2733
2734
عنوان

کلاهای فانتزی دستباف

2407 بازدید | 74 پست
سلام دوستان
نمیدونم چرا تاپیک قبلی حذف شد؟!؟!؟!؟!

با وجود اینکه 80 درصد مطالب آموزش بود ولی گاهی بعضی دوستان کم لطفی میکنن و مدیریت هم بدون بررسی فقط حذف میکنه.

2 سال پیش اگه به یقین نگم اولین نفری بودم که تو نی نی سایت همچین تاپیکی زدم،جزو اولین ها بودم و هیچ موقع نسبت به کسایی که بعدا تاپیکایی با عنوان مشابه من زدند و ....نه عکس العملی نشون دادم و نه اعتراضی کردم و الان واقعا تعجب میکنم از حذف تاپیک.

به هر حال از دوستانی که وسط آموزششون بود معذرت میخوام به خاطر وقفه ایجاد شده و میخوام که ادامه بحث اینجا باشه.

نمونه کارها در پست بعد گذاشته میشه.

اگر برای زمستون کوچولوهاتون دنبال مدلای تک و فانتزی هستید، عکس بزارید، هم راهنمایی میکنم برای بافتش هم میبافم براتون:)

جهت هماهنگی های بیشتر میل بزنید شماره تماس بدم.

آدرس ایمیل:lili_princess_lili@yahoo.com

لینک فیس بوک:
http://www.facebook.com/lilibaf

قیمت کلاههای 20-25 هزار تومان. بستگی به مدل و اندازه داره.

نحوه ارسال هم با پست.

نمونه کارهام:)

آپلود عکس

آپلود عکس
آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس
آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس
آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام

لی لی جان خوبی؟

من نگرانتون شده بودم

اخه اگه تایپیک اموزشی نبود یک چیزی

واقعا یک عده ای کم لطفی میکنند

در هر صورت خوشحالم که باز هم تایپک زدی

من عکس کلاه را میزارم لطفا در صورت امکان نظر دهید
همه مان افرادی معمولی هستیم. خسته کننده ایم. شگفت انگیزیم. همه مان خجالتی هستیم. شجاعیم. قهرمانیم. بی پناهیم. فقط به روزش بستگی دارد. برد ملتزر
2731
لی لی جان ببخشید سایز عکس ها بزرگه لطفا هر موقع دیدید خودتان پاک کنید تا تا یپیک شلوغ نشه ممنون
همه مان افرادی معمولی هستیم. خسته کننده ایم. شگفت انگیزیم. همه مان خجالتی هستیم. شجاعیم. قهرمانیم. بی پناهیم. فقط به روزش بستگی دارد. برد ملتزر
اوش جان
به نظرم یه مقدار کلاهت چین خورده. البته تو عکس اول که بیرون سره!
تو دومی خیلی واضح نیست، اگه تو سرش صاف و خوبه که هیچ اگرنه باید یه کم کمتر اضافه کنی!
فکر کنم تا ردیف 7-8 اضافه کردی نه؟ برای بچه زیاده! 5 نهایت 6 ردیف کافیه با پایه بلند و نخ ضخیم.
حالا برای گوشاش بزار روی سرش و محل گوشارو با سوزن علامت بزن. بعدش اون قسمت رو 3-4 ردیف پایه بلند بزن و هر بار که میری ردیف بعد دو تای اولو یکی کن که کنارش هلالی بشه.
گوشارو که بافتی یه دور دورتادوره کارت رو پایه کوتاه برو تا لبه کار جمع و تمیز بشه.
تا اینجا مفهومه؟
2738
زاده پاییز جان قیمت کلاها بین 20-25 هست. بستگی به اندازه و مدل داره، شال های بچه گونه هم 25 هستن.
دیگه قیمت چی رو بگم؟
لباس بستگی داره چی باشه، مدل مد نظرتو بگو یا عکس بزار. بتونم در خدمتم.
سلام لی لی جان ممنون عزیزم

ممنون از توضیحاتتون من هم حس کردم که زیادی اضافه کردم حالا دوباره میبافم

راستی هر موقع فرصت داشتید زحمت بکشید و کلاه پنجمی را دخترونه را برام بافتنش را بازرید بلدم ببافم ولی کجا و چه جوری اضافه کنم را نیمدونم

ممنون گلم
اوش جان او کلاه قسمت بالاش مثل مدل قبل هست. گره جادویی و پایه بلند.
ردیف اول دو برار بشه گره ها، ردیف دوم یکی میبافی تو دومی دو تا. ردیف سوم دو تا میبای تو سومی دو تا...
این روال ادامه داره تا جایی که دیگه نمیخوایم اضافه کنیم.
مثلا تا 5 ردیف!
بعدش دیگه بافت صدفی میشه.
یعنی یه پایه کوتاه میبافی، دو تا دونه رو جا میندازی تو دونه سوم 5 تا پایه بلند میبافی باز دو تا دونه رو جا میندازی و یه پایه کوتاه.
این کارو تکرار میکنی تا ردیف تموم شد.
ردیف بعدی تو اون پایه کوتاهه 5 تا پایه بلند میبافی و تو دونه سوم اون 5 تای پایه بلند یه پایه کوتاه.
مفهومه؟
سلام لی لی جان من با آموزشهای اون تاپیک قبلیتون تونستم یه جفت پاپوش خشگل واسه پسرم ببافم اما چون اون موقع عضو نبودم نتونستم ازتون تشکر کنم .ممنونم ازتون خیلی مهربون و خانمی
چه قدر خوشحالم که دوباره پیدات کردم لی لی جون.
منم چند وقتیه با تاپیک قبلیت آشنا شده بودم و ازش استفاده میکردم.
عزیزم به آقای زاهد اطلاع بده.فکرکنم بشه دوباره تاپیکو برگردونن.
حیف اون همه مطالب که واقعا هرجایی نمیشه پیداش کرد به راحتی از دست بره.
کارهای زیبای نمدی با قیمت مناسب
http://www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=25526
شماره سفارشات09152332082

2706