موضوع: موهاي خواهرم!!!!!..تورو خدا يكي راهنماييم كنه ...خواهش ميكنم!!!!!!! + اظهار نظر

کاربران حاضر: 0 کاربر و 0 مهمان
gole narges پست ها : 682عضویت:1387/2/1
1389/10/29 - 8:51 صبح
سلام ديروز خواهرم ميخواست موهاشو رنگ كنه باهم رفتيم رنگ مو بخريم فروشنده گفت اگه ميخواي رو پايه موهاي دكلره نشده رنگ عسلي خوشرنگ در بياري بايد رنگ موي1/8 مارك( nouvelle(light ash blonde با اكسيدان (9%)شماره 2 ويه عدس وارياسون سبز ويك و بند انگشت وارياسيون نقره اي مخلوط كرده به موهاتون بزنيد ماهم يه رنگ 100 مي لنوول رو گرفتيم ومن موهاي خواهرمو كه تا وسط كمرش هست از ساقه به سمت ريشه شروع به رنگ كردن كردم البته اول از پشت سر وبعد قسمتهاي جلورو از بغلها وچتري هاشو رنگ كردم بازم از ساقه به سمت ريشه البته فروشنده گفته بود مدت مكث بايد 30 تا 40 دقيقه باشه ولي چون موهاي خواهرم تا وسط كمرش بود طول زمان رنگ كردنش 50 دقيقه شد !بعد از اينكه رنگ كردنم تموم شده كلاه رو روي موهاش كشيدم وبعد از 10 دقيقه كه اومدم جلوي سرش رو چك كنم ديدم واااااااااااااي موهاش نارنجي شده خواهرم هم گفت سريع بشوريم موهام حناييييييييييييييييي شد!!!!!!!!!
بعد از اينكه موهاشو شستيم وسشوار گرفتيم چشمتون روز بعد نبينه همه موهاش حنايي بعد رنگ شده بود از همه بعدتر دوسانت نزديك ريشه هاش رنگ هويج شدهخيلي خيلي بدرنگ!!!!!!!
ديگه مونديم چيكار كنم ..آخه با اين وضعيت حتي حاضر نيست بره آرايشگاه تا موهاشو درست كنه!!!!!!
ميخوام بپرسم
كي دوباره ميتونم موهاشو رنگ كنم!!!( موهاش كمترين آسيبو ببينه نكنه اين دفعه ديگه كچل بشه!!!!!!!!!!!!!!!)
اينبار چه مارك رنگي بگيرم كه موهاش از اين فرمزي دربياد؟؟؟ موهاي قبليش يه خرمايي تيره خوشگل بوده حاضره دوباره همون رنگي بشه !!!؟؟
چيكار كنم ريشه وساقه كه دورنگه يه دست ويه رنگ بشه؟؟؟؟
تو روخدا بگيد اينبار چيكار كنم دفعه قبل ايراد كار از كجا بوده؟؟؟؟ خواهش ميكنم!!!!!!!!!!
مرجان پست ها : 473عضویت:1389/8/25
1389/10/29 - 9:00 صبح
يعني چي حاظر نيست بره آرايشگاه ............. خب وقتي خراب شده بايد بره بده يه آرايشگاه ماهر درستش كنه ديگه ....................... اگه بخواهي همينجوري دوباره رنگ بزاري نه تنها ممكنه رنگش خوب نشه بلكه ممكنه به سلامت موهاش آسيب جدي برسه ..........................
گلناز پست ها : 1916عضویت:1389/4/9
1389/10/29 - 9:04 صبح
ببين داشته موهاش رنگ باز ميكرده زود شستين
دوباره ميتوني رنگ كني طوري نمي شه مو
دكلره است كه مو هارو مي سوزونه رنگ اشكالي نداره يك روز صبر كن و باز رنگ كن
ولي بره آرايشگاه بهتره
بهش بگو حتما بره آرايشگاه
من هم هفته پيش اين بلا رو سر خودم آوردم
اومدم موهامو شرابي تيره كنم نارنجي و صورتي شد
رفتم آرايشگاه درست كرد برام
حتما برو آرايشگاه
رها(مامان مانلي) پست ها : 9361عضویت:1389/10/1
1389/10/29 - 9:07 صبح
سلام گلم براي منم اين مسئله پيش اومده بود يكبار برو از فروشنده يك رنگ موي 2/6 كمند بخر مثل آبه رو اتيشه فوق العاده خوش رنگ ميشه
مرد که تـــــــــــو باشي زن بـودن خـوب است .. از مـيان تمام مذکرهاي دنيـا ... فقط کـافيـست پــاي تــــــــــو در ميان باشـد .. نميداني براي تـــــــــــــــو خانوم بودن چه کيــــفي دارد ..
رها(مامان مانلي) پست ها : 9361عضویت:1389/10/1
1389/10/29 - 9:09 صبح
اگر هم نخواست بگو حتما بره ارايشگاه
مرد که تـــــــــــو باشي زن بـودن خـوب است .. از مـيان تمام مذکرهاي دنيـا ... فقط کـافيـست پــاي تــــــــــو در ميان باشـد .. نميداني براي تـــــــــــــــو خانوم بودن چه کيــــفي دارد ..
