2703
2553
عنوان

بیمارستان صارم و زایمان طبیعی

| مشاهده متن کامل بحث + 494738 بازدید | 3890 پست
من خیلی اطلاعات در موردش ندارم با مراجعین اش هم تا حالا هم صحبت نشدم .. ولی بچه های نی نی سایت که باهاش ویزیت شدن خیلی راضی بودن میتوانی ازانها اطلاعات دقیق تری بگیری عزیزم... به سلامتی.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام من از گاز استفاده کردم مامام سعیده خاقانی بود که خیلی خوب نبود شایدم من کلافه اش کرده بودم هزینه زایمانم با اتاق لوکس شد 4600 وسیله ای لازمم نشد جز لباس بچه ولی حدماتشون در حد بیمارستان تاپ نبود پرستارا از کار میزدن
.
2720
سلام زینب جان خوبی؟ نی نی خوبه؟ منظورت از اتاق لوکس وی ای پیه؟ چرا خدماتشون خوب نبود؟ راستی ساک مادر و نوزاد هم اجباریه؟ بیا بیشتر توضیح بده
هرکی دختر داره بیاد تو http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1537840&T=دختر_سالونیم_دارم_میخوام_خانم_ملکه_&PageNumber=1
اتاق لوکس فک کنم همون اتاق خصوصیه ساک اجباریه ببین مثلن پرستار آنتی بیوتیک وریدی های منو خیلی سریع میزد درحالی که باید 30 دقیقه طول بکشه یا بعد دنیا اومدن بچه درد شدید داشتم اما نه مسکن دادن نه هیچی سریعا گاز بی حسیمم قط کردن یا تو بخش 1 بار لباسم خونی و کثیف شد باز لباس خواستم با عصبانیت گفتن نداریم و به زور بهم 1 لباس دادن که فقط 1 دکمه داشت 1 بار غش کردم وقتی بهیار بلندم کرد و بی هوش شدم اما به دکتر نگفتن 1 بارم تنگی نفس گرفتم که باز به دکتر نگفتن و باعث شد بعد ترخیص باز بی هوش بشم اورژانس بیاد نجاتم بده
.
وای عزیزم زینب جون چقدر اذیت شدی. من یه بار لباسم خونی شد همون موقع پرستار اومد منم سراپا بودم.فوری گفت چرا لباست کثیفه.گفت یه دست لباس آوردن و دادن بهم. واسه من انتی بیوتیک وریدی نزدن!فقط کپسول دادن. شاید این نظر منه ما حس میکنم رسیدگیشونو با نوع اتاقت مرتبط میدونن که این خیلی کار بی اخلاقیه و اصلا درست نیست. بالاخره تو این اوضاع اقتصادی 4 تا 5 میلیون واسه زایمان هزینه زیادیه و انتظار میره خدمات خوب ارایه بدن. به نظرم بد نیست نازضایتیتو حتما بگی به اون خانومی که از من بپرسید لابیه.اون خودش میفرسته پیش کسی که مسئولشه
2714
از خود دکتر چی؟ راضی بودی؟ اخه چرا بعضیا ناراضین بعضیا راضی؟ فکر کنم شیفتای مختلف ادماش اخلاقاشون فرق داره؟ اتاقت یه تخت بود؟
هرکی دختر داره بیاد تو http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1537840&T=دختر_سالونیم_دارم_میخوام_خانم_ملکه_&PageNumber=1
ای وای زینب جون برعکس شما دوست من 3هفته پیش زایمان کرد اتفاقا اونم اتاق لوکس گرفت خیلییی شاکی بود که زیادی میان اتاقش سر میزنن و حواسشون زیادی هست
خدایاااااااااااا شکرت دوستامم زود زود مامان کن[smiley]l/l_70.gif[/smiley]
سلام زینب جون به سلامتی ، قدم نورسیده مبارک..شاید یکی از دلایلش این باشه که این روزا صارم حسابی شلوغ شده و اسم در کرده وبه نسبت بعضی از پرسنلش کم حوصله شدن..من خودم ساعت یک ونیم شب بستری شدم شاید باورت نشه وقتی من درد میکشیدم به عینه می دیدم که مامای همراهم خیلی نگرانه انگار خودش داره درد میکشه .رسیدگیشون خیلی خوب بود،من که خیلی خیلی راضی بودم...فکر کنم این جا دیگه به شانست بستگی داره که مامای ان شب چه روحیه ای داشته باشه.. یک سری از مادرها خیلی راضی بودن،یک سری دیگه متاسفانه ناراضی بازم خداروشکر که از دکترت راضی بودی عزیزم وخودت و نی نی سالمید.
2706