2737
2739
عنوان

بیمارستان آرش روئین تن

65069 بازدید | 45 پست
سلام دوستای مهربون
خواهش میکنم اگر کسی تجربه یا اطلاعاتی در مورد بیمارستان آرش روئین تن که حوالی خیابان رسالته داره به من هم بگه. من میخوام زایمان طبیعی توی اون بیمارستان داشته باشم به امید خدا. بیمارستان خوب توی شرق و شمال شرق هم اگه غیر از این سراغ دارین لطفابگین. حیف که صارم به من خیلی خیلی خیلی دوره.
ممنون از همگی
منظورت بیمارستان رویین تن آرش هست حتماً. مامان من اونجا پرستار بوده. من و خواهرم اونجا به دنیا اومدیم. اونجا دولتیه و واسه سازمان تامین اجتماعی. الان نمیدونم اوضاعش چطوره. خود من بیمارستان تهرانپارس زایمان کردم. از کادر پرستاریش و رسیدگیشون خیلی راضی بودم.
انشالا زایمان خوبی داشته باشی
ملتی که کتاب نمیخواند.....
باید تمام تاریخ را تجربه کند ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوست من اونجا زایمان کرده بچه اش الان 1.5 سال داره ولی داره دوا درمون میکنه بیچاره اش کردند اون هم زایمانش طبیعی بود
فروش چای کاملا ارگانیک بدون افزودنی برای خرید چای ایرانی به ای دی teasaray@ مراجعه نمایید
2731
وای بچه ها واقعا ممنون از راهنمایی هاتون. راستش روبخواین من ار بیمارستان تهرانپارس واقعا میترسم چه قبلاکه نمای خیلی بدی داشت چه الان که مثلا نمش رو بهتر کرده. شبا کهاز اونجا رد میشم چراغهای روشن اتاقاشو میبینم شرمنده هااااولی یاد غسالخونه می افتم. خاطره خوبی از اونجا ندارم. آرش هم که میگین بد شده پس میگین کجا برم که هم تقریبا نزدیک باشه هم بیمارستانش خوب باشه؟
بهت توصیه میکنم اصلا اونجا نرو
من 2 نفر رو دیدم رفتم اونجا زایمان طبیعی داشتن خیلی خیلی ناراضی بودن و ویکفتن بخیه هاشون رو خیلی فجیع زدند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
آنوشای نازم 19/11/91 با اومدنش زندگیمون و شیرین تر کرد
من از بیمارستان آرش تا حالا بد نشنیدم.... خودم یه بار رفتم اونجا رو دیدم از دوسه نفری هم در مورد اونجا سوال کردم.... یه نفر هم که می خواست اونجا زایمان طبیعی کنه می گفت از فامیلاشون هر کی رفته اونجا راضی بوده .... همکار من هم این بیمارستان رو بهم معرفی کرده و منم تا حالا قصدم این بوده که برم اونجا برای زایمان طبیعی.
خدایا کمک کن همیشه شاکرت باشم ... تا حالم همیشه خوب باشه
2738
من از بیمارستان الغدیر چیزای خوبی نشنیدم.... چند نفرو تا حالا دیدم که از اونجا ناراضی بودن
منم خونمون توی خیابان فرجامه و به همین دلیل فعلا که بیمارستان آرش رو برای زایمان انتخاب کردم، تا ببینم خدا چی می خواد
خدایا کمک کن همیشه شاکرت باشم ... تا حالم همیشه خوب باشه
فکر کنم بیمارستان رسالت گزینه ی بهتری باشه عزیزم
من هم هم محله ای شما هستم
زنگ زدم بیمارستان آرش خانومی که گوشی رو برداشت عین سگ بود پاچه میگرفت
اما بیمارستان رسالت زنگ زدم خیلی مودب و با احترام صحبت کرد و راهنماییم کرد
اما نمیدونم رسالت طبیعی زایمان میکنن یا نه
راستی یکی از فامیلامون تقریبا 2 ماه پیش آرش بود واسه زایمان اورژانسی البته
2 هفته زودتر بچه اش به دنیا اومد و کیسه آب مادر پاره شده بود.آرش هم پرونده نداشت
بنده خدا از ساعت 10 شب تا 8 صبح درد کشید که طبیعی زایمان کنه و سزارینش نکردن نامردا
تا اینکه 8 صبح طبیعی زایمان کرد بالاخره
خودش میگفت اون شب خیلی اذیت شدم و وقتی خواستن بچه رو از رحم مادر بیرون بکشن پرستار یا ماما نمیدونم کدومشون با ناخن یه تیکه از پوست سر بچه رو کنده بودن بی شرفا
بهت پیشنهاد نمیکنم بری اونجا
برو رسالت بهتره
***حسبی الله و نعم الوکیل ***
اگه انشاالله رفتی بیمارستان رسالت انصافا بیا و بگو چه طور بود و کدوم دکتر رفتی و بقیه ی اطلاعات
راستی یکی از بچه های نی نی سایت میگفت اردیبهشت امسال هزینه ی زایمان خواهرش تو بیمارستان رسالت با اتاق خصوصی 2200 شد
شدیدا هم راضی بود
واسه همین من هم دوست دارم برم رسالت.فقط دکتر خوبی از اونجا نمیشناسم
***حسبی الله و نعم الوکیل ***
تینا جون زن داداش من پرستاره تو بیمارستان میرزا کوچک خان که زنان زایمانه.میگه تو بىمارستان ارش اصلا دکتر متخصص بالا سرت نمیفرستن.هرکى بیاد واسه زایمان یا انترنه یا ماما.تازه دکتر من میگفت چند وقت قبل ىکى از این انترنا زده مثانه یه نفرو موقع سزارین پاره کرده
دنیای من پسرم 
2706