2737
2734
نه بابا سمیرا مگه دیروز نبودی گفتم لک دیدم همچنان هم ادامه داره حاملگی کجا بوده؟
اگر مامان بشم اول میام اینجا میگم.بدم میاد از آدمهایی که پاتوقشون اینجاست بعد که مامان میشن یهو نیست میشن
ولی متاسفانه خبری نیست
سمیرا دارم میمیرم از کمردرد
وحیده میگم که معنوی بووووووووووود شوشو میگفت دیگه ماااااااال خودمییییییی دیدی گفتم مال خودم میشییییییییییییی...6سال از دوستیمون میگذشت...خلاصه خل شده بودیم دیگهههههههههههههه
سومین ماه عشق بازی اومدی تو دلم دخمل نازم.خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امسال تابستون با دوستامون زن وشوهری رفته بودیم مشهد و شمال توی شمال خونه ی اقوام بودیم نوبت حموم گرفتیم که بریم یکی یکی

ولی شوشو ی من که تحملش تموم شده بود دیگه نمیتونست طاقت بیاره

من براش حوله بردم حمومشون تو اتاق بود شوشو منو کشید داخل حمام بعد که رفتم بیرون همه به من نگاه میکردن

منم اصلا به روی خودم نیاوردمممممممممممممممممممممممممم

هفته ی بیست وشش بارداری . نی نی کوچولوی تپل طلا
2728
وای ژالان یه جا قایم میکردی نبینه خوف

حالا ما تو ماه اول عروسی رفتیم دهات اینم گیر داد بکنه حالا از این الکی کار بده دیگه
همه جا رو به گند کشیدیم تاریک بود اتاق بدون نور

من سه شب متوالی شبها همه خواب من تو حموم شستشو انجام میدادم و خشک می شد میزاشتم سر جاش

ملحفه و لحاف و تشک به گند کشید کزت شده بودم
قشنگترین تصیویر عمرم عکس نازنینی از نخستین دیدن توست. پس با من بمان تا زنده بمانم.........دخترم بزرگترین افسانه زندگیم می دانستم که روزی واقعیت بودنت همه عشق من خواهد شد........
وای مریمممممممممممممممم خیلی باحالیییییییییی بابا ایولللللللل

سمیرا شوشو خبر نداشته تو باید بهش یاد میدادی
سومین ماه عشق بازی اومدی تو دلم دخمل نازم.خدایا شکرت
2738
پریسا ادامه بده این کارات
ایشالله تا قبل عید ننه می شی عزیزم فقط ول نکن
قشنگترین تصیویر عمرم عکس نازنینی از نخستین دیدن توست. پس با من بمان تا زنده بمانم.........دخترم بزرگترین افسانه زندگیم می دانستم که روزی واقعیت بودنت همه عشق من خواهد شد........
منم امسال عید رفتیم خونه خواهر شوهر هیجی دیکه همسر به ما کفت بیا حمام اخه از بیرون اومده بودیم همه حموم میخاستن محسن کفت بیا توو منم جشم غرعهه خخخخخ خواهر شوهر کفت شما هم برو تو وخیده جون محسنم کفت اره بیا هیجی دیکه رفتیم و خخخخخخخخخخ
خدایــــا ! نی نی منو تا اخر دنیا نگه دار....دوستامم ببین لطفن!!!!
چه باحال وحیده

حالا ماهم هر وقت خونه مادر شوهرم شوهرم حموم میرفت مادر شوهرم میگفت تو هم برو

ولی من نمیرفتم

گومبولیه من اومدی از دله مامانی بیرون....میخورمتااااااااااااااا ...هووووووووووووووم
2706