2733
2734
ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﮔﻠﻢ ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﺳﻨﮕﻴﻦ ﺷﺪﻥ ﺗﺎﭘﻴﻚ ﻗﺒﻠﻲ ﺷﻤﺎﺭﻩ 2 ﻫﻤﻮﻥ ﺗﺎﭘﻴﻚ و ﺑﺎﺯ ﻛﺮﺩﻡ ﻛﻪ ﺳﺮﻋﺘﺶ ﺑﻬﺘﺮ ﺑﺸﻪ
ﻟﻂﻒ ﻛﻨﻴﺪ ﺑﻴﺎﻥ اﻳﻨﺠﺎ ﺩﻭﺭ ﻫﻢ ﺑﺎﺷﻴﻢ
ﺗﺎ ﺑﺪﻧﻴﺎ اﻭﻣﺪﻥ ﻧﻲ ﻧﻲ ﮔﻮﻟﻮﻫﺎﻣﻮﻥ
اﻧﺸﺎﻟﻠﻪ ﻫﻤﻤﻮﻥ ﺻﺤﻴﺢ و ﺳﺎﻟﻢ ﻧﻲ ﻧﻲ ﻫﺎﻣﻮﻧﻮ ﺑﻐﻞ ﺑﮕﻴﺮﻳﻢ
دختر مامان من و تنها گذاشت و رفت پیش خدا نمیدونم مصلحتش چی بود ولی شاید هنوز ?یق مادر شدن نبودم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
سلامممممممم منم اومدم
مبارکههههههههههههههههه
گالری

انشالله این تاپیک هم مثل قبلی پر از شادی و برکت باشه و به زودی عکس سیسمونی نی نی ها و بعد هم عکس نی نی های خوشگلمون رو برای هم بزاریم. انشاللهگالریگالریگالریگالری
خدای مهربونم شکرت. دختر عزیزمون دیانا رو سپردیمش به خودت.
2738
سلامممم تاپیک جدید مبارک

لمیس جون و بقیه دوستانی که سونو آنومالی پیش دکتر شاکری رفتین راضی بودین از کارش؟ والا منم رفتم اونجا اما خیلی سریع سونو کرد نمیدونم کلیه و کبد و معده و این چیزا رو اصلا دید یا نه؟ فک کنم 10 دقیقه هم نشد..240 تومانم پول دادم ولی ته دلم راضی نبودم چون تند تند سونو کرد..برای شما چجوری بود؟
ﺳﻼﻡ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺧﻮﺵ اﻭﻣﺪﻳﻦ
اﺭﻩ. ﺁﺭاﻡ ﺟﻮﻥ ﺑﺮاﻱ ﻣﻨﻢ ﺧﻴﻠﻲ ﺳﺰﻳﻊ اﻧﺠﺎﻡ ﺩاﺩ
ﻭﻟﻲ ﻫﻤﻪ اﺯ ﻛﺎﺭﺵ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﻣﻴﻜﻨﻦ اﻧﺸﺎﻟﻠﻪ ﻛﻪ ﺧﻮﺏ ﺳﻮﻧﻮ ﻛﺮﺩﻩ ﺑﺎﺷﻪ
دختر مامان من و تنها گذاشت و رفت پیش خدا نمیدونم مصلحتش چی بود ولی شاید هنوز ?یق مادر شدن نبودم
ﻣﺤﺒﻮﺑﻪ ﺟﻮﻥ ﺩﻋﻭﺗﻲ ﻧﻴﺴﺖ ﻋﺰﻳﺰﻡ
ﺧﻮﺵ اﻭﻣﺪﻱ ﻧﻴﻨﻴﺘﻢ ﻣﺒﺎﺭﻛﺖ ﺑﺎﺷﻪ
ﻗﻠﺐ ﺑﺎﻻﻱ ﺻﻔﺤﻪ ﻛﻨﺎﺭ ﺗﺎﭘﻴﻚ و ﺑﺰﻥ اﻳﻦ ﻣﻮﺿﻮﻉ ﻣﻴﺮﻩ ﺗﻮﻱ ﻋﻼﻗﻤﻨﺪﻱ ﻫﺎﺕ ﮔﻤﺶ ﻧﻤﻴﻜﻨﻲ
سلام و صبح بخیر
اﺷﮏ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ﺁﺏ ﭼﻬﺮﻩ ﭘﺪﺭﺍﻥ ﻭ ﻣﺎﺩﺭﺍﻥ ﻣﺎ ﺭﺍ ﺷُﺴﺘﻪ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺧﻮﻥ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ﺷﺮﺑﺖ ﻭ ﺷﺮﺍﺏ ﺑﻪ ﮐﺎﻡ ﻧﯿﺎﮐﺎﻥ، ﮐﺴﺎﻥ، ﺧﻮﯾﺸﺎﻥ ﻭ ﻋﺰﯾﺰﺍﻥ ﻣﺎ ﻓﺮﻭ ﺭﯾﺨﺘﻪ ﺍﺳﺖ …گرسنگی یار دیرین و وفادار ما بوده است و برهنگی در کنار گرسنگی یک دم نسل های ما را ترک نگفته است.
2706