بده. انشاله که این دفعه موفق میشی دوستم.
2742
سلام به همگی من مشکل ژنتیکی دارم و تخمکم به درد نمیخوره من تهرانم و 37 سالمه
یه بار دونر گرفتم ولی متاسفانه یا آمپولاشو به موقع نزد یا خودشو تقویت نکرد حالا نمیدونم ولی با کلی هزینه فقط 8 تا تخمک داد که 5 تاش جنین شد و دو بار انتقال دادم و هر دو بار منفی شد
حالا دنبال یه دونر میگردم که بتونم خودم مراقبش باشم دفعه پیش پارسال بود با واسطه برای 8 تا تخمک 2 میلیون دادم وکل هزینم برای بار اول 7 میلیون شد ولی امسال از همون واسطه پرسیدم گفت کل هزینه 9 میلیون واسه من خیلی سنگینه و بدتر از همه اینکه ممکنه بازم تعداد تخمکاش خیلی کم باشه چون واسطه ها خوب مراقبت نمیکنن میخوام کسی باشه که خودم آمپولاشو بزنم و خودم مراقبش باشم و نقویتش کنم هزینش هم کمتر باشه نمیدونم باید چیکار کنم و از کجا کسی رو پیدا کنم اگه کسی رو میشناسین لطفا به من معرفی کنین
من 37 سالمه و دیگه فرصتم برای بارداری خیلی کمه خواهش میکنم کمکم کنین و اگه کسی رو سراغ داشتین منو به لیست دوستاتون اضافه کنین و برام پیام خصوصی بفرستین خیلی خیلی ممنونم
من تو رویان نمیخوام انجام بدم دوبار تو رویان میکرو شدم تشخیص ندادن و حتی آزمایشی ندادن که بفهمن من مشکل ژنتیکی دارم من با کلی دارو فقط 2 تا تخمک داشتم یه بارم 3 تا که از 2 تا یکیش جنین شد ولی از 3 تا جنین تشکیل نشد
فقط هم وقتم رو تلف کردن بررسی لازم رو انجام ندادن
الان دکتر پاکروش هست خیلی دکتر خوب و دقیقی هست
2738
سلام به همگی من مشکل ژنتیکی دارم و تخمکم به درد نمیخوره من تهرانم و 37 سالمه
یه بار دونر گرفتم ولی متاسفانه یا آمپولاشو به موقع نزد یا خودشو تقویت نکرد حالا نمیدونم ولی با کلی هزینه فقط 8 تا تخمک داد که 5 تاش جنین شد و دو بار انتقال دادم و هر دو بار منفی شد
حالا دنبال یه دونر میگردم که بتونم خودم مراقبش باشم دفعه پیش پارسال بود با واسطه برای 8 تا تخمک 2 میلیون دادم وکل هزینم برای بار اول 7 میلیون شد ولی امسال از همون واسطه پرسیدم گفت کل هزینه 9 میلیون واسه من خیلی سنگینه و بدتر از همه اینکه ممکنه بازم تعداد تخمکاش خیلی کم باشه چون واسطه ها خوب مراقبت نمیکنن میخوام کسی باشه که خودم آمپولاشو بزنم و خودم مراقبش باشم و نقویتش کنم هزینش هم کمتر باشه نمیدونم باید چیکار کنم و از کجا کسی رو پیدا کنم اگه کسی رو میشناسین لطفا به من معرفی کنین
من 37 سالمه و دیگه فرصتم برای بارداری خیلی کمه خواهش میکنم کمکم کنین و اگه کسی رو سراغ داشتین منو به لیست دوستاتون اضافه کنین و برام پیام خصوصی بفرستین خیلی خیلی ممنونم
من گروه خونیم B+ هست
من تو رویان نمیخوام انجام بدم دوبار تو رویان میکرو شدم تشخیص ندادن و حتی آزمایشی ندادن که بفهمن من مشکل ژنتیکی دارم من با کلی دارو فقط 2 تا تخمک داشتم یه بارم 3 تا که از 2 تا یکیش جنین شد ولی از 3 تا جنین تشکیل نشد
فقط هم وقتم رو تلف کردن بررسی لازم رو انجام ندادن
الان دکتر پاکروش هست خیلی دکتر خوب و دقیقی هست
من بار آخری که 2 تا جنین اهدائی انتقال دادم تا مرحله لانه گزینی پیش رفت ولی بعد متوقف شد برای همین دکترم امیدوار شده که رحمم خوبه
خواهش میکنم آسمان جون اسم منم وارد کنید
من بیمه تکمیلی هم هستم ولی بیمه تکمیلی برای ناباروری پولی نمیده حتی بابت داروها
قرار بود 9 یا 10 قلم از داروهای ناباروری رو تحت پوشش بیمه قرار بدن که هنوز خبری نیست
اگه بشه با بیمه تکمیلی ای خدااااااااااااااا

مطمئنا برای خانمی که میخواهد فرزندی را بدنیا آورد که تخمک آن متعلق به فردی دیگری است با چالش های روحی روانی خیلی خاصی مواجه است .
اما اپی ژنتیک تا حد زیادی میتواند آرامش خاطر را برای اینگونه مادران به ارمغان اورد
اپی ژنتیک بطور خلاصه و ساده و قبال فهم یعنی تاثیرات عوامل محیطی بر روی ذات فرد
یعنی اینکه اگر فرد در ژن های خود یا همان ذات خود واجد صفت خاصی است این صفت و ویژگی میتواند بدلیل عوامل محیطی خود را نشان ندهد

ببینید همه ما در هسته سلول های خود دارای اطلاعاتی هستیم که به آن ژن میگویم
این اطلاعات تمام وجود ما از چهره و قیافه گرفته تا کوچکترین رفتار ما را می سازند .
این اطلاعات از پدر و مادر ما به ارث رسیده است .
اما در سالیان اخیر مشخص شده است که 100 درصد اینگونه نیست که ما همه خصوصیات خود را از پدر و مادر خود به ارث ببریم . بدین معنی که تاثیرات محیط در تغیر این اطلاعات مشخص و ثابت شده است
تاثیرات این عوامل محیطی از زمان جنینی شروع میشود
جنینی که در رحم مادر شروع به رشد می کند در حقیقت تحت تاثیر محیط رحم مادری است که آن را بدنیا میاورد هرچند اگر ژن های وی مربوط به دهنده تخمک باشد . به عبارت بهتر
هر مادری که فرزند را بدنیا میاورد 50 درصد در ژن های وی تاثیر دارد پدر 25 درصد و زنی که تخمک اهدا کرده نیز 25 درصد نقش دارد
پس میبینید که چقدر نقش مادریکه فرزند را بدنیا می اورد در شخصیت جنین موثر است و به ببه عبارت بهتر باید بگویم در واقع سهم مادری که بچه را بدنیا میاورد دو برابر سهم مادری است که تنها تخمک اهدا کرده است
نونو جان من خواستم یه تجربه که خودم داشتم رو برات بگم.من هفته پیش انتقال داشتم و تخمک ها هم مال خودم بود.همه آمپولهام رو به موقع زدم و به خودم هم حسابی میرسیدم، تخمدانهام هم کاملا سالم و طبیعی بود نهایتا 10 تا تخمک داشتم و دکترم هم خیلی خیلی راضی بود که تخمدانهام به دارو خیلی خوب جواب داده.
اونایی که یه دفعه 17-18تا تخمک میدن معمولا تخمدانهاشون تنبله و به دارو واکنش شدید میدن.
اینا رو گفتم که حرص نخوری که دونرت حتما آمپولاشو درست نزده که 8 تا تخمک بیشتر نداشته.
2706