نی نی سایت > تبادل نظر > پيش از بارداري > آمادگي و اقدام براي بارداري > آمادگي براي انتقال جنين هاي فريز شده

موضوع: آمادگي براي انتقال جنين هاي فريز شده + اظهار نظر

کاربران حاضر: 0 کاربر و 0 مهمان
نازي پست ها : 161عضویت:1387/1/24
1389/11/3 - 9:39 عصر
سلام من مهر ماه آي وي اف انجام دادم و تمامي مسائل رو هم رعايت كردم اما نتونستم از عهده رعايت اصلي ترين مسئله بربيام و اونم دوري از استرس بود من شديدا از نظر روحي بعد از انجام انتقال جنين ضعيف بودم هيچ وقت تا به اون موقع اينقدر بحران روحي نداشتم كه البته علتش تصميم يكدفعه دكترم براي انجام آي وي اف بجاي آي يو آي بود آخه من قرار بود آي يو آي بشم كه دكترم بعد از سونو گفت به علت فعاليت زياد تخمدونات امكان آي يو آي نيست و بايد آي وي اف كني و منم وجبور بودم خيلي زود تصميممو بگيرم همين شر.وع شك هاي من بود و بعدش هم بيهوشي رعصابمو ضعيف تر كردو ... خلاصه هر كسي منو توي اون روزا ميديد بهم ميگفت چرا اينجوري شدي چته و ...
تا اينكه نتيجه منفي شد و من بلافاصله شروع كردم به تقويت روحيه و بازگردوندن شادابيم كه در اين راه همسرم خيلي منو كمك كرد و قراره كه توي بهمن ماه جنين هاي فريز شدم رو انتقال بدم و از تمام شمايي كه اينجا رو مي خونين و تجربه ي در اين زمينه دارين خواهش ميكنم تجربياتتون رو براي آمادگي رحم و آمادگي روحي براي بالا بردن احتمال بارداري در اختيارم بزارين شايد در خواست خيلي هاي ديگه هم باشه
arezu پست ها : 2260عضویت:1389/2/1
1389/11/3 - 9:57 عصر
سلام دوست خوبم
منم سال 84 اين كارو انجام دادم البته من ميكرو كردم ببين من 2 هفته تمام خوابيدم حمام هم نكردم البته دكتر اينارو توصيه نكرد ولي من خودم اين كارهارو انجام دادم استرس داشتم ولي سعي ميكردم به خودم انرژي + بدم كه خداروشكر جواب آزم + شد الانم 1 دخمله 4 ساله دارم منتطر خبرهاي خوبت هستم
نازي پست ها : 161عضویت:1387/1/24
1389/11/3 - 11:06 عصر
ووواووو مرسي آرزو جون ...اينبار من سرشار از انرژي + هستم دعا كن برام پليييييييزززززززززززززز
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: