2733
2734
عنوان

بیمارستان صارم و زایمان طبیعی

| مشاهده متن کامل بحث + 494872 بازدید | 3890 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ماه آخر شماره دکتر نیک نفس رو داشتم البته به جز روز زایمانم باهاش تماس نگرفتیم ولی خیلی برخورد خوب و عالی داشت و به موقع خودشو رسوند اتاق زایمان و همه چی عالی پیش رفت و من باهاش احساس آرامش کردم و به همه توصیه اش میکنم
اره ویدا جون دکتر مصدق اینو میگه که اگه مریضش را سزارین کرد ،مریضش مدعی نشه. تا دقیقه 90 هنوز دو دل سزارین کنه یا طبیعی کمتر شنیدم کسی طبیعی بخواد و مصدق سزارینش نکنه.... بلاخره قانعت میکنه......
2731
ویدا جون منم مثل شما مصصم بودم با وجود دردهای شدیدی که داشتم،طبیعی زایمان کردم بدون استفاده از بیهوشی وگاز و تنس.....دکترم تحسینم میکرد. تنها کسی که ان شب طبیعی زایمان کرد من بودم.... برام خاطره خوبی شد.
سلام تبریک میگم مامان فسقلی قدم نورسیده مبارک باشه چندتا سوال داشتم میشه بگید هزینه مامای همراه تون چقد شد؟ خودتون خواستید بدون اپیدورال و فقط از گاز استفاد کردید؟کار گاز چیه کلا؟
خوش به حالت لاله جون که طبیعی زایمان کردی این آرزوی منه راستشو بخوای تصمیم دارم دکترم رو عوض کنم الان دکترم مصدق اما میخوام دیگه برم پیش دکتر نیک نفس از یه حرف دکتر مصدق خیلی بدم اومد ،برای ویزیت رفتم پیشش بهش میگم کوچولوم 2 روز تکون نخورد خیلی نگران شده بودم میخواستم وقت بگیرم بیام پیشتون که خدا رو شکر تکون خورد ، دکتر مصدق عوضی نه گذاشته نه برداشته بهم میگه عزیزم برو یه ماما نزدیک خونتون چون اگه تا قبل 36 هفته بمیره من نمیتونم کاری کنم اما اگه 36 به بالا بودی بیا برات درش بیارم ، لاله جون باورت نمیشه انگار آب یخ ریختن روم نه گفت خدایی نکرده نه ..... یعنی تمام مدت تو دلم بهش گفتم خودت و جد و آبادت بمیرین یعنی انقدر اعصابم رو بهم ریخت که حد نداشت اصلا دیگه دوست ندارم ببینمش شوهری هرچی خواست آرومم کنه فایده نداشت ، با اون حال که خودشم خیلی ناراحت شده بود
2738
ویدا جون چه خاطره بدی شد برات. الان حالت چطوره عزیزم؟ انشالا که برای نینی هیچ مشکلی پیش نمیاد خودتو ناراحت نکن. نیک نفس خوبه ولی الان خیلی سرش شلوغ شده. من شنیدم میر فندرسکی هم خییلی خوبه.
جدی ویدا؟ آخه دکتر من هم مصدقه تا حالا که خیلی خوش برخورد بوده و ازش راضی بودم از خیلی از مریض هاش هم پرسیدم که دکتر اقوامشون بوده و چون خیلی خوب بوده اینها هم اومدن پیشش به نظر من الان که آخرهای راهی دکترت رو عوض نکن حالا یه چیزی گفته خدانکرده که قرار نبوده اتفاق بیفته ایشالله خدا نی نی تو صحیح و سالم برسونه بغلت
خدایا ، من چیزی نمی بینم و آینده پنهان است ولی آسوده ام چون تو را می بینم و تو همه چیز را...
مامان فسقلی تبریک دوباره. کاش ما هم نی نی مون رو بتونیم سلامت بگیریم تو بغل. مشکلمو یه بار دیگه میگم اگه کسی شنیده یا میتونه کمک کنه یا دکتر حاذق معرفی کنه: الان اول هفته یازدهم و بعلت خارش مراجعه کردم متخصص کبد گفت کلستاز بارداری و قرص ارسوبیل داد. گفت فعلا خطری نیتست اما ماههای آخر باید تحت مراقبت جنین شناس باشی که اگه قلب بچه وایساد بتونه فورا درش بیاره و بچه از دست نره. اینه که یه دکتر حاذق و دلسوز میخوام از طرفی صارم برام مسیرش خوبه. ممنون از همه.
دکتر مصدق اصلا نمی توانه با مراجعینش ارتباط برقرار کنه.. اینو برای اونایی میگم که میخوان طبیعی زایمان کنن و دکترشون مصدقه... ارتباط عاطفی اصلا نداره سعی میکنه ظاهرش را با لبخند حفظ کنه... ولی دکتر نیک نفس را نگاه میکنی ارامش می گیری
فرانک جون انشاله به سلامتی زایمان میکنی، استرس به خودت راه نده... صارم پیش هر دکتری که بری تو اینجور موارد خاص حتما حتما با دکتر صارمی مشورت میکنند.... من به نظرم پیش دکتر کرمنیا برو اگر بهت وقت میدن دکتر کرمنیا تو اینجور موارد خیلی محتاط ومراقبتش عالیه
ممنون فرانک جون الان دخترم خدا رو شکر خیلی فعاله کل روز چون میدونه سرکارم کاری به کارم نداره اما شبا انقدر تکون میخوره حد نداره خدا همه نی نی ها رو برای مامانوشون نگه داره مال منم بین اونا
مامان گلی من با لاله موافقم دکتر مصدق فقط سعی میکنه به بیمارانش لبخند بزنه اما معلومه لبخندش علکیه راستشو بخوای چون مطالب خوبی ازش خونده بودم مورد اطمینانم بود اما الان اصلا دوستش ندارم تمام سعی خودمو میکنم برای ماه آینده از دکتر نیک نفس وقت بگیرم
2706