2737
2734
بابا این حنطوش زاده خیلى سرش شلوغه انقدر آرومه کفر آدمو در میاره الان ١٩. هفته دوقلو باردارم تو رو خدا میشه راهنماییت کنید که فردا دکتر معینى کدوم مطب هو چطورى میتونم وقت بگیرم خیلى اورژانسیه دارم از درد میمیرم
دو تا پسراى گل من آروین و آرمان 16/ 1/ 1393 به دنیا اومدن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم من اقا معینی را نمیشناسم خودم پیش اقای دکتر ابراهیمی میرفتم منتها ایشون دیگه ایران نیستن و قبل از رفتن شون و من را به اقای دکتر عارف معرفی کردن که از ایشون راضی هستم منتها اقای دکتر بیاتی هم هستن ولی من خودم دکتر عارف را ترجیح میدم گلم بازم خواستی راهنمایی میکنم

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
آخه حنطوش زاده خیلى دل گنده هست و آرامش بیش از حدش کلافه ام کرده، میگم بهش دکتر درد دارم میگه شیاف سیکلوژست بزار ایشالله بهتر میشی میگم دکتر هفته قبل از شدت درد اومدم بیمارستان بهمن هر کارى کردن نتونستن شما رو پیدا کنن اگه موقع وإیمانکم نباشید چى ؟ میگه خوب آدم میزاده ممکنه واسه منم کار پیش بیاد نگران نباش بیمارستان دکتر مقیم داره بالآخرة یکى پیدا میشه سزاریینت کنه ، خدایی شما بودین استرس نمیگرفتین؟
دو تا پسراى گل من آروین و آرمان 16/ 1/ 1393 به دنیا اومدن
2738
چرا عزیزم ادم باید نسبت به دکترش احساس امنیت داشته باشه مخصوصا در مواقع ضروری کاملن درکت میکنم عزیزم
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
باشه عزیزم به هر حال اگه خواستی میتونم شماره های دکتر ها را بهت بدم
بارداری دوقلویی خیلی مراقبت میخواد ترجیحا پزشک محتاط تر
2706