2726
عنوان

cزایمان طبیعی یاسزارین

1946 بازدید | 90 پست
من هفته سی وششم تموم شده ولی نمیدونم کدوم زایمان روانجام بدم خیلیاسترس گرفتم
میشه کسایی که زایمان طبیعی وسزارین انجام دادنبیان از مزایا ومعایبش بگن وهمینطورزایمان طبیعی بی درد
پونه جان
من سزارین شدم
یک سال و نیم پیش

با وجود اینکه مشکل خاصی نداشتم و الان ندارم
ولی یه چیزو بدون که :

وقت برای سزارین همیشه هست
ینی تا آخرین لحظه هم میشه تصمیم به سزارین گرفت
ولی وقتی دیگه سزارین شدی ، فرصت زایمان طبیعی رو نداری
آنچه تو گنجش توهم می کنی *** از توهم گنج را گم می کنی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ببین هردوش سخته اما به نظر من حداقل سزارین کاملا کنترل مریض دسته دکتره اما تو طبیعی معلوم نیست چی پیش میاد خیلیادرد میکشن اخرم بچه به خطر می افته سزارین میشن یا مجبورن بیش از حد شکاف بدن فرسپس بندازن و ،،،،،، یا ممکنه خیای عالی و راحت بچه دنیا بیاد
اما من ریسک نکردم و از اولم سزارین میخواستم خود دکترا هم بچشون رو به روش سزارین به دنیا میارن
CafeMom Tickers
طبیعی
من مشکلی بعدش نداشتم. خیلی خوب بود.
سپیده الان خیلی از دکترا خودشون طبیعی زایمان میکنن. من دیدم.
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
بعد چرا اینقدر دیر میخوای انتخاب کنی؟
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
هیچ دکتری بچش رو طبیعی بدنیا نمیاره چون خودشون میدونن طبیعی ممکنه برای بچه خطرساز بشه.

من سزارین بودم و کاملا راضیم. اصلا هم اونجوری که میگفتن سخت نبود.
وقتی که من عاشق شدم شیطان به نامم سجده کرد...آدم زمینی تر شد و عالم به آدم سجده کرد...
2706