2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
من از چند نفر شنیدم تنگ تر شده اما بعضی ها هم یگن واژن باز میشه فقط دهنه اون رو موقع بخیه ممکن هست تنگ کنند اما خود لوله واژن گشاد میشه حالا دقیق نمیدونم

مادرم چشمهایم جای پاهای توست

من خودم و خانواده ام هیچ کدوم مشکلی نداشتیم. اصلا

تیرماهی به نظر من سزارینی ها دل گنده ن....ادم با پای خودش بره شکمشو پاره کنننننننننننننننن؟
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
مقایسه اونجا با شکم خیلی عجیبه! اونجا یه پوست سطحیه...لایه ای از لایه ای جدا نمیشه. اندازه ش یه بند انگشته...رحم هم پاره نمیشه...خیلی فرق داره خیلیییییییییییییی..ماهیتش یکی نیست اصلاااااااا
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
شیوا میخوام بدونم دردش خیلی وحشتناکه؟
اینکه میگن در حد مرررررررررررررگه راست میگن؟
اون لحظه که سربچه میخواد بیاد بیرون انگار تموم استخونای بدنت داره ریز ریز میشه و اینا حقیقت داره؟!
منم برای اولیم میترسیدم کمی. اما حالا که یه بار تجربه ش کردم دیگه نمیترسم. اولیم سخت بود دومی حتما بهتر میشه باتجربه ترم
2706