2726
عنوان

مسخره کردن بعضی اسم ها توی مدرسه، دوستا و آشناها!

| مشاهده متن کامل بحث + 186946 بازدید | 218 پست
دختر همسایه : منظورم از طرف خانواده مادری و پدری از پدر بزرگ مادر بزرگ بگیر تا دایی و خاله و ....
نظرات در این مورد توی همین تاپیک :
پریسا

1392/10/6 3:34 ب.ظ

من عاشششششششق اسم رایان هستم وقتی خانواده شوشو فهمیدن میخوام اسم پسرمو بذارم کلی مسخره کردن که بهش میگن رایانه هیچی دیگه منم بی خیال ششدم
-
maman o sam

1392/10/6 3:33 ب.ظ

یکی از فامیلا اسم بچش ترنم باباش میگه تر تر .

لیا

1392/10/6 3:25 ب.ظ

تاپیک جالبیه.....

من خودم خیلییییییییی دوست داشتم اسم پسرمو بذارم "فراز"....

مادرشوهرم گفت فراز....گراز....فکر کنین....خیر سرش فرهنگی هم هست.
-
و . ....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بعضی وقتا از روی محبت پدر و مادرا اسم بچه رو مخفف میکنن که این بحثش جداس. من خودم بابام اسممو مخفف صدا میکرد با یه محبت خاصی . هر وقت صدام میکرد انقدر عشق میکردم الانم گاهی دوست دارم همونجوری صدام کنه
خوب بود این مردم دانه هاى دلشان پیدا بود ...
2728
اره واقعا منم نظرم همینه اسمی بزارم که مسخره نکنن ولی شوشو مخالفه میگه من بچم رو طوری تربیت میکنم که اصلا کسی نتونه بهش بد بگه یا واسش مهم باشه ..میگم این دوره زمونه روز بروز بچه ها بی ادبتر و زبون درازتر میشن انگار متاسفانه قدیم حداقل از بزرگترا حساب میبردن ..بعدم ما که تو مدرسش نیستیم که ...
خلاصه منم اسم آلما دوست دارم ولی ترسیدم بهش بگن آل یا آ اومد
به نظرم خیلی نباید وسواس به خرج داد ، اسم نیک با معنی خوب باید رو بچه گذاشت بو طوری بچه رو بار اورد که به اسمش هر چی که باشه افتخار کنه
خواستم به اون دوست عزیزی که با مازراتی مشکی پا شده رفته احیا که حاجت بگیره عرض کنم ، عزیزم شما الان سوار حاجت منی ... [smiley]s/sm80.gif[/smiley]
علت اینکه رو این موضوع حساس شدم توی این تاپیک هست، خودمم در حال انتخاب اسممم[
smiley]s/sm_22.gif[/smiley]
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=684137&PageNumber=2

اگه تونستین اونجا هم بهم راهنمایی کنید
-
دختر همسایه منم با نظرت موافقم ، البته باید یه مرزی بین صمیمیت و بی احترامی قائل شد عزیزم حتی بین والد و کودک، حتی زن و شوهر.
Rose mond چقدر سلیقه هامون شبیه همه........
ببین من دنبال اسم دخترونه هستم مثل رادوین چون دوست دارم بیشتر از همه چیز اسم به فامیل بیاد.چون همه جا اسم و فامیل با هم خونده میشه
سوین بهش میاد ولی منیخپام حتما ( ر )داشته باشه.......
اگه کسی میدونه بگه....لطفا
ترانه جان بچه های خودمونن !!! و این تاسفش رو بیشتر میکنه ...
خانمی ها اگه تونستین حتما یه وقتی توی جمع های دوستانه بچه هاتون بذارین، توی این سالها چیزهایی دیده ام که رسما به جمع شاخداران پیوستم!!
ماهم اسم دختر خواهرم اترین هست و ما بهش میگیم اتی خیلی هم دوس داریم کسی هم نگران نمیشه ازین صدا کردن ..و معنیه بدی نداره اخه اسم منم نصف میکنن میگن بنظر من بد نیست ولی یه اسمایی خیلی بد میشه ..مثل ببخشید ابولی و مملی و ......اینا جای تاسف داره
2706