2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خیررررررررررررررررر
شوهر با شعور که توی این جامعه به حقوقت احترام بزاره افتخار داره!!!!
ای قوم به حج رفته کجائید کجائید....معشوق همینجاست بیائید بیائید معشوق تو همسایه و دیوار به دیوار ...در بادیه سرگشته شما در چه هوائید
2456
2714
شوشوی من اصلا خوشگل نیست خوش تیپ هم نبود الان بعد از 4 سال معمولیه روز اول همه میگفتن وای چرا زنش شدیییییی و هزار حرف دیگههه یه دوستی داشتم شوهرش مثل این مانکنها بود خوشگل و خوشتیپ حالا اونو به خاطر بی مسئولیتی و هزار تا مشکل طلاق گرفتن اما شکر خدا شکر خدا هر روز همه به من میگن شوهرت چه آقاست چه مرده.زیاد زشت هم نیست دخترت نجیب و آرومه به باباش رفته و...... خوشگلی در عرض 1 ماه عادی میشه برا من که کلی دوست پسر خوشگل داشتم حالا شوی زشتم از همه دنیا خوشگلتره و به هیچ کس تا حالا نگاه نکردمممم
راضیه کاملا درست می گه
همسر من مرد قد کوتاهیه و چهره دهاتیی داره چون کلا بچه روستاست اما تو خانواده همه می رن و میان ازش تعریف می کنن بس که مرد خوبیه
حالا خوشگل و خوشتیپی خوبه ها به شریطی که ادم هم باشه
بر اساس گزارش رسمی ؛ علم و آزادی و رفاه اینجاست
غیر ما ، در تمام کشورها ، از فساد و گرسنگی غوغاست
کلاخوشگلی و خوش تیپی چیزی نیست که آدم بهش افتخار کنه. چون اولا خدادادیه و ثانیا به تبی بنده
چه واسه خود آدم چه بچه چ شوهر
جهان سوم جایی است که درآمد یک دعا نویس بیشتر از یک برنامه نویس است
شوهر من خوشگل و خوش تیپه. خدا روشکر کلا هم مرد خوبیه. مسئولیت پذیره، نجیبه، کلا مرد خوبیه. فقط خیلی شلخته اس
گاهی ام از کار زیاد عصبیه. اما به نظرم اگه بیریخت بود احتمالا عصبی نبود
جهان سوم جایی است که درآمد یک دعا نویس بیشتر از یک برنامه نویس است
2706