2410
2553
عنوان

پایش رشد و تغذیه کودک

167317 بازدید | 7065 پست
سلام دوستان
نرگس جوزدانی هستم مشاور تغذیه و رژیم درمانی به شماره نظام پزشکی ت-267
عضو انجمن ترویج تغذیه با شیر مادر
عضو انجمن تغذیه ایران

من تخصصی رو تغذیه اطفال کار می کنم
مشاوره تخصصی هم می دم
هم می تونید تشریف بیارید مطب instagram: @jozdany_diet مطب تهران: خیابان ستارخان- خیابان خسرو- خیابان سازمان آب- پلاک143 خیابان شریعتی ، بالاتر از ظفر ،قبل از بیمارستان ایرانمهر ، -ابتدای خیابان پورمشکانی ،ساختمان پزشکان بزرگمهر ، طبقه چهارم جهت هماهنگی برای تعیین وقت با شماره 09393198639 تماس حاصل نمایید. در ساعات 10 صبح تا 1 و 4 تا 8 عصر حتما قبل از تشریف فرمایی برای وقت هماهنگ کنید.
هم می تونیم اینترنتی مشاوره داشته باشیم شرایط طرح پایش کودک: 1- پایش رشد کودک و بررسی نمودارهای قد و وزن 2- برنامه غذایی (فقط برای یک هفته با تنوع بالا و در صورت نیاز اضافه کردن موارد در خواستی شما در طول دوره-میان وعده، صبحانه، ناهار و شام)متناسب با رشد کودک و برآورد نیازهای وی. 3- مشاوره تلفنی و اینترنتییک ماهه رایگان 4- اصلاح عادات و رفتارهای تغذیه ای نامناسب در کودک جهت دریافت رژیم به صورت غیرحضوری به 09393198639 پیامک ارسال نمایید مقاله 10 نکته برای شروع تغذیه تکمیلی http://www.ninisite.com/Pages/News-973.aspx
*-*-*-*-صفحه 199 تاپیک عکس دو مورد از نمودارهای کودکانی که در طرح ویژه پایش رشد و تغذیه کودک شرکت کردند گذاشته شده
ممنون از همکاری و زحمتای ماماناشون*-*-*-*-*

سوالاتتون رو می تونید در کلینیک نی نی سایت مطرح کنید
http://clinic.ninisite.com/

تاپیکم در مورد بقیه رژیم ها
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=664149&PageNumber=1

وبلاگم
http://www.nut-nut.blogfa.com

ایمیلم jozdany@yahoo.com رژیم های کودک اینترنتی

... وزن و قد هنگام شروع .... آخرین قد و وزن ..... مدت رژیم
... 10.600- 82 .................12- 87.5 ............2.5 ماه
... 7.400 - 74..................8 - 76............... 2.5 ماه
... 9.800 - 80.5 .............. 10.300 -84 .........2.5 ماه
... 8850 - 79 ................. 9500 - 82 ...........2.5 ماه
... 8500- 76 ................. 9.400 - 80 ........... 2 ماه
... 7.800 - 74 ............... 8800- 82 ............. 2 ماه

پیشاپیش از همه دوستانی که سوالاتشون رو در این تاپیک مطرح می کنند سپاسگزارم
شاد و سلامت باشید
سلام نرگس جون دختر من 23 ماهشه دوسه روزدیگه میره تو 23 ماه وزنش 10 کیلو وهفتصد هست از اول هم مشکل وزنو داشت خیلی سخت وزن میگیره شیطونم هست وبد غذا غذا هنوزم مخصوص خودش میپزم همیشه هم با سی دی وفیلم غذا میخوره در مورد برنامه غذاییش واینکه چی بهش بدم وزن گیریش بیشتربشه توضیح بدی ممنون میشم
اینم سایت ما برای علاقه مندان به حیوانات .

www.dampezeshkoshoma.blogfa.com

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مامان نیکی
سلام
اول اینکه نذارین به هیچ وجه با سی دی و تی وی غذا بخوره. سریع اینکارو متوقف کنید
اینکه براش غذای مخصوص می پزید یعنی چی؟ یعنی غذای نرم و شل؟
در مورد وزنش باید نمودارش بررسی بشه و وزن تولدش مهمه. خوب پس با این جساب 2 کیلو یی کمه
چیزی لازم نیست بدید وزن گیریش خوب بشه باید با غذا آشتیش بدید.
بگذارید خودش بخوره شما هم می تونید بهش کمک کنید.
تو غذا پختن بگذارید بهتون کمک کنه. کارهای ساده رو بهش بدید.
غذاهاش رو کمی پرکالری کنید کره و روغن اضافه کنید به همشون
2720
نه دو کیلو کم نیست در حدود یک کیلو 2 سالگی پسرا 12 کیلو باشن خوبه دخترا 11 کیلو نیم طبق نمودار 3200 دارم میگم غذای نرم میدم بهش نه له له یکم باید آبکی باشه چیزایی که دوست داره خودش میخوره میوه دوست داره خوب میخوره میونش با غذا خوب نیست ماکارونی یا برنج رو خودش میخوره بزارم جلوش اما نه زیاد خامه وکره هم به غذاش میزنم خیلی شیطونه اصلا یک جا نمیشینه همش داره راه میره یا میدوه

2714
مامان نیکی عزیز
23 ماهشه خانومی و طبق استاندارد باید تا 2 سالگی 4 برابر وزن تولدش باشه یعنی 12/800
غذاش رو به سمت غذای خانواده بیارین با خودتون غذا بخوره بهتره
حتما وقتی می دوه بهش غذا می دید؟ حرص و جوش می خورید برای غذا خوردنش ؟ حساسیت دارین؟
بگذارین راحت خودش بخوره. تنها کمی کمکش کنید. اگه لازم بود. توصیه می کنم یک هفته بهش کاری نداشته باشید
با هم غذا بخورید مهمه
من از روی نموداری که تو خونه هست همون کارت رشدشون میگم که نمودار مشکی که نمودار 50 درصد هست برای 24 ماه زده 11 کیلو نیم واسه پسرم هم هست واسه اونا 12 کیلو هست یعنی نموداره اشتباهه

2706