ستاره پست ها : 1691عضویت:1389/8/4
1389/10/29 - 9:16 صبح
من با گلنار موافقم زود شستينش

هيچوقتم موهامو خودم يا كس ديگه نميدم هميشه ميرم آرايشگاه
لاريسا**گيلاسي پست ها : 11807عضویت:1389/8/8
1389/10/29 - 9:20 صبح
اگه بتوني ماري 26 رو پيدا كني اون بهت مي گه چي كار كنين كه مشكل حل بشه..بيشتر شبا دير وقت مياد تو سايت البته
پرنديس پست ها : 2811عضویت:1389/4/24
1389/10/29 - 9:32 صبح
گل نرگس جون شما لااقل ميگي خودم موهاشو نارنجي كردم باورت ميشه من رفتم آرايشگاه و اون هم رنگ مويي كه تا حالا حتي اسمش را هم نشنيده بودم از بس الكي و بيخود بود موهامو نارنجي كرد؟؟؟ همه ميگفتن ميرفتي حنا ميگذاشتي قشنگتر ميشد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! كلي مضحكه همه شدم با كمال پررويي گفت اين رنگ مال نوره لامپه و با كلي منت كه چون شما را دوستم معرفي كرده 30000 تومان ميگيرم!
خلاصه اينكه يك هفته بعد رفتم يك رنگ موي قهوه اي طلايي ولا خريدم و خودم موهامو رنگ كردم خيلي خوب شده بود و ديگه حاضر نيستم برم پيش اين آرايشگرهاي از خدا بيخبر
خودم موهامو رنگ ميكنم خيلي هم خوب ميشه
1389/10/29 - 9:34 صبح
دوستاي خوبم خواهرم دختر خيلي حساسي هست وبه ظاهرش خيلي اهميت ميده عزيزم موندم ديگه چيكار كنم حاضر نيست بره آرايشگاه منم موندم چيكار كنم چون موهاش الان ريشه اش روشنتره ميترسم رنگ كنم دوباره خرابكاري بشه!!!!!!!! رنگ موهاي اورئال چه طوره كدوم نوعش بهتره وبه نظرتون برا مويي كه تا وسط كمره چند تا لازم ميشه؟؟؟ و چه طور بايدازش استفاده بشه؟؟
1389/10/29 - 9:41 صبح
دوستايي كه نظزشون اين بود كه موها رو زود شستيم آخه از زمان شروع رنگ تا اتمام كار موهاش 50 دقيقه طول كشيد و بعد از 10 دقيقه موهاش مخصوصا جلوي سرش نار نجي شده بود( خيلي بدرنگ) ما هم از ترس اينكه موهاش نارنجيتر نشه!!!!!!!!!
فقط من موندم ايراد كار از كجا بوده يعني اكسدان زياد ريختم كه اين طور قرمز نارنجي شده؟؟؟؟
يا اينكه چرا 2 سانت مونده به ريشه رنگش روشنتره؟؟؟؟؟؟؟؟و دو رنگ شده؟؟؟
تربچه (مامان مهرسا) پست ها : 608عضویت:1389/10/11
1389/10/29 - 9:45 صبح
عزيزم دو راه داره
يكي از دوستاي من ميگفت مامانش پريود بود موهاشو رنگ كرد شده بود رنگ فيروزه اي يكي بهش گفته بود ماست بذار رو سرت رنگ رو از بين ميبره ميگفت اين كار رو كردم خوب شد رنگش برگشت البته من اينو امتحان نكردم فقط شنيدم امتحان كن نتيجه اش رو به ما هم بگو
ميتوني هم دوباره رنگ كني
يه راه ديگه اش كه خواهرم امتحان كرد اونم موهاش نارنجي شد يه ارايشگر بهش گفت رنگ مشكي درست كن و بمال به موهات در حد يه شانه زدن به مو بريز رو سرت و شانه بزن بياد پايين بعد زود بشور
خبرش رو بده كه چي كار كردي
دلارام پست ها : 767عضویت:1388/10/21
1389/10/29 - 9:57 صبح
تنها چارش رنگ تيره تره منم اين بلا به سرم اومده رنگ از همين سري سه شماره تيره تر بخر مارك بس( با كسره) بهتر ميشه با اكسيدان 6 درصد
ستاره60 پست ها : 353عضویت:1389/10/23
1389/10/29 - 10:10 صبح
گل نرگس جان سلام .به نظر من چاره اينه كه رنگ تيره تر بزني تو سرش اما بدون دكلره.من تو شركتي هستم كه مجله تبليغي ارايشي بهداشتي زياد برامون ميارن. تبليغ يه رنگ مو هست به اسم سلين ساخت اسپانيا.كه گفته اولين رنگ موي كراتينه شده است.شماره تماسشو ميدم و بهش بگو تبليغتونو تو مجله ارايشي بهداشتي آرايه ديدم.احتمالا برات كاتولوگ بفرستن اگر نه ادرس نمايندگي ميدن برو بخر.ولي كلا تو اين مجله ماركهاي معتبر تبليغ ميشه/شماره تماسش هست 88320020 الي 30 بازرگاني عودي
سحر پست ها : 802عضویت:1387/9/23
1389/10/29 - 10:36 صبح
عزيزم زمان رو بايد از وقتي بگير يكه كل مو رو رنگ زدي نه از اول كار.
