2733
2739
عنوان

بیمارستان صارم و زایمان طبیعی

| مشاهده متن کامل بحث + 494873 بازدید | 3890 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام پرستو جون

من الان هفته 38 هستم

هفته دیگه با شاه حسینی وقت دارم یعنی میشه 39 هفته.و میخوام وقت زایمانم رو مشخص کنه واولین بار هست میرم پیششون

اتفاقا زمان خوبیه برات.و حتما برو

جالبش اینجاست که من اتوبان بابایی میشینم و اکباتان خیلی به ما دوره .خدا کمک کنه بتونم برسم صارم.

التماس دعا.
و خدایی که در این نزدیکیست....
2738
سلام دوستان عزیز.من تو هفته 33 هستم و میخوام از شمال برای زایمان بیام تهران ولی هنوز نه دکتر دارم نه بیمارستان کم کم دارم استرس میگیرم ولی از تعریف هایی که شنیدم از صارم میخوام اونجا زایمان کنم خودم طبیعی میخوام کمکم کنید و یه دکتری رو تو صارم بهم معرفی کنید که هم طبیعیش خوب باشه هم سزارینش.من درد رو تحمل میکنم و نمیخوام اپیدورال بشم چون میگرن دارم ولی میخوام دکتری باشه که از اول بیاد بالا سرم و کارش تمیز باشه تو هر دو زایمان چون جای عمل از همه چیز واسم مهمتره.خواهش میکنم دوستایی که این روزا زیاد به صارم سر میزنن و اطلاعات دارن کمکم کنن زودتر یکیو انتخاب کنم خیالم راحت شه.دکتر نادری بهتره یا کرم نیا یا اویسی؟
2706