2737
2734
من روز25یریودی آزمایش خون منفی شدبتا1شد. و ب ب چ هم منفی ولی دکتر که رفتم گفت بازم شنبه آزمایش بتا بده ولی دیگه من امیدی ندارم
از یریودم هم یه هفته ای گذاشته
شنبه یک ماه میگذره از سیکلام من سیکلام 23روزه هست
اگه تجربه دارید بگید بخدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام خانمی برای من هم همین اتفاق افتاد
آزمایش اولم منفی بود و یک ماه هم از آخیرین پریودم می گذشت و اطرافیان بهم می گفتن که ممکنه حاملگی خارج رحم باشه اما دکترم دوباره َآزمایش داد و مثبت بود و الان یه نی نی 14 ماهه دارم
ممکنه که آزمایشگاه اشتباه کنه برای من این طور شده بود یه جای معتبر برو مثلا بیمارستان پارس خیلی معتبر هست
و یه چیزه دیگه بگم که به فرض هم که باردار نبودی اصلا ناراحت نباش گلم بالاخره خدا وند یه نی نی نانازی بهت می دهد دیرو زود داره اما سوخت و سوز نداره
مراقب خودت باش
آفتاب به گیاهی حرارت می دهد که سر از خاک بیرون آورده باشد
من هم اینجوری بودم
بی بی چک منفی آز بتا منفی و یک شد ولی بعد از دو هفته که پری نیومد بی بی چک گذاشتم مثبت و آز خون هم مثبت شد
اصل رو بذار بر اومدن پری.

یار با ماست چه حاجت که زیادت طلبيم        دولت صحبت آن مونس جان،  ما را بس

2738
سلام دوستام من هم همین مشکل رو دارم دیروز روز 23 روز بعد از پریودم آزمایش دادم (پریودم 2 روز عقب افتاده بود) منفی بود 2.3 بود امروز سه روز از پریودم می گذره به نظرتون ممکن من حامله باشم و نهشون نداده باشه؟
مامان غزل عزیزم مشکل اینجاس که اینبار خواهر شوهرام هم فهمیدن با اینکه الکی گفته بودم هنوز نی نی نمیخوام چون اینبار انقده عقب انداخت به امید+بودن گفتمشون
دکتر گفت هنوز ناامید نشو
2706