2733
2734
عنوان

بیمارستان صارم و زایمان طبیعی

| مشاهده متن کامل بحث + 494872 بازدید | 3890 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام به همه دوستان آمدم از تجربیاتم براتون بگم .من 6ماه پیش تو صارم زایمان طبیعی داشتم خیلی راضی بودم شوهرم هم تا پایان زایمان کنارم بود برخورد پرسنل اعم از ماماها و غیره بسیار شایسته بود.اما دلم نمیاد اینو نگم اگر چه خیلی از مادرها بنابر تجربه ای که تو صارم داشتن قبلا در موردش گفتن اما من وقتی میخوندم باور نمیکردم و آن اینه که همه دکترهای صارم اگرچه کارشون خوبه ..اما بیشتر به این فکرن که ویزیت بیشتری داشته باشن جدیدا هم اگه رفته باشین به عینه میبینید که وقت کمتری برای شما میگذارند حتی دکترتون اینقدر مریض داره که بعضی چیزها را هم فراموش میکنه به شما بگه که برای من چند بار اتفاق افتاد اگر چه من به دلیل مطالعه زیاد و گرفتن یک سری اطلاعات از قبل به مشکل برنخوردم اما شوکه شدم داشتم از استرس میمردم وقتی روز زایمانم دکترم رفت مسافرت ومن موندم با یک دنیا استرس و یکی دیگه منو زایمان کرد که از این بابت خیلی خوشحالم واقعا زایمان خوبی داشتم و خوشحالم که قسمت این بود که ان دکتر منو زایمان نکنه چون تو زایمان طبیعی چندان مهارت نداره و بیشتر به سزارین معروفه. {هفته قبل زایمانم که رفتم دکترم ویزیتم کرد که خیلی هم تو صارم معروفه بهم گفت سعی کن تا سه روز اینده زایمان نکنی چون من مسافرتم .....}فکرشو بکنید انگار دست منه ...وای داشتم از استرس میمردم کافیه فقط خودتونو جای من بگذارید .........بعد نه ماه ویزیت و ساعتها انتظار ....روز زایمانت بلاتکلیف باشی ...تازه این بار اولی نیست که این خانم دکتر با مریض هاش این کار را میکنه قبل هم سابقه داشته داره وخواهد داشت. دو تا از دکترهای دیگه صارم هم که باردار بودن ماههای 8و 7خیلی خونسرد به مریض هاشون گفته بودن دیگه مراجعه بعدی پیش ما نیاید ما حامله هستیم.ببینید من واقعا از انتخاب بیمارستانم راضیم ولی اگر پزشکان حاذق این بیمارستان تعهد بیشتر ی نسبت به بیمارانشان داشته باشن خیلی بهتره.از دکتر اورژانس بیمارستان ممنونم که نیمه های شب بلافاصله خودش را به بیمارستان رساند.
یاس خانوم تو همین تایپیک ب من گفتن باید تا قبل هفته 28 پرونده تشکیل بدی
گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود🍃 گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود🍃 گاهی گدای گدایانی و بخت با تو یار نیست🍃 گاهی تمام شهر گدای تو میشود🍃
سلام لاله جان دکتر اولت کی بود؟ و دکتری که زایمانتو انجام داد کی بود خدا رو شکر که زایمان خوبی داشتی
هرکی دختر داره بیاد تو http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1537840&T=دختر_سالونیم_دارم_میخوام_خانم_ملکه_&PageNumber=1
2738
به نظر من هر پزشکی بنا به سلیقه و نظر آدما یک سری طرفدار داره و یک سری شاکی. من از دکتر مصدق راضی بودم . در واقع شرایط شما واسه من پیش نیومد. انشالله همه به سلامتی فارغ بشن و خاطره خوش از زایمان داشته باشن
درسته عزیزم من وقتی باردار بودم تمام تاپیک های بیمارستان صارم را خواندم ادم منطقی هم هستم،خاطرات مادرهای عزیز را فقط میخواندم اما نمی توانستم قضاوت کنم چون شناخت چندانی از پزشک ها نداشتم.این خانم دکتر عزیز را با دید باز انتخاب کردم ،دکتر دختر خاله ام هم بود.موضوع سر شاکی بودن یا طرف دار بودن نیست...........
چند هفته پیش برای چکاپ دخترم رفتم صارم از غذا با چند تا از مادرها هم کلام شدیم .یکیشون مورد مشابه من براش اتفاق افتاده بودو روز زایمانش این خانم دکتر با خیال راحت موبایلش را خاموش کرده بود و رفته بود مسافرت.{دقیقا اتفاقی مشابه من }کنجکاو شدم ،تحقیق کردم و فهمیدم ایشون عادت به سفر دارن چند روز در ماه میرن سفر ....موضوع بر مبنای حس وطیفه شناسی دکتری که علم به این داره که بیمارش تو ان چند روز ممکن زایمان کنه ..که مورد من جزو صدرصدیا بود به نظرم باید سفرش را کنسل کنه... ایشون تو سزارین عالین شک نکنید من خوبیها را میگم بدی ها هم همینطور
من خاطره خیلی خوبی از زایمانم دارم و دوست دارم باز هم تجربه اش کنم و باز هم صارم را انتخاب میکنم ...در ضمن شبی که زایمان داشتم ماماهای اتاق عمل و پرستارها هم از بی مسئولیتی ایشون گله میکردن..که یعنی چی به شما گفته تو چند روزی که من نیستم زایمان نکن مگه به تو نگفته تو این چند روز زایمان میکنی پس خودش کجا گذاشته رفته...
2706