2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
من تو یوسف آباد از یکی که کارش خیلی خوبه پرسیدم بدون پارچه 1میلیون برای کاناپه تمام پارچه یه 3نفره یه دونفره 2تا تکی البته این قیمت مال قبل از یارانه ها بود. خدا بخیر کنه
کلاْ افرادی که ازدواج میکنند دو دسته اند . آنهایی که از جانشان سیر شدند و آنهایی که قصد جان دیگری را دارند
راستی پارچه رو برو حتما از پل چوبی بگیر قیمتاش از همه جا بهتره و متنوع ترم هست
کلاْ افرادی که ازدواج میکنند دو دسته اند . آنهایی که از جانشان سیر شدند و آنهایی که قصد جان دیگری را دارند
2714
سلام من هفنه پیش قیمت گرفتم برای یک مبل هفت نفره تمام پارچه که سالمه فقط پارچه اش کثیف شده ونیازی به رویه کوبی و تعویض فوم و فنر نداره . توی دلاوران گفتن حدود 300 هزار تومان دستمزد و پارچه هم هر چه قدر که لازم باشه .برای مبل من که کمی هم بزرگه گفت حدود 40 متر پارچه میخواهد. پارچه تایتانیک که میگفتن دوامش هم خوبه متری 7500 تومان .خلاصه حدود 600 هزار تومان میشه. البته بدون تعویض فوم و فنر
سلام دوست عزیز من 4 ماهه پیش این کار رو کردم پارچه رو متری 8000 تومان گرفتم از پول چوپی ترکیه ای بود که خیلی راحت تمیز میشه و برای تعویض پارچه که فوم نیز می بایست تعویض میشد 600 هزار تومان هم دستمز شد ولی از من به شما نصیحت اگر خواستی انجام بدی فرمش رو عوض نکن به عنوان مثال مبل من قبلا نشیمنگاه و پشتی اون جدا بود و مبل سه نفره 6 تیکه بود که بگفته تعمیرگاه پشتی رو ثابت کردم و نشیمنگاه رو یکسره اصلا خوب نشد
هوای پاک حق مسلم هر ایرانی است.http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=696437&PostID=27337662#27337662
سلام دوستان کسی رو نمیشناسید برای تعویض رویه ی مبل که هم کارش خوب باشه و قیمتش مناسب؟؟؟ ممنون میشم یکی رو بهم معرفی کنید.
سخت گذشت برمن تا فهمیدم هیچ کس با هیچکس فرق ندارد...
سلام در رابطه با تعویض پارچه مبل ذکر چند تا نکته رو ضروری دونستم اول اینکه صرفا هزینه پارچه مد نظر نیست و معمولا وقتی بک مبل به مرحله تعویض پارچ میرسه همزمان عمرشو کرده و بایستی نوسازی بشه منظور از نوسازی تعویض فوم و اسفنج و زیرسازی مربوطه ست کسایی هستند که مشاوره رایگان میدن در این مورد مبل بابک یکیشه اینترنت سرچ کنید میاد

سلام
هزینه پارچه بستگی داره چی بخری - فکر کنم پارچه از متری 7 تومن باشه تا متری 70 تومن
برای تعمیر مبل یه قیمت از اینجا بگیرید - کارشون خوبه - پارچه هم زیر قیمت بازار میفروشن

رویه کوبی و تعمیرات مبل مهر

2706