2726
ممنون میشم اگر اطلاعاتی در مورد سرطان روده و جراحی اون دارین بگین

پدرم شیمی درمانیش رو تموم کردن اما الان از جراحی ترس دارن ؟

پزشکشون دکتر فاضلی هستن ؟
سالها گذشته... تاپیک منو سایت حذف کرد ... شاید فاضلی تهدید کرده .. من هرگز ظلم محمد صادق فاض ...

خدا رحمتشون کنه واقعا ناراحت شدم ببخشید من یه سالی بود نی نی سایت نیومده بودم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا رحمتشون کنه واقعا ناراحت شدم ببخشید من یه سالی بود نی نی سایت نیومده بودم 

آرزو جان خواهشا جواب بده پدرم باید پیش دکتر فاضلی عمل کنه نگرانم چطوری بود عملش خیلی سخت بود؟ کیسه هم گذاشتن؟ 

2728

سلام دوستان

من مادرم پیش دکتر فاضلی روده بزرگشو در آورد

اما کیسه نذاشتن

الان بعد از ۲ سال بیرون روی زیادی دارن

و خیلی براش آزاردهنده شده

کسی تجربه ای داره ممنون میشم بگه.

اوناییکه از انسانیت و اخلاق و مرام و معرفت دکتر تعریف کردن لابد رفتن مطبش و پول خوب بهش دادن که ایشونم باهاشون خوب برخورد کرده وگرنه امثال من که بی پولیم بیمارستان امام خمینی رفتیم هیچ رفتار و اخلاق خوبی از ایشون ندیدیم و فقط کبر و غرور بی محلی دیدیم و هر چقدر از ایشون خواهش تمنا کردم و گفتم بد حالم نوبت رکتوسکوپی منو که بیمارستان واسه دوماه دیگه داده زودتر انجام بدن و دستورشو بدن خواهشا ولی اصلا برای ایشون مهم نبود و بی محلی کردن و جوابی ندادن حتی اگر میمردم براشون مهم نبود

یک بی وجدان و بی مسئولیت به تمام معنا،مریض بد حالشم دو هفته ست بیمارستان امام خمینی نمیاد و حداقل از قبلش خبر نمیده که نمیام و هر هفته از پنج صبح میرم اونجا میشینم.خدا عذابشو زیاد کنه که وقت و هزینه و علافی و از کارو زندگی افتادن مریض براش مهم نیست

من امام خمینی عمل کردم . اونجا خیلی شلوغه خودم ۳ ماه نوبت عمل موندم . مریض از کل کشور مراجعه میکنه .واقعا نمیرسه دکتر. خب برید جای دیگه پذیرش بشید. بیمارستان خصوصی هم زیاد بیمار قبول نمیکنه. 

سلام دوستان من مادرم پیش دکتر فاضلی روده بزرگشو در آورد اما کیسه نذاشتن الان بعد از ۲ سال بیرون ر ...

بیرون روی مادرتون را باید با قرص لوپرامید۲ کنترل کنید. برنج کته. سیب بخار پز. موز. 

اولین پزشک ایران و سومین پزشک جهان در رشته خودشون هستند خوب معلومه که سرشون خیلی شلوغه چون از همه جای ایران میان پدر من سرطان روده داشت که دکتر عمل کردند و الان سلامت کامل دارند کمال تشکر را از آقای دکتر دارم

سلام دوستان

همسر من سرطان روده داشتند و پیش ایشون تحت درمان بودن که به لطف خدا پس از شیمی درمانی و یک دوره طولانی که کیسه داشتن، دو سال پیش کیسه رو آقای دکتر فاضلی برداشتن و الان هم همچنان برای چک آپ سالی دو بار میرن پیش ایشون. به همه دوستانی که این مطلب رو میخونید اطمینان میدم که در زمینه مشکلات روده حاذق ترین دکتر کشور هستن و با توکل به خدا درمانتون رو پیش ایشون شروع کنید. من قبلا نظرات این سایت رو خونده بودم ولی نظری نمی دادم تا اینکه شنبه همین هفته یعنی 98/5/12 که برا چک اپ مطب دکتر رفتیم دو تا بیمار رو دیدم که تازه درگیر مشکل روده شده بودند و خیلی نگران از اظهار نظر منفی بودن که تو این صفحه راجع به دکتر شده و جالب بود که هر دوشون قبل از این کلی دکتر دیگه هم رفته بودن و نتیجه نگرفتن. ضمن اینکه برای دوستی که مادرشون به رحمت خدا رفتن طلب صبر و سلامتی میکنم باید بگم چون بیماری همسر من زمینه ژنتیکی و ارثی داره برادرشون که قبلا توسط دکتر دیگری عمل شده بود سال 96 بر اثر پیشرفت بیماری در کلیه اندامهاش فوت شدن و خواهرشون هم دو ماه پیش در استرالیا فوت شدن که اونجا هم ایشون در حال درمان بودن. به امید شفای هر چه سریعتر همه بیماران

2706