2726
خواهشن هر کی تو مخابراته یا م یتونه برام پرینت شماره موبایل بگیره به ایمیل من پیغام بده تا شماره موبایل رو بدم بهش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم..خط به اسم هر کسی باشه فقط اون میتونه بگیره....اگرم فروخته باشه با یه سندی چیزی که مشخص کنه به شما فروخته بهتون میدن....وگرنه به هیچ عنوان امکان نداره بجز اینکه یه آشنای گردن کلفت داشته باشید
خدا جونم سلامتی همه اعضای خانواده ام...سلامتی همسرم و تمام زندگیم دخترم و توراهیم پسرم...ایشاالله به سلامتی در آغوشش بگیرم و برای هردوشون مادری کنم...محتاج دعا دوستان هستم
بچه ها میخوام بدونم پیرینت همراه اول با دستور قضایی داده میشه ؟ چون به ما که ندادن چون از این خط مزاحم من شدن برای اینکه ثابت کنم خط مال کسیه که من ادعا میکنم باید پیرینت میگرفتیم ضمنا خط به نام اون طرف هم نبود ولی تا الان که نشده راهی داره ؟
بچه ها میخوام بدونم پیرینت همراه اول با دستور قضایی داده میشه ؟ چون به ما که ندادن چون از این خط مزاحم من شدن برای اینکه ثابت کنم خط مال کسیه که من ادعا میکنم باید پیرینت میگرفتیم ضمنا خط به نام اون طرف هم نبود ولی تا الان که نشده راهی داره ؟