2733
2739
عنوان

بیمارستان صارم و زایمان طبیعی

| مشاهده متن کامل بحث + 494877 بازدید | 3890 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آتی جون طبق تحقیقاتی که من کردم از اونجایی که برای زایمان طبیعی دکتر ساعت آخر میاد بااا سرت و همه کارها رو ماما انجام میده بهتره جایی زایمان کنی که آمتر زایمان طبیعیش بالا باشه من نمیدونم نیکان چه جوریه اما میدونم توی بیمارستانای خصوصی آمار طبیعی صادم از همه بالاتره
خدایاااااااااااا شکرت دوستامم زود زود مامان کن[smiley]l/l_70.gif[/smiley]
2728
سلام به همه ی دوستان. مهتا جان من میرم اکوا. دکتر من نیک نفس ازش خیلی راضیم راستی تو ساک بیمارستان که میگید پتو هم میزارن پتوش از کدوماس؟ اگه میتونید عکسشو بزارید اخه من خودم یه پتو سبک گرفتم میخوام بدونم اینیکه بیمارستان میده چه جوریه؟
هرکی دختر داره بیاد تو http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1537840&T=دختر_سالونیم_دارم_میخوام_خانم_ملکه_&PageNumber=1
سلا منم با دکتر سیدی مقدم هستم تازه 33 هفته ام جان من بیایید تعریف کنید واقعن صارم چطوریه من از ماه 3 وم رفتم صارم فقط برام مهمه شوشو پیشم باشه تو دردام بیاید بگید واقعن میذارن بیاد؟ دسشویی فرنگی اتاق آیا کنارش شیر آب هست؟ من تو عکس ندیدم باشه
.
زینب جون من از قبل بارداری صارم میرفتم بعدش یکم دودل شدم و کلی گشتم چون کلا هم بیمه نیستم برام فرقی نداشت از بهمن و لاله تا نجمیه و نیکان و حتی اکبرآبادی که پیشنهاد نمیکنم حتی وارد حیاطش بشی انقد بد بود اما خب اینجا تعریفشو شنیده بودم اینجا ولی باز برگشتم همون صارم تازه من تو بهمن پارتی خیلی خیلی بزرگی دارم بکی از سهامدارای بهمنه اما باز بررسی کردم دیدم صارم بهتره همسرم کنارمه ماما و پرستارا مهربونن توی اون شرایط حساس دکترم و همه ازش تعریف میکنن و مریض ناراضی شاید 2تا دیدم که اونم بالاخره برا هر دکتری هست محیط بیمارستان نزدیکیش به خونم آرامشش و اینکه تخصصی زنانه
2738
باید دکترت تشخیص بده کلاسای ورزشی آکوا یوگا و آکوا ژیمناستیکه که 45 دقیقه تو خشکی و بقیه ش تو استخره 2 ساعته استخر تنها هم میتونی بری 2ساعتتو کلاسای تئوریشم که هر ماه برنامه میدن 5ش هر هفته تشکیل میشه میتونی با همسرت بری
2706