بعدش هم به نظر من رنگ زود شستي. رنگ ولا بگير هر رنگي كه دوست دار ي فقط زياد روشن نباشه. بزن به موهاش. 45 دقيقه هم از وقتي كه كل مورو رنگ زدي تايم بگير بعد هم بدون شماپو و نرم كننده سرشو بشور. تا 2 روز هم اگر حموم نره بهتره.
اطلا هم لازم نيست كلاه بزاري يا سشوار بگيري.
بيتا پست ها : 6049عضویت:1388/10/12
1389/10/29 - 10:46 صبح
با رها موافقم..من خودم هفته ي پيش رفتم يه آرايشگاه مثلا خيلي عالي و گرون...موهامو مش كنه..اما وقتي مش كرد...ديدم شبيه پيرزن ها شدم!!!!

بعدش خودم رفتم رنگ ايراني مارك كمند خريدم....زدم به موهام...فوق العاده خوشگل شده...هركي ميبينه ميگه رنگش خيلي طبيعيه.....مش هامم مثل هايلايت شده...
اگر صبر داشته باشی قضای الهی بر تو می گذرد در حالی که تو ستایش می شوی و اگر بی تابی کنی باز هم قضای الهی برتو می گذرد در حالی که تو نکوهش می شوی امام علی علیه السلام
1389/11/1 - 3:30 عصر
كاشكي ماري 26 هم اومده بود تا راهنماييم كنه ميخوام چند روز ديگه موهاي خواهرمو دوباره رنگ كنم...
كسي ميدونه زيتوني متوسط رو موهاش كه الان نارنجي رنگه خوب ميشه يا نه..
رو اين پايه چه رنگي خوشگل ميشه؟؟؟؟؟؟؟؟
mariko پست ها : 847عضویت:1388/8/26
1389/11/1 - 4:08 عصر
Salam khonasa konnande rang narenji abie,behtare rang tiretar begiri be andaze 1 adas wariasion abi ghatish koni awal rishe mu ra az jolo be aghab rang kon bad sagheha ra
روح سبز پست ها : 3446عضویت:1389/5/12
1389/11/1 - 7:51 عصر
به نظر من رنگ موي روشن ميخواي 7.1 اكسلانس اورال بگير كه تم دودي هست و نارنجي رو ميپوشونه و بايد دوتا بگيري اگه هم تيره ميخواي يه شماره بيا پايين تر يعني 6.1 و تو سري CASTING اورال هم بلوند تيره اش خوشرنگه و كمي تيره خيلي نازه.......روشن تر هم كاراملي داره.اما حالا كه ريسك كردي و نارنجي شده تيره تر بهتر ميپوشونه..... به اين لينك برو رنگ موها عكس دارن رنگشو انتخاب كن.دو تا قوطي بگير كم نياد اگه پر پشت هم هست.ده صفحه هست همه رو ببين انتخاب كن هايپر هم داره اين داروخونه هم تو جمالزاده هست و قيمتاش خوبه http://www.darukade.com/Search.aspx
ارغوان 65 پست ها : 9عضویت:1391/12/19
1391/12/22 - 11:19 صبح
سلام، ناراحت نباش منم موهام همینجوری شده بود، تازه وحشتناکتر مثلاً رفتم پیش آرایشگر چقدر منت گذاشت با اینکه رنگ از خودم بود 30000 با کلی منت ازم گرفت کوفتش بشه، اینقدر ذوق داشتم برا رنگ ولی ضد حال خوردم، جلوی موهام قرمز بدرنگ پشت موهام نارنجی، این بخاطر انتخاب مارک رنگ و اکسیدانه، و اکثر اوقات آرایشگرای بی تجربه، باید تو واریاسیونم دقت کرد، من رفتم پیش آرایشگر گفت باید n2 مارک voila بزنی، تا اول یه دست تیره بشه بعد دوباره خواستی یه رنگ دیگه کن، واریاسیونارم من سرچ کردم که این پایین برات مینویسمش:
به چند نکته در باره خصوصیات واریاسیون ها توجه کنید:
۱ – واریاسیون سبز ، رنگ قرمز را خنثی می کند و بالعکس. پس هیچگاه وارسیون سبز با رنگ قرمز و یا بالعکس ترکیب نمی شوند.
۲ – واریاسیون زرد برای اینکه به مو ، تن طلایی بدهد با همه رنگ ها و رنگ ساژها ترکیب می شود.
۳ – واریاسیون نقره ای ، ضد زردی است و زردی مو را از بین برده و موها را براق می کند.
۴ – واریاسیون آبی ضد نارنجی بوده و رنگ نارنجی را خنثی می کند
من تا حالا رنگ کمند نگرفتم، ولی اکثراً نظرات خوبی دادن.
ديشب خدا را آنگوشه ديدم! ميگريست.من هم گريستم، هر دو يک درد داشتيم:«آدمها»
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: