2703
2553
سلام من مهر ماه آی وی اف انجام دادم و تمامی مسائل رو هم رعایت کردم اما نتونستم از عهده رعایت اصلی ترین مسئله بربیام و اونم دوری از استرس بود من شدیدا از نظر روحی بعد از انجام انتقال جنین ضعیف بودم هیچ وقت تا به اون موقع اینقدر بحران روحی نداشتم که البته علتش تصمیم یکدفعه دکترم برای انجام آی وی اف بجای آی یو آی بود آخه من قرار بود آی یو آی بشم که دکترم بعد از سونو گفت به علت فعالیت زیاد تخمدونات امکان آی یو آی نیست و باید آی وی اف کنی و منم وجبور بودم خیلی زود تصمیممو بگیرم همین شر.وع شک های من بود و بعدش هم بیهوشی رعصابمو ضعیف تر کردو ... خلاصه هر کسی منو توی اون روزا میدید بهم میگفت چرا اینجوری شدی چته و ...
تا اینکه نتیجه منفی شد و من بلافاصله شروع کردم به تقویت روحیه و بازگردوندن شادابیم که در این راه همسرم خیلی منو کمک کرد و قراره که توی بهمن ماه جنین های فریز شدم رو انتقال بدم و از تمام شمایی که اینجا رو می خونین و تجربه ی در این زمینه دارین خواهش میکنم تجربیاتتون رو برای آمادگی رحم و آمادگی روحی برای بالا بردن احتمال بارداری در اختیارم بزارین شاید در خواست خیلی های دیگه هم باشه
سلام دوست خوبم
منم سال 84 این کارو انجام دادم البته من میکرو کردم ببین من 2 هفته تمام خوابیدم حمام هم نکردم البته دکتر اینارو توصیه نکرد ولی من خودم این کارهارو انجام دادم استرس داشتم ولی سعی میکردم به خودم انرژی + بدم که خداروشکر جواب آزم + شد الانم 1 دخمله 4 ساله دارم منتطر خبرهای خوبت هستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456