2733
2734
عنوان

بیمارستان صارم و زایمان طبیعی

| مشاهده متن کامل بحث + 494872 بازدید | 3890 پست
سلام من چند صفحه رو خوندم آخرم متوجه نشدم کدوم دکتر تو صارم خوبه,بنظرم اهمیت مریض واس دکتر بعد از تجربه دکتر خیلی مهمه که به داد مریضش برسه الان دقیقا پیش کدوم دکتر بهتره؟؟ کرم نیا؟ شاه حسینی؟ نبوی؟ مصدق؟ بیشتر مد نظر من سزارینه
هر جا سخن از اِعتماد است، خنده ام می گیرد!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
سلام خانوما ی گل منم از قبل بارداری بیمارستان صارم بودم و دکترم سودابه متین.که عاشقشم واقعا انشالله تا دوم شهریورم زایمان میکنم و حتما حتما طبیعی میخوام ولی زایمان درآبم دوست دارم اگه کسی رو میشناسید اونجا در آیب زایمان کرده و اطلاعات دارید ممنون میشم بهم توضیح بدید چطوره
سلام من تاریخ19 مرداد تو این بیمارستان توسط خانم دکتر نیک نفس زایمان طبیعی فیزیو لوریک کردم از همه چی راضی بودم. اگه کسی سوال داره در خدمتم.
هرکی دختر داره بیاد تو http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1537840&T=دختر_سالونیم_دارم_میخوام_خانم_ملکه_&PageNumber=1
2738
سلام خانوما.من الان هفته 14 هستم و صارم یکی از گزینه های منه.امروز زنگ زدم گفت که سزارین شش و پونصد اتاق وی آی پی هم 200 یا 300 تومن بیشتر میشه.بعد گفت که نهایتا دیگه از ماه 5 باید بیای اینجا تشکیل پرونده بدی.ممنون میشم کسانی که جدیدا اونجا سزارین شدن بیان و از تجربه هاشون بگن که واقعا این هزینه میرزه یانه؟
حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است
لطفا به این سوال جواب بدین چه طبیعی ها چه سزارینی ها.از کی اونجا ویزیت شدین و وقت دهی واسه چکاب های بارداری چطور بود؟پیشاپیش ممنونم.
حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است
دوستان عزیز خواهش میکنم کمی وقت بگذارید و صفحات قبل را مطالعه کنید تا مطالب گفته شده دوباره تکرار نشه....دوستان خوبم قبلا از تجربیاتشون درباره زایمان،کیفیت کادر پزشکی ،هزینه ها ،تشکیل پرونده پزشکی و غیره در بیمارستان صارم را توضیح دادند...... قطعا تجربیات خوبی بدست میارید. با سپاس
من خودم از هفته 25 رفتم اونجا برا چکاب . ماهی یه بار که ماه 8 شد دوهفته یه بار و ماه 9 هفته ایی یه بار ویزیت 30 تومن. از راضی بودم از همه چی. البته کمی پولکی هستن.
هرکی دختر داره بیاد تو http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1537840&T=دختر_سالونیم_دارم_میخوام_خانم_ملکه_&PageNumber=1
سلام خیلی خیلی تبریک میگم مامان آینده قدم نورسیده مبارک مامان آینده از دکتر نیک نفس راضی بودی؟ کی خودشو رسوند؟ زایمان فیریولوژیک یعنی چی؟یعنی بدون اپیدورال یا روش های دیگه بود؟
2706